Potrzebne rady odnośnie stada burasów

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 14, 2014 14:05 Re: Potrzebne rady odnośnie stada burasów

właśnie ładnie wyglądają a jedyna osoba , która może je przetrzymać po sterylce ma stado 20 kotów z kocim katarem, białaczką i nie wiem czym jeszcze.Ostatecznie umieszczę u niej.Kobieta będzie starała się odizolować ale od wczoraj ma łazience rannego kota, któremu być może też założę wątek.

wilhelm170

 
Posty: 716
Od: Pt cze 08, 2012 19:32

Post » Pt lis 14, 2014 16:23 Re: Potrzebne rady odnośnie stada burasów

Zanim to zrobisz, porób ogłoszenia o poszukiwaniu DT. Jeśli nie możesz sam ogłaszać, poproś o pomoc forumową CatAngel, która robi pakiet ogłoszeń za niewielką opłatą. Naprawdę lepiej, żeby koty nie trafiły do zbieraczki, bo nawet jeśli będą w oddzielnym pomieszczeniu, to ona łatwo przeniesie im zarazki na rękach, butach, miskach itp.

Najtaniej wychodzi chyba karmienie kotów podrobami drobiowymi - gotowane lub surowe serca, żołądki, wątróbki. Na tanich karmach się nie znam, ale w wątku o opolskim schronisku są ciepłe wypowiedzi o puszkach 800g Animondy Carny. No i suche zawsze jest tańsze niż mokre.

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

Post » Pt lis 14, 2014 19:45 Re: Potrzebne rady odnośnie stada burasów

Wasylisa, prawdą jest , że ma tyle kotów.Ale ona nie jest zbieraczką .Jest po prostu jedyną osobą na naszym terenie , która pomaga zwierzętom.Chętnie je oddaje do adopcji, tylko chętnych na adopcje mało.

wilhelm170

 
Posty: 716
Od: Pt cze 08, 2012 19:32

Post » Sob lis 15, 2014 12:01 Re: Potrzebne rady odnośnie stada burasów

Krystyna ma 20 kotów? Myslalam, ze tych starszych nieadopcyjnych ok. 10. Z adopcyjnych mlodych - wg mojej wiedzy - zostały trzy. Oglaszam, ale kiepsko z odzewem. Jednemu robimy badania dzieki pomocy finansowej Koleżanki z Miau.
Nie umiem doradzić, co robic z kotami sąsiada. Jak wyadoptowac dziczące spore kotki... Lub skąd wziąć tymczas. I jeszcze sie kryć z pomaganiem...Jestem głupia, co zrobić.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Sob lis 15, 2014 17:44 Re: Potrzebne rady odnośnie stada burasów

Nie wiem dokładnie ile ma, nie łap mnie za słówka.Nie chodzi o to ile ma , to nie jest jej wątek.Tylko o to , że tylko ona oferuje mi pomoc.A wiesz jakie ma warunki.
Poza tym one nie są dziczące, tylko bardzo szybko oswajające się niestety albo stety.A niestety dlatego, że czekają na mnie pod drzwiami i patrzą w szybkę od drzwi czy idę ;(

wilhelm170

 
Posty: 716
Od: Pt cze 08, 2012 19:32

Post » Nie lis 16, 2014 10:51 Re: Potrzebne rady odnośnie stada burasów

Za nic Cię nie chcę łapać. Spytalam, bo tez nie wiem.

A sąsiad zgodzłby sie na oddawanie młodych do domow czy tez musiałabys to robic cichcem? Młodych jest czwórka? Ta trikolorka i czarno-biale to z mlodych? Są zupelnie oswojone? Mozesz wziać na rece?
DT byłby na wagę złota. Mlode na pewno znalazlyby dom, gdyby miały tymczas. Nikt nie może? :( Pomogłabym w szukaniu domów.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Nie lis 16, 2014 11:20 Re: Potrzebne rady odnośnie stada burasów

On by się na pewno zgodził na oddanie kotów.W sensie - jak chcesz coś z nimi robić , to sobie zabieraj ;) Tri i czarno- biała dają się głaskać i chcą tego , ale są płochliwe.To ok.2-roczne kotki . Buraski mają 5 miesięcy.
Oswojone są także buraska z białym pod brodą i jeden braciszek.Reszta płochliwa bardzo ale na pewno do oswojenia szybko.na dworze mają gdzie uciekać gdyby miały mniejszą przestrzeń byłoby szybciej.
Te które dają się głaskać , robią się bardzo namolne , ciągle chcą być głaskane.
Ja też nie wiem ile Krystyna ma kotów ale ma od dwóch dni kota z ogromną raną , chyba założę mu wątek.

wilhelm170

 
Posty: 716
Od: Pt cze 08, 2012 19:32

Post » Nie lis 16, 2014 11:46 Re: Potrzebne rady odnośnie stada burasów

Załóż wątek tej bidzie.

Dramat z tym brakiem domow tymczasowych w Waszym regionie. Gdyby ktos mogl wziąć choćby jednego czy dwa kotki, to zorganizujemy transport.
Ostatnio edytowano Pt gru 19, 2014 18:45 przez Arcana, łącznie edytowano 1 raz

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pt gru 19, 2014 18:38 Re: Potrzebne rady odnośnie stada burasów

Kotki szukaja domow.
Niektore juz wchodzą do domu, gdy je wpuscic i wystawiają brzuchal do glaskania.
Taki cudny kocurek w typie brytka ;) Niestety musi żyć gdzies w ogrodzie. Nie zapeszam, ale jest zainteresowany dom w Warszawie.

Obrazek

A to siostrzyczka - właśnie po sterylizacji kuruje sie u Krystyny. Młodziutka, kilkumiesięczna. Koteczka też się pcha do człowieka, ale co zrobić... po wygojeniu się trafi znów na podwórko.

Obrazek
Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pt gru 26, 2014 22:22 Re: Potrzebne rady odnośnie stada burasów

Burusia po sterylce szuka DT, bo trafi znow do stada na dworze :(
To jeszcze kociaki, może półroczne. Puchaty kocurek jest wlaśnie u mnie, czeka na powrót DS po świetach. Sliczny, grzeczny, pogodny, sam sie bawi...
Nikt nie może przyjac na DT jego siostrzyczki?

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Sob gru 27, 2014 1:32 Re: Potrzebne rady odnośnie stada burasów

Podniosę. Śliczne kotki
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3714
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Goldberg, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 441 gości