Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon paź 20, 2014 22:03 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

Lecznica nie ma co z nim zrobić a to nie przechowalnia. W sumie gdyby nie pani doktor to kotka już by nie żyła. Zdrowego zwierzaka nikt nie usypia, ale jeśli jest agresywne to niestety tak.
Kot da sobie radę na dworze bez problemu, jest młodą kotką więc tym bardziej:) Znajdywałam kiedyś koty dzikożyjące, które własnie były wyrzucane z domów na pastwe losu nikt im budki ocieplanej nie dał ani miseczki z jedzeniem i dawały rade:)

Kashuu

 
Posty: 66
Od: Pt mar 14, 2014 10:22
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post » Wto paź 21, 2014 6:42 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

Podrzuce kicie z rana :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto paź 21, 2014 8:43 Re: Kotka do Uśpienia!! Potrzebna Pomoc na JUZ!!!!

Czy może ktoś wstawić zdjęcia kici? mamy zdjęcia na telefonie i możemy przeslać mms bo koleżanka nie ma kabla do komórki....Prosimy o pomoc!

Kashuu

 
Posty: 66
Od: Pt mar 14, 2014 10:22
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post » Wto paź 21, 2014 9:26 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

mój telefon nie odbiera mms

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto paź 21, 2014 9:55 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

justyna8585 pisze:Komu mogę przesłać zdj. mmsem?
Kto wstawi?


Zmień tytuł na taki,że Uśpienie albo DT, coś w tym stylu.

Ja osobiście jestem za uśpieniem,jeśli DT sie nie znajdzie.Dla domowego kota znalezienie sie na dworze,to udręka.
O właścicielach nie wspomnę :(

8O
To chyba jakis kiepski zart :?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto paź 21, 2014 10:24 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

Równie kiepski jak ten:
Kashuu pisze:Kot da sobie radę na dworze bez problemu, jest młodą kotką więc tym bardziej:) Znajdywałam kiedyś koty dzikożyjące, które własnie były wyrzucane z domów na pastwe losu nikt im budki ocieplanej nie dał ani miseczki z jedzeniem i dawały rade:)

:evil:

jaaana

Avatar użytkownika
 
Posty: 19350
Od: Śro gru 10, 2008 22:03
Lokalizacja: pomorskie

Post » Wto paź 21, 2014 10:45 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

Janna, kot to nie pies, radę da, lepsze to niż uśpienie.
Kot lepiej się czuje na dworze niż zamknięty w domu, dlaczego jak kot pozna co jest poza ścianami mieszkania to ciągle miauczy że chce wychodzić? bo mu się podoba:) Najwazniejsze żeby w nocy zimno mu nie było, ja mogę mu zakupić fajną wypasioną budkę:) Powiem Ci szczerze, że moje koty wychodzą na dwór, i widzę różnicę jakie są zadowolone z życia. Razem we dwie wychodzą latają bawią się razem, przychodzą jedzą i idą spac:)

Kashuu

 
Posty: 66
Od: Pt mar 14, 2014 10:22
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post » Wto paź 21, 2014 10:48 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

Kashuu pisze:Janna, kot to nie pies, radę da, lepsze to niż uśpienie.
Kot lepiej się czuje na dworze niż zamknięty w domu, dlaczego jak kot pozna co jest poza ścianami mieszkania to ciągle miauczy że chce wychodzić? bo mu się podoba:) Najwazniejsze żeby w nocy zimno mu nie było, ja mogę mu zakupić fajną wypasioną budkę:) Powiem Ci szczerze, że moje koty wychodzą na dwór, i widzę różnicę jakie są zadowolone z życia. Razem we dwie wychodzą latają bawią się razem, przychodzą jedzą i idą spac:)

Domowy kot ,który dał sobie radę na tzw wolności jest jeden na setki co odeszły w męczarniach.Prosze nie pisz takich rzeczy. Ratuje takie koty co anwet wyrzucone przy stanowisku karmienai siedzą w ukryciu nie ruszając się z miejsca. Chorują z zimna i barku jedzenia. Stres je rozwala na amen. Nie widzisz tych co sobie nie poradziły bo ich trupy leżą gdzieś w ukryciu a nie ścielą się pokotem na drodze.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto paź 21, 2014 10:55 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

