Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżcie:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 03, 2013 18:25 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

W KrakVecie dopiero od 16stego można głosować, ale na pewno się przypomnimy, podamy link i w ogóle..
Mamy Interferon, ale i tak dziś odeszły aż trzy kociaki;((( Kasia tmp poniżej 34, test na panleuko pozytywny, jęczała już z bólu, nie mogliśmy jej uratować;( a już było prawie dobrze!!!! Potem jeszcze dwa maluszki :( Jak znaleźć tylu kociakom domy zanim zaczną chorować te, które jeszcze są zdrowe :((( A w ogólnym boksie duże, dorosłe, niektóre troszkę zdziczałe kociaki.. Na wiosnę może pomożecie nam szukać jakiejś stodółki, stadniny koni, , jakiegoś miejsca, gdzie takie pół dzikie kociaki mogłyby sobie żyć? Nie mamy już pojęcia jak je ratować. Naprawdę.. Niedawno wróciliśmy ze schroniska,a tu w domu znowu schronisko.

Schronisko Oświęcim

 
Posty: 23
Od: Pon sie 05, 2013 10:00

Post » Czw paź 03, 2013 18:48 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Może się przyda,tak na biegu
dopiero przeczytałam w wątku Kropkowym

Kod: Zaznacz cały
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=10150798#p10150798][img]http://images51.fotosik.pl/97/4350bccd6e091ce0.jpg[/img][/url]


Obrazek

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Czw paź 03, 2013 18:57 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Dzięki Sylwusia! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw paź 03, 2013 19:21 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

:oops: :oops: :oops:

I tak nie jest jaki chciałam,bo tak w locie z jakiejś kartki życzeniowej pierwszej z brzegu,wziełam tło i skopiowałam napis
Muszę wejść na fb ,tam może jakieś fotki będą i spróbuję ze zdjęciami coś wykołować ładniejszego :ok: :ok: :ok:

edit : weszłam w wydarzenie,ale na razie nie dam rady nic zdziałać,wszystko się we mnie trzepie :cry:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Czw paź 03, 2013 19:46 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Ja też wymiękłam :cry: :cry: :cry:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw paź 03, 2013 21:29 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Nikt nam chyba nie chce uwierzyć, ale naprawdę jest nam ciężko:( Dziś musieliśmy pożegnać kotkę Kasię;((( Jeszcze wczoraj było całkiem dobrze, już sama jadła i w ogóle a dziś..masakra:( tmp poniżej 34, wymioty, biegunka, test na panleuko pozytywny;((( poryczałam się, przeklęłam kolejny raz swoją pracę i to że nie moge tego zostawić, potem otarłam łzy i wróciłam z lecznicy by zająć się pozostałymi kociakami. Na szczęście Mizio -Gryzio czuje się lepiej, ale ..za dwie godziny odeszły dwa maluchy, z jednym nie zdążyliśmy dojechać do weta, a drugiemu musieliśmy pomóc odejść bez bólu (tmp niemierzalna, po prostu konał). Wszystkie te kociaki czuły się jeszcze wczoraj w miarę dobrze!!! Dziś załatwiliśmy Interferon z Chrzanowa, poszło od strzału 100 ml , jutro powtórka i pewnie braknie go na czwraty dzień, a trzeba go podawać przez 7 dni, a potem po krótkiej przerwie znowu. Naprawdę można się załamać. Tak się cieszyłam, ze udało się w tym roku wolierę zrobic i że przez ostatnie dwa lata nie mieliśmy żadnej epidemii, a tu teraz..;((( Idę spać, jutro od nowa.., aż się boję:( Dziękuję Wam za wsparcie. Trzymajcie kciuki. Pomóżcie też nam w szukaniu domków tym , które jeszcze są zdrowe, albo chociaż bezpieczne dt dla maluszków lub innych potrzebujących:( Pa:*

Schronisko Oświęcim

 
Posty: 23
Od: Pon sie 05, 2013 10:00

Post » Czw paź 03, 2013 22:43 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

kropkaXL pisze:Ja też wymiękłam :cry: :cry: :cry:

ja jak zobaczyłam to zdjęcie z kociakami w worku,musiałam kompa wyłączyć,nie byłam w stanie nigdzie wejść...
Od wybuchu ratowało to,że jest Pitek ............

