KOCIA CHATKA zaprasza

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 31, 2014 20:37 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

Kurde z ta woda trzeba uwazac bo pod zlewem wisi niczym nie zabezpieczony kabel - przedluzacz do ogrzewacza wody....

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lip 31, 2014 21:21 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

The Szops pisze:Zabrałem też laki dla Zezi, jako mało obsługowa dostała;
- dwie tabletki koloru mleka - podawać 1/4 tabletki raz dziennie,
- dwie tabletki nie wiem jakiego koloru bo są całe we sreberku podać jutro i w niedziele po całej i zdać relacje wetowi w poniedziałek/wtorek. Tabletki można wkruszyć do jedzenia

to chyba wsio
ARO
8)


Zezi mam podać rano?

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lip 31, 2014 22:17 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

a ja chciałam jeszcze raz zapytać czy ktoś miałby pożyczyc na jeden góra dwa dni myjkę/odkurzacz parowy ?
ObrazekObrazekObrazek

MarKotek

 
Posty: 4247
Od: Pon lut 23, 2009 0:36
Lokalizacja: Będzin

Post » Pt sie 01, 2014 9:25 Re: nie pisać zakłądam nowy watek

Grafik dyżurów 28.07.- 03.08.
28.07. pon. rano Mara wiecz. regularkate
29.07. wtorek rano Mara wiecz. Teresa
30.07. środa rano Beatka wiecz. Marta
31.07. czwartek rano Mara wiecz. Teresa
01.08. piątek rano Beatka wiecz. brak
02.08. sobota rano Kuba_Karolina wiecz. brak
03.08. niedziela rano Kuba_Karolina wiecz. brak

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 01, 2014 9:44 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

Zamówiłam tylko 2 żwirki, bo nie mieli więcej chwilowo na stanie.

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 01, 2014 9:52 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

Dałam klucz do Kch panu Robertowi. Przyjedzie dzisiaj z panem Jackiem zrobić wodę.
Obrazek+Obrazek+Obrazek+Obrazek
Festi,Tami, Julek, Pani Tiszka.

Cookie1706

 
Posty: 5223
Od: Czw gru 16, 2010 19:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 01, 2014 10:48 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

Zrobie dzis dyzur

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 01, 2014 14:54 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

Cookie1706 pisze:Dałam klucz do Kch panu Robertowi. Przyjedzie dzisiaj z panem Jackiem zrobić wodę.

woda zrobiona.Przyczyna była prozaiczna-niedokręcona słuchawka od prysznica :lol: Ona się z czasem poluzowuje i trzeba ją po prostu dokręcać.
Panowie przy okazji obejrzeli to "super" rozwiązanie z prądem pod zlewem i wmyślili jak to zrobić :ok: Dzisiaj jeszcze jest niezrobione.

Hubalka wydziera się na pół Stawowej.Goni Edgara i fuka na inne koty.

Zezi podałam leki w karmie.Bałam się,że nie zje,ale smakowała jej ta z rybą. Myślę,że najlepiej kupić jakąś rybę,może śledzie w oleju i tak jej podawać. Gracja też lubi tą karmę z rybą,zjadła cała miseczkę.

Eryka już super,porusza się bez strachu,a nawet próbuje się bliżej zapoznać(pokojowo na szczęście) z Sisi,ale ta nie zwraca na nią uwagi.

Wiesiu zabrał kotkę po sterylce na kontrolę.Jak będzie OK to ona już nie wróci.

Wiesiu wielkie kciuki za Ciebie :ok:

balbina38

 
Posty: 3575
Od: Sob lis 15, 2008 16:41
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 01, 2014 15:02 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

Zezi podałam leki w karmie.Bałam się,że nie zje,ale smakowała jej ta z rybą. Myślę,że najlepiej kupić jakąś rybę,może śledzie w oleju i tak jej podawać. Gracja też lubi tą karmę z rybą,zjadła cała miseczkę.
Po śledziach w oleju może mieć srakę. Ja kupowałam zawsze Bikowi tuńczyka w sosie własnym - w Biedronce (filety)najtaniej zawsze bylo a dużo.

