Środki do dezynfekcji kuwet, powierzchni, dłoni, narzędzi

Tutaj możesz umieścić ofertę/reklamę Twojej działalności

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Regulamin działu
Dział jest przeznaczony do umieszczenia oferty-reklamy usług związanych ze zwierzętami (sklepy, woliery, siatki, itp), nie dotyczy usług weterynaryjnych.
Administracja forum nie sprawdza i nie rekomenduje ofert/oferentów jedynie udostępnia miejsce do zamieszczenia reklamy/oferty.
Temat powinien zaczynać się od nazwy miejscowości, której oferta dotyczy.
Umieszczanie ofert w tym dziale jest bezpłatne.

Post » Pt sty 22, 2016 15:30 Środki do dezynfekcji kuwet, powierzchni, dłoni, narzędzi

Witam,
Zajmuję się sprzedażą środków do dezynfekcji.
Mam w ofercie środki do dezynfekcji szybkiej w postaci chusteczek, spryskiwaczy, płynów oraz koncentratów myjąco dezynfekujących do rozrobienia w przystępnych cenach. Od 10 zł :)
Szerokie spektrum działania na bakterie, grzyby, prątki, wirusy, spory. Szybki czas działania już od 30 sekund. Zapraszam do konsultacji ze mną. Pomogę dobrać odpowiedni produkt dla Państwa potrzeb.
Pozdrawiamy ja i moje kotki ZAPRASZAMY :201461 :201461 :D

midnight100

 
Posty: 76
Od: Pt cze 17, 2011 21:22

Post » Czw lut 04, 2016 22:52 Re: Środki do dezynfekcji kuwet, powierzchni, dłoni, narzędz

Czy możesz napisać więcej? Czy masz stronę internetową, na której można się zapoznać z ofertą?
Obrazek

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości