Pani chora na raka-komu cuda-wianki?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 24, 2014 22:16 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Obrazek
[img]http://images66.fotosik.pl/305/077f19b97033be7dgen.jpg[/img
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Sob paź 25, 2014 2:40 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

:ryk: :ryk: no po prostu mnie zabilas!
1. Koci-lapci...
2. Uszy, fafle i ogon w prawo!
3. Daga krwiozercza bestia.
4. Malpi gaj w lodowce
:ryk: :ryk:

Az zapomnialam co chcialam wczesniej skomentowac....
Aaaaaaa ta sciana w "drewniakach" - 8O 8O 8O Piekne.
Ja akurat jestem asceta z nerwica natrectw odkazania itp :oops: , ale sciana z walko-lyzkami jest cacy.
W moim rankingu przycmilo wieniec, ktorego to tematu nadal nie pojelam.

:ok:
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Sob paź 25, 2014 6:56 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Ja, Rakea, nie rozumiem czego Ty nie rozumiesz w kwestii wieńców...Czy jestem mało pojętna?

A z tą lodówką to taki sposób Basi na karmienie kotów - po prostu otwiera lodówkę. To może być dobry sposób, łatwy i wykazujący pełne zrozumienie dla wyborów kocich. Sposób nie nakazowy.

Z mieszkaniem to mam podobnie - żaden minimalizm, japońszczyzna itp. Miłe to , prawda, uspokajające, można sobie pomedytować - ale lepiej [mi] pomedytować w otoczeniu pełnym pięknych rzeczy :lol: Szmat, liści, drewna i bawełnianych dywanikow...

Zdjęcia genialne!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 25, 2014 10:17 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Ja kocham minimalizm, upchanie czasu do minimum bez zbędnego wycierania kurzu z bibelotów ;) ale tak jak na co dzień człowiek łazi do pracy, a na urlop co jakiś czas wyjeżdża, tak lubię sobie popodziwiać czasem sielskie klimaty (też mi się łyżkowa ściana spodobała). Szczególnie że, no po prostu jestem wieśniakiem. Gdybym miała pod ręką dobrego weta z dobrze wyposażonym gabinetem na jakiejś wsi to bym się nie zastanawiała długo nad przeprowadzką ;) Miałabym mały wsiowy dpmek w stylu minimalistycznym :P
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 25, 2014 10:21 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

ja też lubię minimalizm w miejskich wydaniu, ale w głębi duszy marzy mi się taki domek na wsi, spokój, przyroda .. Daga, pięknie mieszkasz :)

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Sob paź 25, 2014 10:48 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Przepiękne. Dom, otoczenie, zwierzaki, Twoje zdolności (kolejnośc przypadkowa-wszystko mi sie podoba). A wóz z kwiatami mnie zauroczył całkowicie.
Olewaj wsiowych dygnitarzy i nie marnuj swojego talentu.
Jeżeli tylko masz siły i chęci, to do roboty kobieto. Nie widziałam jeszcze wszystkich Twoich arcydzieł, ale wiem, ze na pewno chiałabym wianek mszysto-porostowo-żółedziowy na święta, tablicę korkową.
Jak tylko po weekendzie pozbędę się gości, to przetrzepie piwnicę w poszukiwaniu "tworzywa". Miałam i skóry i worki, tylko nie pamiętam czy ich już przypadkiem nie wywaliłam :(
Ale korki od butelek mam na pewno.
Obrazek

mgj

 
Posty: 10974
Od: Czw mar 17, 2011 21:06
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob paź 25, 2014 10:52 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Dziewczyny!
Ja u Basi byłam, to widziałam wszystko-tam nie można usiedzieć spokojnie, bo wzrok ciągle coś naowego znajduje-to magiczny dom!
Basieńko-widzisz?-warto było tu się zalogować?-nie dość, ze cudowne dziewczyny i chłopak tak pomagają, to jeszcze możesz naładować baterie , bo zachwyty nie są czcze!-masz naprawdę zdolne ręce i pomysłów masę
Do dzieła Basiu-jeśli masz siły i chęci to twórz!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob paź 25, 2014 17:37 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

