minęło 4 lata, wciąż poszukiwany

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 24, 2015 22:17 Re: wciąż szukam Borysa-minął rok :(

Przepraszam, że się tak wcięłam. Poruszyła mnie historia Borysa i determinacji w poszukiwaniach. Zawsze przeglądam stronę KTOZ i to podobieństwo jest bardzo duże. Z tym, że uszy zdają się być dłuższe. No i taki kawał drogi... pod Kraków. Mało prawdopodobne.
Niezmiennie jednak trzymam kciuki za odnalezienie Borysa

Jaszmija smukwijna

 
Posty: 108
Od: Wto sie 19, 2014 13:39
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro mar 25, 2015 9:31 Re: wciąż szukam Borysa-minął rok :(

nie masz za co przepraszać
nie wcięłaś się
dzięki za czujność i pamięć
każdy kto przegląda net i pamieta o Borysie jest potencjalną osobą, która go znajdzie
po roku odległość nie ma znaczenia
pisała do mnie dziennikarka polityki - jej pies z Wawy "znalazł się" pod Bielko- Białą
jak?
to długa i bandycka historia
prosiłam Ją aby opisała ten fakt na wydarzeniu Borysa, ale fb zablokowała mi konto, zablokowała wydarzenie Borysa pomimo drugiego admina
a drugi admin nie zrobił nic aby odzyskac wydarzenie a wraz z nim ok. 1tyś osób, które udostepniały poszukiwania
szkoda "nieco"

teraz też zablokowli mi konto - nic to, zrobię ta stronę i dalej będe szukać

chyba, że MEGANA zdecyduje się powiedziec co stało sie z Borysem
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro mar 25, 2015 9:38 Re: wciąż szukam Borysa-minął rok :(

A może uda się namówić kogoś, kto jest na fb do zrobienia jeszcze jednego wydarzenia. Ja bym się chętnie podjęła, ale niestety, wstyd się przyznać, niezbyt ogarniam fb :(
ostatnio szukałam Borysa na zaginionych i znalezionych zwierzętach z okolicy Warszawy, żeby go podrzucić i też go nie znalazłam.

ewado

 
Posty: 925
Od: Czw paź 14, 2010 15:14
Lokalizacja: Wroclaw

Post » Śro mar 25, 2015 10:25 Re: wciąż szukam Borysa-minął rok :(

Ja mogę zrobić wydarzenie, tylko poproszę pożądaną treść na priv (podam maila, żeby wstawić zdjęcia).

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Śro mar 25, 2015 10:26 Re: wciąż szukam Borysa-minął rok :(

SUPER :1luvu: :1luvu: :1luvu:

ewado

 
Posty: 925
Od: Czw paź 14, 2010 15:14
Lokalizacja: Wroclaw

Post » Śro mar 25, 2015 19:58 Re: wciąż szukam Borysa-minął rok :(

teraz niestety przez te przetargi na odławianie zwierząt tułają się one po całej Polsce. Niby w okolicach Warszawy są schroniska ale chyba Kobyłka odławia i wywozi psy do Gniezna. Komu by przyszło do głowy aż tak daleko szukać? A niestety teren taki że i tam może się Borys odnaleźć. :(
Goska a propos konta na fb. Załóż jakieś z typu Kinia Kowalska, Nowak czy jak sobie tam wymyślisz, unikaj spamowania i zablokować nie powinni, bo niby czemu?
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa


Post » Czw mar 26, 2015 12:16 Re: wciąż szukam Borysa-minął rok :(

Biedna psina :( Ale takie historie zawsze dają nadzieję, że Borys się znajdzie. Ten psiak odnalazł się 150km od domu. Wiele osób nie ma tyle determinacji (a może nie zdaje sobie sprawy z tego, że tak daleko trzeba też szukać!). Mój pies kiedyś zaginął w lesie łagiewnickim (Łódź), wspominam to jako jeden z moich największych dziecięcych dramatów. Potem pilnowałam jej jak oka w głowie.

PS. Nowak to ja jestem :wink:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Czw mar 26, 2015 20:14 Re: wciąż szukam Borysa-minął rok :(

pchełaczka - ja nie spamuję, wychylam się, itd.

czy tylko ja widzę "dziwność", że w ciagu roku 4 razy konto mi blokują?

teraz przynajmniej nie zniknęło jak tamte - teraz mam zaminic je na cośtam , czekam na kumpla aby to zrobił bo w info od fb jest opcja ściągnięcia danych z zablokowanego konta - dobre i to
zastanawiam się tylko kto co i ile musi pisać aby kazde z moich kont "kończyło" żywot po kilku miesiącach - 4 konto żyło ok 1,5 miesiąca
fascynująca sprawa - prawda?
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw mar 26, 2015 20:23 Re: wciąż szukam Borysa-minął rok :(

Mi nigdy nie zablokowali wiec nie wiem co robisz ze Ci blokują.
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 27, 2015 12:33 Re: wciąż szukam Borysa-minął rok :(

Np. pisze na wydarzeniu psa z naczyniakiem (o ile dobrze pamiętam) że nie ma sensu usuwać mu połowy żuchwy i przez to okaleczać. Albo inne takie, gdzie różne takie dziwne "fundacje" szukały większych wpływów kosztem psa...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt mar 27, 2015 15:09 Re: wciąż szukam Borysa-minął rok :(

No tak... to niektorym psuje "promocję"... mnie wkurzają jak zbieraja na hotelik a nie szukaja dt z zapewnieniem leczenia czy wyzywienia... nawet nie wiecie jak mnie takie zbiorki wkurzają ale nigdy niczego nie pisalam bo nie widzę sensu zbytnio :/
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 31, 2015 19:56 Re: wciąż szukam Borysa-minął rok :(

Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14224
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto mar 31, 2015 20:54 Re: wciąż szukam Borysa-minął rok :(

strasznie podobny
kto może "potropić" co z tym psem, jak duży, co to ta tasma itd.

ja mam wciąż zablokowane konto :evil:
a co za tym idzie - nie mam jak sprawdzić
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, emilab., Google [Bot], kasiek1510, misiulka, Zeeni i 115 gości