Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 28, 2015 7:54 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Hej Kochani .
Zdechłam strasznie ,w domu 30 stopni ,a ja delirka ,wszystko boli ,gardło tragedia ,
Antybiotyki już działają ,dziś troszkę lepiej.
Mam wolne ,wszystko musiałam odłożyć :cry: i niech mi nikt nie mówi że pieniądz nie jest najważniejszy :twisted:
Gadzina wczoraj lekko spanikował ,zwłaszcza jak mu nie dałam okna otworzyć :mrgreen:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 28, 2015 14:36 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

Zapowiadam uroczyście że mam już kotecki i nie obecni zostaną srogo ukarani :twisted:

Mamy podpisane zrzeczenie kotów ,czyli nie wracają skąd wyszły .
Jednak żal mi tej kobiety ,to nie Jej wina że miała dwa udary i jest niepełnosprytna . :(
Ma 80 lat ,zostawiliśmy Jej ukochaną Misię i są jeszcze dwa do złapania ale nam już nie daje .
Jestem za tym żeby oddać Jej białego kota o którym tyle mówi ,którego kocha ,może by dała na wymianę .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 28, 2015 14:46 Re: Tytek kot nad koty i reszta kociopsiej hołoty zapraszają

na zachętę fotki paskud. :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 28, 2015 16:01 Re: Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

paskudy :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72800
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 28, 2015 17:19 Re: Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

Straszne paskudy :1luvu: :1luvu: :1luvu:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Czw maja 28, 2015 18:28 Re: Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

O mamusiu moja ukochana! Jakie śliczne kociaczki. 8O Widzę, że wujcio Kudłaty skutecznie ustanowił rodzinę zastępczą. :1luvu: To zdjęcie Kudłasia z kociakami podoba mi się najbardziej. Jest rozczulające.

A co do pani po dwóch udarach: pewnie, że jej żal. To musi być bardzo nieszczęśliwa osoba: straciła sprawność, niezależność, a teraz jeszcze ukochane istoty... Tyle, że jej mózg też mógł doznać uszczerbku i samodzielna opieka nad kotem może ją przerastać. Można mieć najlepsze chęci, ale chęciami zwierzęta się nie najedzą, jeśli człowiek zapomni ich nakarmić. :( Może, gdyby znalazła się osoba, która zechciałaby być dla tej pani kimś takim, jak Ty jesteś dla pana Sławka, to ona mogłaby zatrzymać najbliższe sobie koty...

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Czw maja 28, 2015 18:51 Re: Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

to trudna sprawa ,nie ma dobrego wyjścia :(
ten syf ,brud ,cała chałupa zaszczana ,zasrana ,puste miski ,kobieta która bardzo źle mówi trudno Ją zrozumieć ,a jeszcze ogarnąć to wszystko ,Jej umysł nie daje rady.. :( wiek z 80 l. ,syn alkoholik i mąż z 90 lat ...
Zaproponowałam posprzątanie domu ,Aga się zgodziła ,ale ta kobieta nie rozumie co ja mówię ,a jak zrozumie to nie chce ,nie ma rozmowy .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 28, 2015 19:41 Re: Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

Osoby z zaburzeniami otępiennymi czują się bezpiecznie wyłącznie w znanym sobie środowisku. Jeśli brud i smród jest swojski, to nie chcą się go pozbywać, bo bez nich świat przestanie być swojski.
Oni mają w ogóle co jeść?

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Czw maja 28, 2015 20:48 Re: Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

mają ,oprócz tego zaniosłyśmy im mokre.
ale czy Ona da? tego nie wie nikt .
Mówi o kocie białym który jest czerwony pokazując na moje spodnie które są niebieskie ... :?
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 28, 2015 20:54 Re: Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

A ludzie mają co jeść? Czy ta pani ma leki? Czy syn wszystko przepija?

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Czw maja 28, 2015 20:56 Re: Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

mają pieniądze.
to duży dom ,kiedyś bogaty.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 28, 2015 21:15 Re: Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

Widziałam osobę, która miała pieniądze, ale osłabła, nie mogła wychodzić z domu i omal nie umarła z głodu.

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Czw maja 28, 2015 21:21 Re: Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

pewnie ,wszystko się może zdarzyć ,ale nie tu ,ta kobieta jeszcze diabłu łeb urwie :wink: nie mówiąc że nam też może bo bywa agresywna .
Po czym wie że nie ma kotów ? bo nie jest naszczane,a powinno być :!:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 29, 2015 5:21 Re: Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

Czyli, mówiąc prościej: pani chodzi, ale "nie kuma". Starcza agresja bywa elementem "nie kumania".
Dorciu, nawet, gdyby ona się cieszyła z posiadania kotów, to takie koty nie byłyby szczęśliwe, ani bezpieczne, przy osobie, która nie pamięta, czy karmiła je przed chwilą, czy dwa dni temu. Potrzebny byłby ścisły nadzór, a pani pewnie takiego rodzaju pomocy by sobie nie życzyła. Ona jest przekonana, że z nią jest wszystko w porządku, a to Ty "nie kumasz", się czepiasz i jeszcze kradniesz koty...
Starość taka bywa i nasza też może taka być. Wyłączając syna pijaka, mam nadzieję.

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Pt maja 29, 2015 7:13 Re: Tytek kot nad koty Malutkie Tymczasy Szukają Domu !!!!

Ta szylka jest cudna - ma prawą łapkę jakby doklejoną od innego (rudego, pręgowanego) kota.
Zawsze mnie to ubarwienie wprowadza w takie myśli.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 516 gości