A mogłabyś, Basiu, opisać dzieje swoich zwierzaków? Skąd są i skąd się wzięły, jeśli adoptowane to jaka jest ich przeszłość.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 25, 2014 19:31 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Basia mieszka pięknie. Otacza się niezwykłymi przedmiotami, z których każdy ma swoją historię. Mi bardzo się podobało. :mrgreen:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Sob paź 25, 2014 19:59 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

mgj pisze:Przepiękne. Dom, otoczenie, zwierzaki, Twoje zdolności (kolejnośc przypadkowa-wszystko mi sie podoba). A wóz z kwiatami mnie zauroczył całkowicie.
Olewaj wsiowych dygnitarzy i nie marnuj swojego talentu.
Jeżeli tylko masz siły i chęci, to do roboty kobieto. Nie widziałam jeszcze wszystkich Twoich arcydzieł, ale wiem, ze na pewno chciałabym wianek mszysto-porostowo-żółedziowy na święta, tablicę korkową.
Jak tylko po weekendzie pozbędę się gości, to przetrzepie piwnicę w poszukiwaniu "tworzywa". Miałam i skóry i worki, tylko nie pamiętam czy ich już przypadkiem nie wywaliłam :(
Ale korki od butelek mam na pewno.

Dziekuje za tak miłe slowa :)
Wszelkie szpargały bezcenne :ok: :D .
Wielkie podziękowania za to ,że szukacie i myślicie.
Żołedzie juz naszykowane.Skrzynka z szszkami tez . Musiałam troche uporzadkowac dom po tylu dniach niedyspozycji.
Prace domowe troche czasu pochłoneły bo w końcu lepiej się poczułam . Niestety kocio- psie towarzystwo brudzi i kiedys trzeba ten dom ogarnać. :?
Co do odkurzania to pedantyczna nigdy nie byłam .Odkurzam wszystko dokładniej na swieta. i wiosną.Skoro juz obrałam sobie taki klamociarski styl to musze sie zaprzyjaznic z kurzem a przynajmniej go na wszytkim nie zauważać,Lubie miec czysto ale bez szaleństw.Tym bardziej ,z e siły do szaleństw brakuje :( Wczesniej znowu brakowało mi na wszystko czasu bo większośc czasu byłam wpracy lub podrózy (od -do )
Dla mnie znowu puste sciany i minimalizm to cos co mnie męczy .Ale bardzo,bardzo doceniam osoby które obieraja taki styl i umieja go zachować
To dla mnie niewykonalne :) Ale to chyba fajne ,z e jestesmy tacy różni

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Sob paź 25, 2014 22:40 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

W końcu udało mi sie zgrac zdjęcia. :?
Kłopoty techniczne mnie dopadły. Uzywałam USB i karty pamieci z aparatu i nagle nie chciało mi nic zadziałać. :x
Dla wszystkich których zainteresował mój pomysł z wykorzystaniem korków zamieszczam zdjęcia.
Wymairy prezentowanych tablic to 50szerokośc 100 długośc.
Te z zieloną ramą ( tablice informacyjne na moją ulice )są duzo wieksze
Miłego ogladania :D
Ostatnio edytowano Sob paź 25, 2014 23:07 przez Bunio& Daga, łącznie edytowano 1 raz

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Sob paź 25, 2014 22:44 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Sob paź 25, 2014 22:49 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Sob paź 25, 2014 23:03 przez Bunio& Daga, łącznie edytowano 1 raz

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Sob paź 25, 2014 22:52 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Sob paź 25, 2014 23:21 Re: Pani chora na raka-prośba o karmę dla zwierząt k/Serocka

O matkooooo.! Te korkowe tablice, rozumiem i sa piekne i genialne..... :201494
(oj morelowa zawstydzilam si, no bo jakos nie lapie norm tych wiencow, nie moja estetyka, wiec nie rozumiem kryteriow ocen. Ale ten Basiny widac, ze zprzeproszeniem pupogodzin troche zajal :mrgreen:)

Basiu, bede bezczelna i powiem wprost - jak w tym dowcipie o papudze: "leb se urwe, ale niech mnie piorun strzeli, musze to zobaczyc!" (Tak kiedys bez zobowiazan, ale jak babcie kocham, i nie dam sie zbyc :mrgreen: )

Cuda tam masz!

(co najsmieszniejsze, uwazam ze u Basi jest mega porzadek. Ja mam akurat puste sciany, ale ta asceza wynika troche z klaustrofobii. ;) )
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], skaz i 194 gości