Dzisiaj nad ranem UMARŁ najsłodszy koteczek LALUŚ :( [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 30, 2014 9:45 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

I tak u mnie o niebo lepiej z tym wentylatorem. Ale też ostrożnie robię, żeby się nie przeziębiły, staram się, żeby nie leżały bezpośrednio przy nim. Laleńkowi i staruszkom co jakiś czas do główki przykładam namoczoną gazę, trochę odżywają.
kicikicimiauhau
 

Post » Śro lip 30, 2014 9:50 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Kici - nie ma slow, ktorymi mozna Ci podziekowac za tak wspaniala opieke dla Lalunia i pozostalych kotkow rowniez. Jestes kochana i nieocenioa :ok: :1luvu:
Podaj nr konta na priw. wplace grosik.
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro lip 30, 2014 9:55 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Erin,o klimatyzacji nawet nie marzę :( rachunek za prąd by mnie już dobił :( schłodzimy się jakoś :wink:
kicikicimiauhau
 

Post » Śro lip 30, 2014 10:36 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Ale ja pisalam o wiatraczku, nie klimie.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro lip 30, 2014 10:37 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

coś sie zdublowało..
Ostatnio edytowano Śro lip 30, 2014 10:38 przez inga.mm, łącznie edytowano 1 raz

inga.mm

Avatar użytkownika
 
Posty: 2319
Od: Pon lut 21, 2011 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 30, 2014 10:37 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

ja pisałam o klimie - marzy się mi takie urządzenie lokalne...

inga.mm

Avatar użytkownika
 
Posty: 2319
Od: Pon lut 21, 2011 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 30, 2014 10:49 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Cindy, bardzo Ci dziękuję za okazane <3 ,właśnie dzięki dobrym duszyczkom ,wrażliwym na los tych najbiedniejszych,bezdomnych,chorych i często skrzywdzonych przez człowieka kotów mogę im pomagać,karmić i zapewnić dom...<3 <3 <3
dziękuję z całego serca :201465
ps.Erin,sorki ja myślałam,że dmuchawa to klima :wink: w takim razie dmuchawa jest :)
kicikicimiauhau
 

Post » Śro lip 30, 2014 11:03 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

No to git :ok:
Napisalam o dmuchawie, bo mam cos w tym rodzaju.
Jak nie grzeja jeszcze jesienia, w domu jest zimno.
Kupilam wiec kiedys grzejnik konwektorowy.
Ma grzalki i silniczek, wiec moze wydmuchiwac ciepla pare.
A latem mozna wlaczac sam nadmuch, bez grzalek.
I przyjemnie wtedy chlodzi.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro lip 30, 2014 11:12 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

taki konwektor jest cichy czy głośny?

inga.mm

Avatar użytkownika
 
Posty: 2319
Od: Pon lut 21, 2011 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 30, 2014 12:14 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

W miarę cichy, trochę dmuchawa szumi.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro lip 30, 2014 17:15 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Ja z mojej strony mogę polecić żyrandol z wentylatorem. Mam od paru dni, rewelacyjnie wieje po całym dużym pokoju - teraz nie mogę sobie wyobrazić życia bez niego ;) Kotom bardzo się podoba, leżą w zasięgu jego wiania, a przy tym prawie nie pobiera prądu :))

Pozdrawiam Was Dziewczyny i Koty :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro lip 30, 2014 17:47 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
:1luvu: :1luvu:
kicikicimiauhau
 

Post » Śro lip 30, 2014 17:57 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Ale słodziaki :love:
A Lalunio ... miodzio :P

Co do wiatraka pod żyrandolem, ja bym się obawiała.
bo znając moich diabełków, pewnie zaczęliby się bujać na śmigłach :strach: :roll: :wink: :wink: :wink:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw lip 31, 2014 5:50 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Miau dobry wszystkim :201461
Jak nocka minela?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Czw lip 31, 2014 9:11 Re: MAŁY, PORZUCONY LALUŚ Z WODOGŁOWIEM PROSI O WSPARCIE !!!

Witamy :ok:
Dzisiaj się nieco ochłodziło, ale i niestety deszcz co jakiś czas pada :? Koty o wiele lepiej się czują, Laluś od rana biega, w oknach stoi, to w pokoju, to w kuchni. Chodzi za kotami, każdego zaczepia, ale nie wszyscy chcą się z nim bawić :smiech3: W nocy stado szalało; Lenka z Lalusiem bawiły się karuzelą, co jakiś czas ktoś leciał, wydając odgłosy jak koń (brrry, mryyy - mistrzowie to Szpieg i Staś, Laluś raczej pisklizie pomiaukuje, chcąc zaprosić do zabawy :kotek: ). Nie są dziś słabi, nie chcą spać - co najwyżej odpoczywają na kilka minut i dalej zabawa :)
Lalek później weźmie udział w sesji, może uda się kilka ładnych zdjęć chłopakowi zrobić.
To jest taki zaczepnik... Szczególnie z dziewczynkami chce się bawić :ryk: Lenka go lubi, ale Gretka już na wszystko nie pozwoli i jak za dużo, to smrodkowi łapką w głowkę delikatnie zaczepi. Laluś razem z psiakiem zwiedza mieszkanie, cały czas razem wychodzą i wracają. Jak gdzieś przepadnie, wystarczy Misiowi powiedzieć: Gdzie jest koteczek, Misieńku, szukał koteczka. A on od razu go znajduje :)
Żeby tylko nie padało, tak jest fajnie, chłodno i zwierzaki dobrze się czują. Upały tak ciężko przeżywają, teraz mogą trochę odetchnąć.
kicikicimiauhau
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree, ryniek i 533 gości