Wiejskie Kociambry-nadszedł czas kastracji

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 05, 2015 16:58 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

Dziewczyny Kochane :D Dziękuję za kciuki za smsy za to że mogłam poczuć Waszą obecność
czułam te wszystkie kciuki :1luvu:
ja to szalona jestem,torebka którą dostałam od czarno-czarni była przepełniona po brzegi
zabrałam ze sobą masę drobiazgów które od Was otrzymałam z różnych okazji i bez okazji
tak że obecność Wasza była podwójna :lol:

Już o 7.30 byłam w Bielsku ,w domu blisko miejsca gdzie byłam badana mieszka Abigail i jej kochane Kociaki,wypiłam pyszna herbatkę owocową i Lucynka chyba wiedziała co jest potrzebne na moje nerwy,jak podała kremówkę to zaraz zrobiło sie lepiej,przytulanie ,rozmowy no i zabawa z Syberyjskimi Kotami,Malutkim i Urwiskiem dopełniły swego,byłam spokojniejsza i na badanie już w miarę uspokojona się zjawiłam,początkowo Doktor powitał chłodno ,brrr .No ale nie oczekiwałam że mnie uściska :lol:
A potem zdziwiona byłam bo bardzo z niego łagodny Człowiek,wywiad prowadził ze mną spokojnie i uważnie słuchał,zadbał o to by cała dokumentacja z Zusu trafiła na jego biórko,a badanie było bardzo ,bardzo delikatne.Szybko poszło i bez bólu i łez :D
Po mnie miała wejść inna kobieta,rozżalona okropnie,też ma problem z Zusem i sie odwołała
przez tą chwilę gdy Doktor jeszcze szedł obejrzeć moje płytki z badaniami ,zdązyła mi opowiedzieć cały swój zyciorys,miała 3 operacje kręgosłupa i jeszcze chce bo nic nie pomaga,pytam ją po co tyle operacji skoro nic nie pomaga?a ona mi na to bo ja nie chcę pracowac i chcę rentę
na to ja jej odpowiedziałam że zgodziłam się na moje operacje pełna nadziei na poprawę i wyzdrowienie bo praca była dla mnie bardzo ważna i taka różnica w sumie
Życzyłam jej żeby zawsze wszystko kończyło sie dobrze bo ja nie miałam szczęścia stąd uszkodzone nerwy mam

Po powrocie do domu coś zjadłam i osunełam sie na wersalkę żeby stres zszedł trochę,dopadły mnie Kociaki i było mi tak błogo że zasnęłam na 2 godziny :oops: pewnie organizm tak chciał więc postanowiłam się na siebie nie złościć

Jeszcze trochę i polecę do Dziczków,tylko mi makaron ostygnie ,mięso już przygotowane

Dziekuje jeszcze raz że Jesteście na dobre i na złe :D

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Czw mar 05, 2015 17:00 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

Bunio& Daga pisze:
Kociama pisze:Pieróńsko zima wraco co chwile :twisted:
Dzisiaj gradem waliło,potem śnieg,kapke słonka i deszcz normalnie jak w przysłowiowym garncu

Umyłam okno kuchenne bo mi ten nowy Kocur czarny co do stodoły łazi oszczał wszystko
jak mi się go uda kiedy złapać to utniemy jajca gadowi
apetyt ma jak koń,no cóż życie nie rozpieszcza niestety,ale tu sobie może podjeść dobrze

Dziękuję agusialiblin za worek chrupek :1luvu: głodomory się ucieszyły bardzo ja zresztą też :D
Aguś Dziękuję z całego serca za wsparcie

Jutro Bielsko i badanie brrr,boję się a nie wiem czego,co ma być to będzie ,może strach jest przed ew zadaniem bólu podczas badania no chyba tak
wcześnie rano jeszcze spotkam się z Lucynką z Abigail :D i może uda mi się z Madzią spotkać ,okropnie tęsknie za nią,ale też trzeba się spieszyć do domu potem ,a nie wiem jak długo będzie trwało to badanie

Dziewczyny ja będę czuła jutro Waszą obecność :D +

Ściskam Was mocno
IWA


Pogode masz zupełnie jak u mnie :| Chociaz ja na Mazowszu.
Zatem czekamy wiosny,
Podobnie jak ty myłam okno bo mi mój wysterylizowany od kilku lat czarno-biały Siemek zasikał.
Widac poczuł wiosnę mimo braku nabiału. Obce kotki tu przychodza chociaz mieszkam na odludziu i cos się w nim budzi.
Trzymam kciuki Iwonko za to by sie udało i powodzenia z ZUSem :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Wiem dobrze tak jak ty jaka to ,,sympatyczna " instytucja. Bądż dzielna :ok: Jestem z Tobą


Dziękuję Basiu :1luvu:
Mam nadzieję że biegli zobaczą mój przypadek inaczej ,Zus dał po głowie to może Sąd ?
decyzja w ich rękach,a czy będzie sprawiedliwa czy nie to już niestety nikt z nas nie ma na to wpływu

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Czw mar 05, 2015 17:22 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

Iwonko, to chociaż pocieszające jest to, że lekarz zachował się jak lekarz, a nie śledczy, czy SB-ek! :evil:
Kiedy będziesz wiedziała, jakie są wyniki tego badania?
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw mar 05, 2015 19:08 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

Będzie dobrze. Mądry człowiek z tego lekarza.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw mar 05, 2015 19:11 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

To profilaktycznie potrzymamy jeszcze :ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 05, 2015 20:00 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

Uff, cieszę się, że tym razem trafiłaś na lekarza, a nie jakiegoś sadystę.
Cały czas trzymam mocno kciuki za ostateczny wynik :ok:

Ściskamy Cię mocno, trzymaj się Kochana.