Teraz kupuję Bikowi tuńczyka w zooplusie z miamor- mogę dać parę puszeczek dla Zezi
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 01, 2014 19:06 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

Dyżur ok. - bardzo czysto było dzięki Beatce, nie licząc boksu dwóch górnych srebrnych. Żwirki przywiezione i rozsypane do pudeł, faktura w witrynce. Hubalkę na noc zamknęłam do woliery. Gucio nadal ma trzecie powieki, do tego zrobił mega-rzadką kupę. Zezia jakaś nie w sosie, nie zjadła nawet całej swojej porcji. W lodówce były otwarte dwie puszki - animonda jest w miarę zjadliwa, druga nie wiem, kolejne 2 inne spleśniałe rzeczy wywaliłam.

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 01, 2014 19:54 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

Może byłoby warto się umówić, że jeżeli ktoś zostawia otwarte jedzenie w lodówce, to pisze karteczkę i zostawia na blacie? Ja w miarę możliwości rozkładam jedzenie z puszek do końca i wciąż nie jestem przyzwyczajona, żeby do lodówki zaglądać :roll:

regularkate

 
Posty: 465
Od: Czw paź 17, 2013 8:11

Post » Sob sie 02, 2014 14:09 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

Na porannym dyżurze:
Posprzątaliśmy, jutro umyjemy podłogi..
Podaliśmy leki( czegoś brakowało ale nie pamiętam teraz czego:)
Piotruś był na kontroli....dostał antybiotyk na miejscu i 2 na jutro i poniedziałek( po ostatnim można go już wypuścić:)...
Rolę Toli przejął Edgar...dokucza Miśce:(
Sisi ma duży apetyt..zjadła swoje i dobrała sie to jedzenia Eryki....ale podalismy jej po chwili i też jadła.
Eryczka już nie kichała...zastanawiam sie kiedy można będzie ją zabrać z Chatki?..dzisiaj będe wieczorem u Mamy i nie wiem co jej powiedzieć?:)

Kuba_Karolina

Avatar użytkownika
 
Posty: 427
Od: Wto cze 17, 2014 10:20

Post » Sob sie 02, 2014 14:35 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

Dzisiaj na pchlim targu na Warszawskiej :-)
ObrazekObrazek

Iwona11

Avatar użytkownika
 
Posty: 1923
Od: Pon lis 21, 2011 19:30

Post » Sob sie 02, 2014 14:46 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

Zobaczcie do kiedy Eryka (poniedzialek albo wtorek) ma zastrzyki i jak je skonczy moze jechac .

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 02, 2014 22:06 Re: KOCIA CHATKA zaprasza

Podjechałam na szybko wieczorem do kociarni - niestety tylko podałam kociakom jedzenie, wymieniałam wodę, i podałam leki - nie dałam rady zrobić nic więcej bo wypadłam z domu w trakcie imprezy urodzinowej mojego męża, i miałam kupę ludzi w domu na imprezie. Nie chcę pisać co mój mąż na to powiedział :( był mega wnerwiony :strach: Tak że śmieci nie wyrzucone , nie posprzątne, i kuwety jutro pewnie będą pełne bo też nie sprzątnęłam.
Sorki ale nie dałam rady nic więcej zrobić.

Od dziś w pomieszczeniu gdzie jest Sisi i Eryka są dwie nowe kotki przywiozła je Ewa kotki po zmarłej osobie - dwie trikolorki jedna ma 4 lata. jedna chyba 6 lat - obydwie mają imiona jedna ma na imię Iskierka a druga chyba Psotka - boją się - to takie dość duże koty 8O zobaczymy jak się będą zachowywać - są wysterylizowane, zaszczepione, testy na białaczkę mają zrobione - ukrywają się po kątach :(

terenia1

 
Posty: 16554
Od: Nie paź 15, 2006 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], MarcusAmany, RichardSpoon i 561 gości