wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 19, 2015 19:26 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

Julia, fajnie, że byłaś, Rudzik to może byc drugie imię Dreama. Dream prawie pojechał do domu, ale nie chciał wejść do klatki. Dostanie jutro obrożę antystresową, za pieniądze z bazarku książkowego.
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Nie kwi 19, 2015 19:29 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

Zaginione:

Obrazek
W dniu 11.04.2015 wyskoczyła przez balkon około roczna kotka/umaszczenie ciemno-szare/.
Kotka ma na imię Miecia. Mieszkała w rejonie ulicy Gnieźnieńskiej/Lutomierskiej.
kontakt
501352581"


Obrazek
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 19, 2015 19:45 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

Do ogłaszania są Czupurek- chory
Malena- przekochana czarna kicia, ta która miała problemy skórne- też bąble leciały z nosa- ja zrobię jej ogłoszenie
Lewiatan- nowy marmurek
Dream- rudy grubasek
Kenzo- połamaniec
Rózia
wkrótce Madre- matka kociaków- tak bardzo potrzebują domu tymczasowego, a na kociarni wirusy- Czupurek i Malena już złapały.
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Nie kwi 19, 2015 19:49 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

ruru pisze:Zaginione:

Obrazek
W dniu 11.04.2015 wyskoczyła przez balkon około roczna kotka/umaszczenie ciemno-szare/.
Kotka ma na imię Miecia. Mieszkała w rejonie ulicy Gnieźnieńskiej/Lutomierskiej.
kontakt
501352581"


Obrazek

Zerknijcie na wątek Kotyliona, czy poszukiwana Miecia nie jest Kotylionową Marlenką...
ObrazekObrazek

isiaja

 
Posty: 1215
Od: Śro gru 28, 2011 13:36
Lokalizacja: wieś centralnie położona

Post » Nie kwi 19, 2015 21:03 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

Obrazek

andorka

 
Posty: 13131
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Nie kwi 19, 2015 21:34 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

Witam chciałabym zostać wolontariuszką w schronisku na Marmurowej w Łodzi. :)

UstaDuszy

 
Posty: 1
Od: Nie kwi 19, 2015 21:33

Post » Pon kwi 20, 2015 12:19 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

UstaDuszy pisze:Witam chciałabym zostać wolontariuszką w schronisku na Marmurowej w Łodzi. :)


Zapraszamy najlepiej w soboty i niedziele, wtedy jest nam najłatwiej, w godzinach adopcyjnych.
Obrazek
Obrazek

anmajo

 
Posty: 790
Od: Śro sty 30, 2013 15:28
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 20, 2015 12:57 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

anmajo pisze:
UstaDuszy pisze:Witam chciałabym zostać wolontariuszką w schronisku na Marmurowej w Łodzi. :)


Zapraszamy najlepiej w soboty i niedziele, wtedy jest nam najłatwiej, w godzinach adopcyjnych.

dziewczyna jest ode mnie :) zaraz jej napisze :) tak wlasnie podejrzewalam, zeby po prostu przyjechala i sie wszystkiego dowie :)
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 20, 2015 14:13 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

Bardzo dziękujemy fundacji Kotylion za ogromną paczkę z karmą dla kociąt :ok:
Obrazek

Ponieważ czas kiedy kociaki pojawiają się w schronisku nadchodzi wielkimi krokami musimy być przygotowani.
Obrazek

Cała dostawa oczywiście została natychmiast sprawdzona i mamy nadzieję że zaakceptowana :ok:
Obrazek
:D
Obrazek
Obrazek

anmajo

 
Posty: 790
Od: Śro sty 30, 2013 15:28
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 20, 2015 17:29 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

Byłam dzisiaj. Dream/Rudzik krótko po badaniach leżał bez mocy. Obroża założona - w związku z tym, że był dość "wiotki" założyłam luźniej żeby się nie poddusił a Panie z kociarni obiecały sprawdzać jak się podniesie. Rózia dzisiaj o niebo lepiej patrzy przytomnie nawet stara się coś gadać. Zawiozłam tuńczyka dla niej na śniadanko bo dzisiaj już zdążyła poskubać saszetkę. Kupiłam też convalescence jutro jej zawiozę. :kotek:

Niestety dzisiaj wróciła młodziutka buraska taka bardzo przytulaśna niestety nie pamiętam jakie miała imię - numer schroniskowy "406" podobno próbowała zasikać wszelkie ślady swojej pani, nawet zapach w łóżku... z innymi kotami też nie za dobrze było. Chyba potrzebuje ogródka i bycia jedynaczką, zobaczymy.

