Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 23, 2014 8:07 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

Jak była fotograf(w sobotę,tydzień temu)jeszcze nie było ostatnich dwóch bied.Od wczoraj jest u mnie jeszcze jeden maluch,ale zdjęcia i opis póżniej,bo muszę lecieć do pracy
ObrazekObrazekObrazek
Wątek moich tymczasów i rezydentów http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... 7#p9892897

halinka1403

 
Posty: 5833
Od: Nie maja 30, 2010 16:06
Lokalizacja: krosno

Post » Sob sie 23, 2014 9:44 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

wszystkie maluchi jak malowane :1luvu: :1luvu:

pozdrawiam cieplutko :1luvu: :1luvu:
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21729
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 23, 2014 10:43 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

ale masz rudasków :)

biedniutka Foxy, straszna ta rana :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 23, 2014 17:33 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

Śliczne kociaki! Oby znalazły kochające domki :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
I nieustające kciuki za zdrowie Foxy :ok: :ok: :ok:

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Sob sie 23, 2014 19:29 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Sob sie 23, 2014 19:53 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

Witajcie :1luvu:
Dzięki kochane za dobre słowa i kciuki :1luvu:
Wczoraj doszedł mi jeszcze jeden kot,a raczej miniaturka kota.Moj wspaniały mąż pojechał po Niego aż do Przeworska,(to za Rzeszowem,od nas jakieś 100km)A było to tak:
Znajomy mojego męża z internetu ,który mieszka w Przeworsku,napisał mu ,że znalazł w nocy malutkiego kociaka.Miauczał w nieboglosy,chudziutki,malutki,brudny okropnie.Wziął go do domu,ale matka kategorycznie sie na kota nie zgodziła. Matkę by jeszcze przekonał,ale w sobotę miał wrócić ojciec,który pracuje w terenie,i który nie lubi kotów.
Znajomy,to jak się okazało,19-letni chłopak,który jeszcze chodzi do szkoły,mieszka z rodzicami i z siostrą dorosłą w malutkiej kawalerce,więc warunków nie ma na to ,żeby zostawic kotka bez zgody rodziców.
Ale ponieważ często rozmawia z moim Markiem na internecie,a Marek nie przegapi żadnej okazji,żeby uczulać ludzi na dobro zwierząt,to zabrał kotka do domu,no i szukał pomocy,żeby nie musieć Go odnosić "tam skąd Go wziął",jak to przykazała mama.
Próbowałam mu znaleśc pomoc bliżej, w Rzeszowie,ale niestety,nie udało się.Tak więc Marek wsiadł wczoraj po południu w samochód i pojechał po kociaka.
I tak oto mamy już 19kotów :strach:
Kiciuś jest brudny,zachudzony,zaświerzbiony,ale przekochany :1luvu: Taki milutki tuptuś :1luvu:
Dzisiaj został odrobaczony,a uszka podczyszczone.Trochę przemyłam Go miękką gąbką i wreszcie wygląda prawie jak kot.
Ale jeszcze zrobimy z Niego kocie "ciacho" :D
A oto nasz delikwent- KOBI :1luvu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Wątek moich tymczasów i rezydentów http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... 7#p9892897

halinka1403

 
Posty: 5833
Od: Nie maja 30, 2010 16:06
Lokalizacja: krosno

Post » Sob sie 23, 2014 20:03 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

A teraz obiecane zdjęcia koteczki,z zajezdni autobusowej(pisałam o Niej wcześniej)
Dostała na imię MIKI,bo umaszczeniem przyponina Myszkę Miki :D
To przekochana ,przemiziasta,przesłodka koteczka :1luvu: Po prostu idealny kotek.
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Wątek moich tymczasów i rezydentów http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... 7#p9892897

halinka1403

 
Posty: 5833
Od: Nie maja 30, 2010 16:06
Lokalizacja: krosno

Post » Sob sie 23, 2014 20:31 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

Jeeeeejku jaka Miki jest śliczna! Zakochałam się! <3 Te czarno - białe koty jakoś tak mnie szczególnie łapią za serce.

wilusia

 
Posty: 24
Od: Pon gru 21, 2009 18:18
Lokalizacja: Korczyna/Lublin

Post » Sob sie 23, 2014 20:40 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

wilusia pisze:Jeeeeejku jaka Miki jest śliczna! Zakochałam się! <3 Te czarno - białe koty jakoś tak mnie szczególnie łapią za serce.

