TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(:(:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 23, 2014 6:05 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Mnie się nowe forum kompletnie nie podoba. Jest jak jakieś upstrzone pismo obrazkowe. Mocno infantylne . Poprzednie było proste i bardziej przejrzyste.
Obrazek

MałgosiaZ

 
Posty: 2739
Od: Nie lut 06, 2011 20:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post » Śro kwi 23, 2014 8:05 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Ja tez uwazam ze nowe forum nie jest fajne! i mi tez oczy szybko sie mecza :evil: :evil: :evil:
szkoda bo bylo naprawde dobre to stare forum...

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Śro kwi 23, 2014 8:34 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Nie wiem, co Wy z tym męczeniem oczu macie. Kolorystyka dokładnie taka sama jak na tamtym przeżytku. Proporcje inne, czy co?

Pozdrawiam Pieski i Mrusie :D
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Śro kwi 23, 2014 10:54 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Jest możliwość zmiany na stary styl :P
Ustawienia -> Ustawienia prywatne -> tam Styl forum: (subsilver2) , zatwierdzić przyciskiem Wyślij i mamy stary wygląd :ok:

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Śro kwi 23, 2014 19:24 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

dana.b pisze:Jest możliwość zmiany na stary styl :P
Ustawienia -> Ustawienia prywatne -> tam Styl forum: (subsilver2) , zatwierdzić przyciskiem Wyślij i mamy stary wygląd :ok:

Dzieki Dana 8) , ja już miałam takiego stres ze nie miałam w ogóle ochoty na to forum wchodzić :evil: :evil: :evil:

A u nas :
Jutro do weta jedziemy z Sonią bo nie wiemy co się dzieje z jej nóżkami , z Maksiem bo ma zapalnie napletka , muszę mu większe pampersy kupować bo te ''6'' są dla niego za małe :(:(:(
No i Karolek ma opuchniętą buzinke , no i zęby do obcięcia a i Fibi jutro ma dostać też trokoksin na te jego bóle a też musi być zaszczepiony przeciw wściekliźnie ...
A zawiezie nas kochana miko_bs :1luvu:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro kwi 23, 2014 19:32 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Bartuś z Węgielkiem
Obrazek
Wincenty z Maksiem
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro kwi 23, 2014 19:35 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Wielkie dzieki za wstawienie fotek :1luvu:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro kwi 23, 2014 19:57 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

skorzystałam z podpowiedzi i widzę forum po staremu.

niech się skończy zła passa i mruczki zdrowieją

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Śro kwi 23, 2014 22:54 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

marivel pisze:skorzystałam z podpowiedzi i widzę forum po staremu.

niech się skończy zła passa i mruczki zdrowieją

Stare jest o wiele bardziej czytelne i wszystko jest w odpowiednich proporcjach :ok:

No a mam znów problem z Larysą , burza ją do tego stopnia przeraziła że ostatni spacer to był sprint i cały czas dyszy a jak na złość znów sie sąsiedzi bardzo głośno kłócą i mam ją na wersalce i czuje jak cała wersalka chodzi :( A Maks co chwile szczeka bo słyszy kłótnie :roll:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw kwi 24, 2014 5:59 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

dana.b pisze:Jest możliwość zmiany na stary styl :P
Ustawienia -> Ustawienia prywatne -> tam Styl forum: (subsilver2) , zatwierdzić przyciskiem Wyślij i mamy stary wygląd :ok:


:dance: :dance2: wielkie dzięki :mrgreen: .

Życzę dobrej diagnozy dla wszystkich pacjentów , których Justyna zawozi dziś do lecznicy :ok: :ok: :ok:
Obrazek

MałgosiaZ

 
Posty: 2739
Od: Nie lut 06, 2011 20:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

Post » Czw kwi 24, 2014 23:19 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Zaczął się sezon maluszkowy :(
Czarny Fredi i krówek Antonio, z zaawansowanym kocim katarem u Justyny na kwarantannie :cry: Czy uda im się przeżyć?
Potrzebna kasa na leczenie! Czy ktoś może zrobić wydarzenie na FB??? :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt kwi 25, 2014 1:37 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

phantasmagori pisze:Zaczął się sezon maluszkowy :(
Czarny Fredi i krówek Antonio, z zaawansowanym kocim katarem u Justyny na kwarantannie :cry: Czy uda im się przeżyć?
Potrzebna kasa na leczenie! Czy ktoś może zrobić wydarzenie na FB??? :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Elus dzięki za wstawienie fotek maleństw, tak bardzo sie o nie boje :(
A działo sie dziś u nas , Magda przyjechała do mnie i zawiozła nas do weta , czyli Sonie , Maksia , Fibiego i Karolke .
Sonia ma podejrzenie padaczki , i jutro mam z i,a podjechać do dermatologa bo dziś wetowi sie nie podobają te zmiany na plecach ...
U Maksia mam nadal smarować tym czym smaruje te zapalenie .
Fibi został dzis zaszczepiony na wściekliznę a też dostał Trococsil .
A Karolka miała obcięte zęby , a ta opuchlizna do obserwacji , nic ja nie boli , byc może to z powody przerostu tych zębów .
Po wecie jak zawsze Magda poszła ze mną i Larą i Etna na długi spacer do parku ( Maksiu został bo był na dworze, czyli u weta :twisted: ) , byłyśmy też nakarmić bezdomniaczki i niestety znów miałam wywalone miseczki z woda i nie miałam gdzie nalać wody , wiec po powrocie z os A ( Magda mnie zawiozła ) gdzie jeżdżę dwa razy dziennie zrobić zastrzyk z insuliny , potem razem z Magda poszłyśmy z pojemnikiem i nalać wody i ukazały sie nam dwa maluszki , bez problemu je złapałam do reki , były tak słabe :( , oczy zalane ropą :(,czarny Fredi przelewa sie przez ręce, jest bardzo mocno odwodniony , a Antonio jest silniejszy , choc tez bardzo odwodniony , obu podałam płyny , jedzenie i termofor , czy sie uda je uratować :(:(:(
Trzeba koniecznie tam i w moim bloku po sterylizować , ale to nie jest takie proste a kociaki sie rodzą i cierpią , błagam pomóżcie , pomóżcie nie mi , tylko kotom , bo one nie powinne przyjść na świat, nie powinne tak cierpieć , ale co ja sama jestem w stanie zrobić , no co .... majac pampersowe, przewlekle chore zwierzaki które pochłaniają bardzo dużo czasu i nakładów fin i gdyby nie Wasza pomoc , ech . płakać mi sie dziś chce :(:(:(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt kwi 25, 2014 6:39 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Za maluchy :ok: :ok: No i definitywnie trzeba pomóc Ci w sterylkach, tylko jak - ja nie mam pomysłu (oprócz podesłania kilku zeta, ale to nie wszystko)...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt kwi 25, 2014 7:41 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

Biedne maluchy :( Oby dały radę :ok: :ok: :ok:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 25, 2014 8:44 Re: TYSKIE MRUCZKI XIII Koniec zła passa trwa- chorujemy :(

O kurcze, maluchy nie wyglądają dobrze.
Ale wierzę, że z taką opieką dadzą radę :ok: :ok: :ok:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 187 gości