Tytek kot nad koty , Pola odeszła [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 01, 2014 8:43 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

Witam i ja :D
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt sie 01, 2014 9:18 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

Ewa L. pisze:Złe wieści Dorciu bo od jutra dopiero się zaczną upały - jutro 32*C, sobota - 34*C a niedziela do 37*C. I tak ma być do 10 sierpnia. :(



i na szczęście Ewcia się pomyliła :D
u nas chłodno i pochmurno a u niej leje :D

Dorciu trzymaj się:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 01, 2014 9:38 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

Wszędzie krzyczą o nadchodzących upałach... Ja nie chcę! :placz:

Dzień dobry Dorciu :D
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Pt sie 01, 2014 9:54 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

u mnie tez chłodno i pochmurnie :)
oby to nie była cisza przed burzą :roll:

a mnie Bezy nie chcą wyciachac :placz: u dwóch wetów konsultowałam, w tym jedna to miłośniczka plaskatych...powiedziała ze jak długo sie nic nie dzieje to nie ruszac bo ma okropne podniebienie (zapomniałam jak to okreslila, ale chodziło o to , że jest go za dużo), druga to wrecz powiedziała ze nie wiadomo czy najpierw tego podniebienia nie trzeba bedzie zrobic :placz:

zarzaneri

 
Posty: 230
Od: Pon lip 14, 2008 10:24
Lokalizacja: częstochowa

Post » Pt sie 01, 2014 13:46 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

musze kupić karmy dla kociastych... :roll: normalnie jedzą tąhttp://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_sucha/karma_porta/porta_karma/171631 ale szukam czegos tanszego na domieszke bo 20 kg nie starcza nawet na miesiąc :strach: tak myslalam na tą karma http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_sucha/smilla/428864, ale nie wiem czy to dobre i kociaste bedą chciały jesc...

zarzaneri

 
Posty: 230
Od: Pon lip 14, 2008 10:24
Lokalizacja: częstochowa

Post » Pt sie 01, 2014 15:33 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

Nie wiem , ja tradycyjnie karmię RC od niepamiętnych czasów ,ostatnio wzięłam na próbę Purizon ,acha jadły też Boscha .

U nas bz. staram się cieszyć chłodkiem ,wiaterkiem ,ale trudno mi do siebie dojść po wczorajszym.

I smutno mi jakoś okropnie :oops: :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 01, 2014 15:46 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

dorcia44 pisze:Nie wiem , ja tradycyjnie karmię RC od niepamiętnych czasów ,ostatnio wzięłam na próbę Purizon ,acha jadły też Boscha .

U nas bz. staram się cieszyć chłodkiem ,wiaterkiem ,ale trudno mi do siebie dojść po wczorajszym.

I smutno mi jakoś okropnie :oops: :cry:


przecież RC dosyc drogi, a to prawie same zboża :strach: tylko babycata z niego kupuje, conva i jak potrzebuje to te weterynaryjne :oops:

ja sie zezliłam i maluchy zostaja :twisted: ...nie chca dwóch tylko jednego, a do tego sie dowiedziałam ze pierwsze dziecko w drodze....już widzę jak będzie czas na małego kota :placz: a nie chce żeby wrócił bo podrapał dziecko :evil:

mam nadzieje ze jutro tez bedzie chlodek bez deszczu bo mam ochote na grilla :oops:

:ok: będzie lepiej,
a na smutki najlepsze lody albo gorzka czekolada :)

zarzaneri

 
Posty: 230
Od: Pon lip 14, 2008 10:24
Lokalizacja: częstochowa

Post » Pt sie 01, 2014 17:34 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

zarzaneri pisze:
dorcia44 pisze:Nie wiem , ja tradycyjnie karmię RC od niepamiętnych czasów ,ostatnio wzięłam na próbę Purizon ,acha jadły też Boscha .

U nas bz. staram się cieszyć chłodkiem ,wiaterkiem ,ale trudno mi do siebie dojść po wczorajszym.

I smutno mi jakoś okropnie :oops: :cry:


przecież RC dosyc drogi, a to prawie same zboża :strach: tylko babycata z niego kupuje, conva i jak potrzebuje to te weterynaryjne :oops:


Ja kupowałam RC w przekonaniu, że to taka dobra karma. Wiele lat tak myślałam.
Pewnego utknęłam w okolicznym zoologicznym na prawie godzinę. I sprawdzałam karmę po karmie. Ilość białka, mięsa.
RC to jest dno. Niektóre rodzaje w ogóle nie mają mięsa tylko mączkę (bodajże Exigent różowy).
Zawartość mięsa - minimalna, dużo wypełniaczy (kukurydza, zboża). To jest badziewie!!!!!!! :idea:
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Pt sie 01, 2014 18:40 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Złe wieści Dorciu bo od jutra dopiero się zaczną upały - jutro 32*C, sobota - 34*C a niedziela do 37*C. I tak ma być do 10 sierpnia. :(



i na szczęście Ewcia się pomyliła :D
u nas chłodno i pochmurno a u niej leje :D

Dorciu trzymaj się:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

To nie ja się pomyliłam tylko ci z tvn i bardzo dobrze :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 01, 2014 22:08 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

Monia ,moje koty lubią to badziewie :wink: i niech tak zostanie .
Nigdy nie było srania ,problemów z brzuszkiem ,sierścią i na tym poprzestaniemy.

Małe na głodówce ,chciałam je przetrzymać ,ale już dłużej nie dam rady :cry: patrzą na jedzenie ,wąchają i odchodzą smutne :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 01, 2014 22:15 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

Maja nadzerki? Czerwone gardla? Moze zęby wymieniaja? Czy juz czas? :roll:
Edit: pisalas, ze zarly dla duzych, sterylizowanych. Moze sprobuj podac?
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Pt sie 01, 2014 23:06 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

nic nie mają czyste ryje ,suche dla dorosłych stoi..mam dość :placz:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 02, 2014 6:58 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

Dobry .
Dziś mam maraton ,ale zaczynam od zawiezienia maluchów na dt na Białołękę ,zaraz wyruszamy ,potem robota.
Bartek ostrzega mnie przed temperaturą..
Maluchy zamykam ,jednak na 3/4 dnia boję się je zostawić , a reszcie zamknąć okna..trudno muszą pocierpieć :cry:
Prawdopodobnie dziś spróbuję ze sterydem ,zobaczę zresztą co wet powie ,może jeszcze jest inna alternatywa :roll:
Pozdrawiam łikendowo :wink: i miłego wypoczynku życzę ..za mnie też :mrgreen:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 02, 2014 8:30 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

dorcia44 pisze:Monia ,moje koty lubią to badziewie :wink: i niech tak zostanie .

Tylko, ze to jest bardzo drogie badziewie... Czy warto?
Ja moim persom czasem tez się złamię i kupię persiana, ale generalnie wybieram tansze opcje lub TOTW.
ObrazekObrazek

villemo5

 
Posty: 27585
Od: Sob maja 05, 2007 17:14
Lokalizacja: Brodnica

Post » Sob sie 02, 2014 17:25 Re: Tytek kot nad koty i Ciacho z Jagódką do Adopcji

lubie upał ale dzisiaj to i ja wymiękam, a jak muszą się czuć te kociaki bezdomne. Dorciu a Ty jeszcze w pracy czy już w domku?

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kicalka, Szymkowa i 261 gości