Czy jutro ktoś się wybiera?
Obrazek Obrazek

He-La

Avatar użytkownika
 
Posty: 104
Od: Nie mar 22, 2015 18:54

Post » Pon kwi 20, 2015 17:39 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

Isiaja, Andorka- czytam historię Marlenki na kotylionie i niestety się nie pokrywają.
Miecia czmychnęła 11.04, a Marlenki przygoda trwa dłużej wg info..

Szkoda, takie podobne ślicznotki. :(
Obrazek

kotaloka

 
Posty: 129
Od: Sob lis 15, 2014 17:55

Post » Pon kwi 20, 2015 17:43 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

He-La pisze:Byłam dzisiaj. Dream/Rudzik krótko po badaniach leżał bez mocy. Obroża założona - w związku z tym, że był dość "wiotki" założyłam luźniej żeby się nie poddusił a Panie z kociarni obiecały sprawdzać jak się podniesie. Rózia dzisiaj o niebo lepiej patrzy przytomnie nawet stara się coś gadać. Zawiozłam tuńczyka dla niej na śniadanko bo dzisiaj już zdążyła poskubać saszetkę. Kupiłam też convalescence jutro jej zawiozę. :kotek:

Niestety dzisiaj wróciła młodziutka buraska taka bardzo przytulaśna niestety nie pamiętam jakie miała imię - numer schroniskowy "406" podobno próbowała zasikać wszelkie ślady swojej pani, nawet zapach w łóżku... z innymi kotami też nie za dobrze było. Chyba potrzebuje ogródka i bycia jedynaczką, zobaczymy.

Czy jutro ktoś się wybiera?

jutro raczej nie...
jakie badania miał Dream Rudzik?
Obrazek

magicmada

Avatar użytkownika
 
Posty: 14567
Od: Śro paź 05, 2005 19:10
Lokalizacja: moose county

Post » Pon kwi 20, 2015 17:57 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

Dream Rudzik miał badania pod kątem znalezienia mozliwej -poza stresem - przyczyny niejedzenia. Podobno dalej jest kiepsko z jego apetytem.
Obrazek Obrazek

He-La

Avatar użytkownika
 
Posty: 104
Od: Nie mar 22, 2015 18:54

Post » Pon kwi 20, 2015 18:46 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

He-La pisze:Dream Rudzik miał badania pod kątem znalezienia mozliwej -poza stresem - przyczyny niejedzenia. Podobno dalej jest kiepsko z jego apetytem.

przy mnie wczoraj skubał suchej karmy poddanej pod pyszczek. pomlaskałam mu trochę i nawet widać było, że mu smakuje (metoda na mojego yorka [*]
może wpadnę i z nim posiedzę co Wy na to? jutro z rana np? jedną kotkę z kotyliona która była strachliwa i ciągle się chowała udało mi się odziczyć może z nim będzie podobnie jak z nim pobędę. wydaję mi się, że komuś uciekł, bo tak zadbany kot sam z siebie by nie był.
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 20, 2015 19:20 Re: wolonKOTariat ='.'= Schronisko Łódź minikociaki szukają

Posłałam ogłoszenie Czupurka
Obrazek

A co to za kicia chodzi luzem i kontroluje prezenty od Kotyliona?
Czy coś więcej wiadomo o burasi, która wróciła? Wiek i kiedy była adoptowana?
Mam dwa typy kto to może być... a właściwie, kto oddał...
Obrazek

mamamariana

 
Posty: 1127
Od: Wto paź 08, 2013 6:18
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 480 gości