Postaram się jakoś niedługo zadzwonić, tylko trochę dojdę do sił, bo mnie choróbsko tak rozłożyło, że nawet za bardzo mówić nie mogę.

skaskaNH

Avatar użytkownika
 
Posty: 21090
Od: Pt lut 03, 2006 0:21
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw mar 05, 2015 22:00 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

:ok: :ok: Za decyzję :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48


Post » Nie mar 08, 2015 8:11 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

kropkaXL pisze:Iwonko, to chociaż pocieszające jest to, że lekarz zachował się jak lekarz, a nie śledczy, czy SB-ek! :evil:
Kiedy będziesz wiedziała, jakie są wyniki tego badania?


O tym co zadecydują Biegli Sadowi dowiem się dopiero od Sądu i nie wiem czy to będzie zaocznie czy będę wzywana
jeszcze czekam na wezwanie do ostatniego Lekarza Biegłego Sądowego
a potem pewnie już poleci z górki

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Nie mar 08, 2015 8:12 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

skaskaNH pisze:Uff, cieszę się, że tym razem trafiłaś na lekarza, a nie jakiegoś sadystę.
Cały czas trzymam mocno kciuki za ostateczny wynik :ok:

Ściskamy Cię mocno, trzymaj się Kochana.

Postaram się jakoś niedługo zadzwonić, tylko trochę dojdę do sił, bo mnie choróbsko tak rozłożyło, że nawet za bardzo mówić nie mogę.


Trzymam kciuki za Twoje zdrowie Kochanie :ok: :ok: :ok:

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Nie mar 08, 2015 8:13 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

MalgWroclaw pisze:Będzie dobrze. Mądry człowiek z tego lekarza.


Tak bardzo rzeczowy lekarz ,robił to co musiał i tyle ,specjalista nie musi wykręcać człowiekowi kończyn jak te niedouczone zusowskie biurwy

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Nie mar 08, 2015 8:14 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

MaryLux pisze:To profilaktycznie potrzymamy jeszcze :ok: :ok: :ok:


Maryś to jeszcze potrwa ,uważej coby Ci palce nie zdyntwiały :wink:
potrzymosz jak bydzie kolejne badani

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Nie mar 08, 2015 8:16 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

Alienor pisze::ok: :ok: Za decyzję :ok: :ok:


jeszcze trochę Kochana ,może jest jakieś światełko w tunelu tej znieczulicy bo teraz to specjaliści badają,tylko mieć tą pewność że są sprawiedliwi hmm tego nie wiem i chyba nikt nie wie

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Nie mar 08, 2015 8:28 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

Słuchajcie a odnośnie tych pseudo lekarek z zusu to mam pamiątkę w postaci tej torbieli podkolanowej
niestety musiała bym nie chodzić ,a trzeba do Dziczków latać i ogólnie się krzątać ,po zimie porządki wkoło też trzeba porobić

W piątek dostałam skierowanie do chirurga ortopedy,muszę poszukać terminu w poradniach żeby było w miarę szybko,myślę że może być konieczny zabieg usunięcia tego badziewia
na tą chwilę nie wyobrażam sobie tego bo potem pewnie noga jakiś czas nie będzie sprawna
pociesza mnie fakt że mam od Was kule i balkonik to jakoś będę sie poruszać
i tak plus że to kolano w tej "umierającej"nodze a nie w tej w pełni sprawnej bo ja już sobie wyrobiłam taki chód że umiem maskować jej niesprawność

Od wczoraj u nas szaleństwo wiosenne,Zwierzaki się cieszą ogromnie,widać tą radośc w ich oczkach
dzisiaj już widziałam przez okno wiewióreczki jak radośnie skakały po drzewie :D
ptaki spiewają,bazio szuka żony na szczęście on nie rolnik :lol:
no czasem przetrzepie grządkę z cebulą i pietruszką
oo właśnie ,nasiona musze kupić ,ale ze mnie skleroza stara

Śłonko świeci,Koty już odkarmione i też wesołe,okno trzeba przemyć bo znowu jakiś przybysz obszczał aż ciągnie do domu a feeee
no ,a ja Wam życzę słonecznego i spokojnego dnia
kurcze musze już marzannę powoli robić ,potem Wam pokażę mendozę a przyjdzie wiosna to spalę dziadówę zimówę :lol:

Śiskam Was mocno
IWA

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Nie mar 08, 2015 8:51 Re: Wiejskie Kociambry-zima w koło-bałwan str 4

Iwonko, oby ta wiosna przyniosła same pozytywne zmiany w TWOIM ŻYCIU I ZDROWIU!!!!! :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aga909, Chanelka, magnificent tree, Zeeni i 525 gości