Kashuu,przepraszam cię ale piszesz takie bzdury że strach to czytać. :|
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43915
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 21, 2014 11:07 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

Czy kicia ma wydarzenie na fb?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto paź 21, 2014 13:14 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

Nie, kicia nie ma wydarzenia na fb. Jeśli chodzi o poprzedni temat, każdy ma swoje zdanie, ja mam takie i tego nie zmienie. Czyli lepiej wg Was Ją uspić?? Ja znam osiedla na którym żyją koty ( ok.20 ) i mają się bardzo dobrze, ludzie o nie dbają, przy okazji je strylizują, kastrują mają zimą budki i kupe jedzenia i nie wyglądają na niezadowolone. Wiadomo, wolałabym żeby była w mieszkaniu u kogoś myślicie że nie?? ale szkoda mi jej - żeby została poddana eutanazji...

Kashuu

 
Posty: 66
Od: Pt mar 14, 2014 10:22
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post » Wto paź 21, 2014 13:24 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

Też mam takie stadko. Kastruję, leczę ,karmię ,stawiam budki... Ale to są koty co urodziły się wolne i żyją na wolności.Uznają karmiciela ale innym ludziom nie dają się dotknać. Zawieruszony w takim stadzie "domowy" kot NIE daje sobie rady często. Za często. Koty takie trafiają do mnie na DT i to często za późno. Bo ich zdrowie, ich chudość i przeżycia powodują ,że ciężko o nie się walczy. Wypełzają często z ukrycia jak już jest źle z nimi. Więc wiem jak to jest z autopsji. Masz swoje zdanie ale chyba nie masz stdka osiedlowego pod pieką. I uwierz nie na każdym osiedlu ludzie karmią ,dbają i kastrują zwierzęta.
Poza tym słowo "karma" ma różne znaczenia. Ludzie kotom wywalją pomyje, zieloną wędliną, resztki świąteczne i ości rybie. A potem chwalą się jakie to ich serduszko dobre.

Druga sprawa to jak taki kot co nie zna terenu, nie zna kotó...ma sie odnaleźć w stadzie? Z reguły koty przetrzymuje się kilka tygodni w nowym miejscu zanim nawyknie do okolicy (domy wychodzące). A ty chcesz kota na żywioł wypuścić? I ma sobie dać radę? Nie boisz sie ,ze popedzi na oślep i zaginie? Nie boisz się ,że będzie siedzieć w ukryciu i nie wyjdzie ? Poza tym stadko często przegania nowego nie dopuszczając ich do mich. Koty wolnożyjące po zabiegach wypuszcza sie w znanym im terenie. A kota terenu nie zna i ma sie odnaleźć?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto paź 21, 2014 13:28 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

Oczywiscie, ze nie lepiej. Dlatego trzeba zrobic co sie da, zeby znalezc kotce dom.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto paź 21, 2014 13:51 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

Nie, nie chce wypuścić dałam tylko przykład jednego osiedla ( nie pisałam że na każdym tak jest ) gdzie zyją takie koty i nie koniecznie takie, które się urodziły na wolności. Kota nie można wpuszczać do takiego stada raczej by go nie zaakceptowaly i oczywiście nie można od razu puszczać kota, który nie wie o co chodzi...Nie ważne, najważniejsze jest to, że za pieć minut dostane potwierdzenie od dziewczyny o DT - jest chętna bardzo dobra dusza z Krakowa:)

Kashuu

 
Posty: 66
Od: Pt mar 14, 2014 10:22
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post » Wto paź 21, 2014 14:01 Re: Potrzebna Natychmiastowa Pomoc!!!!

Widzicie, niepotrzebna rozmowa była o tym dworze:) Kotka znalazła dom tymczasowy:) - i to dobry, sprawdzony dom:) Tak się ciesze....:)

Kashuu

 
Posty: 66
Od: Pt mar 14, 2014 10:22
Lokalizacja: Ruda Śląska

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kasiek1510, kicalka i 201 gości