A jaka do Majlo podobna :D Od razu ,jak ją zobaczyłam ,to mi się z Majlo skojarzyła :D W dodatku,też jest, jak On, pieszczochem i miziakiem :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Wątek moich tymczasów i rezydentów http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... 7#p9892897

halinka1403

 
Posty: 5833
Od: Nie maja 30, 2010 16:06
Lokalizacja: krosno

Post » Sob sie 23, 2014 20:51 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

Miki podobna do Majki :mrgreen:
Kobi -prawie kot :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Sob sie 23, 2014 22:28 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

19 kotów... Rany... Podziwiam Cię i bardzo szanuję za to co robisz :1luvu: Ucałuj męża - jest niesamowity i wspaniały :1luvu: Sklonuj Go! I to kilka razy!

Miki wygląda jakby miała maskę na pyszczku :love: A Kobi ma te świetne "nietoperzowe" uszy małego kociaka :love:

Alyaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 5838
Od: Śro paź 22, 2008 18:24
Lokalizacja: Kielce

Post » Nie sie 24, 2014 8:09 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

Alyaa pisze:19 kotów... Rany... Podziwiam Cię i bardzo szanuję za to co robisz :1luvu: Ucałuj męża - jest niesamowity i wspaniały :1luvu: Sklonuj Go! I to kilka razy!

Miki wygląda jakby miała maskę na pyszczku :love: A Kobi ma te świetne "nietoperzowe" uszy małego kociaka :love:

Oj tam,oj tam :oops: Robię co mogę,bo tak mi dyktuje sumienie i miłość do zwierząt.Ale to i tak kropla w morzu kocich nieszczęść. :(

Mąż,to faktycznie dobre chłopisko :D Całuję Go codziennie(no prawie),ale nie ma co tak chwalić,bo się jeszcze znarowi :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

Miki jest niesamowita :1luvu: .Wygląda jak batman,ale to taka delikatna,grzeczna panienka :1luvu: Nawet w zabawie nie używa pazurków.W typie "tylko mnie kochaj".
A Kobi, rzeczywiście bardziej przypomina nietoperza ,niż kota :ryk:
ObrazekObrazekObrazek
Wątek moich tymczasów i rezydentów http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... 7#p9892897

halinka1403

 
Posty: 5833
Od: Nie maja 30, 2010 16:06
Lokalizacja: krosno

Post » Nie sie 24, 2014 8:20 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

barbarados pisze:Miki podobna do Majki :mrgreen:
Kobi -prawie kot :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Bardzo podobna.Tylko Miki ma kropkę na nosku,a Majeczka dłuższą maskę :D
ObrazekObrazekObrazek
Wątek moich tymczasów i rezydentów http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... 7#p9892897

halinka1403

 
Posty: 5833
Od: Nie maja 30, 2010 16:06
Lokalizacja: krosno

Post » Nie sie 24, 2014 8:44 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

halinka1403 pisze:Witajcie :1luvu:
Dzięki kochane za dobre słowa i kciuki :1luvu:
Wczoraj doszedł mi jeszcze jeden kot,a raczej miniaturka kota.Moj wspaniały mąż pojechał po Niego aż do Przeworska,(to za Rzeszowem,od nas jakieś 100km)A było to tak:
Znajomy mojego męża z internetu ,który mieszka w Przeworsku,napisał mu ,że znalazł w nocy malutkiego kociaka.Miauczał w nieboglosy,chudziutki,malutki,brudny okropnie.Wziął go do domu,ale matka kategorycznie sie na kota nie zgodziła. Matkę by jeszcze przekonał,ale w sobotę miał wrócić ojciec,który pracuje w terenie,i który nie lubi kotów.
Znajomy,to jak się okazało,19-letni chłopak,który jeszcze chodzi do szkoły,mieszka z rodzicami i z siostrą dorosłą w malutkiej kawalerce,więc warunków nie ma na to ,żeby zostawic kotka bez zgody rodziców.
Ale ponieważ często rozmawia z moim Markiem na internecie,a Marek nie przegapi żadnej okazji,żeby uczulać ludzi na dobro zwierząt,to zabrał kotka do domu,no i szukał pomocy,żeby nie musieć Go odnosić "tam skąd Go wziął",jak to przykazała mama.
Próbowałam mu znaleśc pomoc bliżej, w Rzeszowie,ale niestety,nie udało się.Tak więc Marek wsiadł wczoraj po południu w samochód i pojechał po kociaka.
I tak oto mamy już 19kotów :strach:
Kiciuś jest brudny,zachudzony,zaświerzbiony,ale przekochany :1luvu: Taki milutki tuptuś :1luvu:
Dzisiaj został odrobaczony,a uszka podczyszczone.Trochę przemyłam Go miękką gąbką i wreszcie wygląda prawie jak kot.
Ale jeszcze zrobimy z Niego kocie "ciacho" :D
A oto nasz delikwent- KOBI :1luvu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek



z małego będzie piękny kot :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie sie 24, 2014 17:44 Re: Koci mieszkańcy ptasiej dziupli i....RUDI [*]

I Majka nie jest już taka grzeczna :twisted:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 204 gości