Schronisko,ja ze swojej strony na ile będę mogła pomogę .........
Spróbuję wstawić jakieś zdjęcia,info do mojego bloga,ale dzisiaj już nie dam rady .........
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pt paź 04, 2013 2:29 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Boże co za dramat, tak bardzo bym chciała pomóc ,szczególnie tym połamańcom, ale nie mam jak bo sama mam totalne przepełnienie :(:(:(
Ale na pewno mogę zagłosować w krak wecie , tylko tyle :(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt paź 04, 2013 14:57 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Głosujemy na Facebooku.
Od wczoraj przybyło tylko 5 głosów.
https://www.facebook.com/kupujacpomagas ... 3254676408

stacie_o

 
Posty: 38
Od: Nie cze 09, 2013 20:10

Post » Pt paź 04, 2013 17:39 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

2113 :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pt paź 04, 2013 21:47 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/qqfx6][img]http://i.imgur.com/p9lypEV.gif[/img][/url]

bannerek

Yocia

 
Posty: 1597
Od: Sob sie 01, 2009 10:48

Post » Pt paź 04, 2013 23:13 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Dziewczyny, dziękuję za baner, jesteście kochane. Dziś niestety odeszły 3 kolejne kociaki;((( Tristi i dwa maluszki, w tym jeden z "worka" . Niestety;((( Ratujemy pozostałe.. Te z worka wszystkie będą chore na bank, bo były razem. Dziś myślałyśmy , że już koniec z szylkretową:( Siedziałam na kroplówce zupełnie załamana po tym jak odeszło maleństwo z jego miotu. Dostał wszystko - Cangloban, Interferon, antybiotyk, kroplówkę, fermactiv na biegunkę, na wymioty Cerenię, bo dzień wcześniej wymiotował. Po czym po kroplówce myślę sobie...spróbuję troszkę convalscens dać.., zjadł, nie zwymiotował, więc.. gdy ugotowaliśmy już kurczaka , dałam troszkę bez wiary w cokolwiek, a tu..warczenie" "nie oddam, dawaj!!!!" Zjadł tak sporo!!! Jezu jak się cieszyłam!!!!!:) Może przeżyje, musi...!!! Rany, nie zniosę tego, naprawdę;((( Jak umrze kolejny, to rezygnuję, poddaję się, nie dam rady;((( Wróciłam do domu, moim kociambrom dałam tyle Gurmecików, że pękną - chyba jakiś odruch po schronisku, że jakby tak nagle przestały jeść.. Ale moje nie przestają jeść;))) Kurcze. Dziękuję wam za wsparcie, nie czuję się taka sama.., może to głupie ale jednak. Kupiłam dziś wino. Teraz się z Wami pożegnam, bo musze wypić lampkę, może dwie , lub trzy..:( Czasem trzeba. I każdą z nich poświęcę na moje dzisiejsze trzy kocięta.. Kristi... i te dwa maluszki, co dopiero przyszły na ten podły świat i ..odeszły, tak szybko, że aż im zazdroszczę..:( Dobranoc Kotomani kochani:* ;(((

Schronisko Oświęcim

 
Posty: 23
Od: Pon sie 05, 2013 10:00

Post » Sob paź 05, 2013 19:14 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Moi drodzy, dziś było lepiej, nie umarło żadne kocię, wciąż walczymy o nie i one też walczą. Gdyby znalazły domki te co są zdrowe, ale sami wiecie jak ciężko jest z adopcjami :( Najważniejsze jednak, że żyją! Nie zapomnijcie o nas, pamiętajcie proszę, bo wciąż jest bardzo ciężko. Wszyscy jesteśmy już tacy przemęczeni i wyczerpani. Nie zostawiajcie nas z tym samych:( Kociaków jest tak dużo..:( Nie znajdziemy wszystkim domów i nie wszystkie przetrwają choć robimy wszystko co w naszej mocy. Spokojnej nocy Kochani :*

Schronisko Oświęcim

 
Posty: 23
Od: Pon sie 05, 2013 10:00

Post » Sob paź 05, 2013 20:19 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

Schronisko,podaj swoje imię,będzie nam łatwiej Ci dziękować za to co robicie :1luvu:
Jesteście niesamowite :1luvu:
nie wiem co jeszcze napisać,nie wiem .................

Ogromne kciuki za resztę miśków :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

a banerki,niech mają swoja moc i pomoga kiciom :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Sob paź 05, 2013 23:46 Re: Schronisko w Oświęcimiu - dramatyczna sytuacja!!! Pomóżc

To ja&my dziękujemy :1luvu: Nie jest nas wiele, bo zaledwie kilka osób, ale wciąż wierzymy, że może ktoś jeszcze się przyłączy. Pozdrawiam Was serdecznie

Kasia :)

Schronisko Oświęcim

 
Posty: 23
Od: Pon sie 05, 2013 10:00

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kicalka, korbacz9, skaz i 214 gości