Dlaczego mnie ciągle wylogowuje z forum

Tu można zgłaszać problemy techniczne i ćwiczyć swoje umiejętności.

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 06, 2011 19:09 Re: Dlaczego mnie ciągle wylogowuje z forum

graszka-gn pisze:Zobacz, czy pomoże Ci zaznaczenie w formularzu logowania opcji "Zaloguj automatycznie".

A to zadziałało super.
:1luvu:
Szkoda, że dopiero teraz sprawdziłam...
:oops:

Tym razem problem chyba rzeczywiście w pełni rozwiązany.
Bez problemu edytowałam ogłoszenia o adopcjach, wysłałam pw.

Dzięki za pomoc.
Więcej nie zawracam głowy... :mrgreen:

-Anula-

 
Posty: 1453
Od: Pt kwi 20, 2007 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 21, 2011 16:31 Re: Dlaczego mnie ciągle wylogowuje z forum

anduk pisze:Wyczyść ciastka i zapamiętane hasła. Ważne też czasem jest by wchodzić na miau przez adres forum.miau.pl bez www.

hmmm... zdarzylo mi sie jakis czas temu w ciagu jednego dnia kilkakrotnie z rzedu. Tzn.mialam pootwierane okna z tematami na ktore chcialam odpowiedziec, nagle mnie wywalilo i wszystko diabli wzieli. Dzis znow mnie wywalilo znienacka. Korzystam z firefoxa, wczesniej takich problemow nie mialam. Ciasteczka usuwaja mi sie automatycznie, hasel mi nie zapamietuje, bo tak sobie ustawilam. Wchodze wlasnie bez pisania www.
Bede to obserwowac, natomiast nie pamietam gdzie, ale ktos juz pare razy gdzies wspominal, ze tez wywala go z miau. Forumowa Justa&Zwierzaki ma ten problem bardzo czesto. Jesli o mnie chodzi, to przed zmiana serwerow czy co to tam zmienialiscie nie mialam tego typu akcji. Bede obserwowac to, czy to sie czesciej bedzie powtarzalo...

Kociara82

 
Posty: 45854
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon lut 21, 2011 16:33 Re: Dlaczego mnie ciągle wylogowuje z forum

anduk pisze:Może antywirus Ci ciastka blokuje?

wiesz... wlasnie zauwazylam pare dni temu, ze moj antywirus blokuje mi stronki czasem. Kiedys nawet nie moglam wejsc na miau, bo ten mi "mowil" ze to wirus czy cos takiego... mam comodo... Kiedys mialam avire i nie bylo takich problemow... Czyli moze to byc kwestia antywirusa?

Kociara82

 
Posty: 45854
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon sie 08, 2011 21:12 Re: Dlaczego mnie ciągle wylogowuje z forum

Zgłoszę ten sam problem!Logowanie po kilka,kilkanaście razy tylko po to by wysłać jeden post.Mam dosyć!!!!Zauważyłam że,u mnie ten problem pojawia się w godzinach wieczornych od 20 mniej więcej :!:

Czy najlepszym wyjściem jest nie pisanie postów :?: :!:
Obrazek

Tatku-pamiętam :(
Obrazek

kotka doroty

Avatar użytkownika
 
Posty: 10409
Od: Nie mar 22, 2009 13:56
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sie 11, 2011 16:50 Re: Dlaczego mnie ciągle wylogowuje z forum

Mnie też wylogowuje! 7 prób zanim udało się!

max1

 
Posty: 6
Od: Sob cze 06, 2009 8:47

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości