Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 09, 2009 16:19 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Krótkie sprawozdanie :D Maleństwo zaszczepione , pani doktor stwierdziła że imie Garfield jest idealne. Mały ma brzuszekjak piłeczka, jeść uwielbia, ślicznie kradnie z talerza. Dusia już się do niego przyzwyczaiła, tylko denerwuje ją gdy mały wskakuje i gryzie ją :twisted: Dandi dostojny kocur ma oko na wszystkich. Jeśli jest cos nie tak to w czape :twisted: Dusia po sterylizacji stała się " nareszcie normalnym kotem" jak twierdzi mój mąż czyli przybrała na wadze. Nie jest spasiona jest taka ani gruba ani chuda. Nadal jest straszliwym miziakiem :D Dandi miziakiem jest od wielkiego swieta bo mu nie wypada bo on jest szef a szef się nie mizia :D Mały budzi mnie tak okolo 4 -5 rano bo go bierze na zabawe. Hm... tylko ta zabawa jest czasami niebezpieczna obawiam się ,że mogę kiedyś być lekko uszkodzona :twisted: Traktuje moją głowę jak worek treningowy :twisted:
Szykujemy sie do swiat. Narazie sprzątamy, choinki nie bedzie bo wiadomo :twisted: :twisted: :twisted: .

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Śro gru 09, 2009 16:32 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Jesteście !! A miłam dziś pisać do Ciebie sms jak leci bo miałam sen o Was hihi:)
Poprosimy ładnie o fotki łobuza.


Ps.Kicia jest nadal u nas i nie ma zamiaru się wynieść.
Puśka Dex Natasza Patryk Gizmo Bryza Kropka ..pies Borys i królik Lolek

wercia

 
Posty: 1513
Od: Czw paź 13, 2005 8:32
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Śro gru 09, 2009 23:32 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

witam i cieplo pozdrawiam :)
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Czw gru 10, 2009 21:25 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Dropsiara pisze:Szykujemy sie do swiat. Narazie sprzątamy, choinki nie bedzie bo wiadomo :twisted: :twisted: :twisted: .

A dlaczego?? :twisted: Już pisałam w innym wątku:choinka to fajna sprawa. Zwłaszcza dla młodego (czyt.lekkiego :twisted: ) kota.

Oto Zuzanka na szczytach:
Obrazek Obrazek


Kto ma za ciężki tyłek, chociaż pokibicuje z dołu:
Obrazek Obrazek

Z moich obserwacji im młodszy kot (pamiętaj! czytaj lżejszy!), tym wyżej wlezie.
Proszę zwrócić uwagę na ważny element. Na pierwszym zdjęciu częściowo widać, że choinka jest przymocowana sznurkiem do haka w suficie :wink:

MaybeXX

Avatar użytkownika
 
Posty: 9628
Od: Pon sie 13, 2007 17:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Pt gru 11, 2009 9:36 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

o rany, ale atrakcja
wypasiony drapak :lol:

ja jednak nie dopuszczam kotow do choinki, duzo przebywaja same i juz sobie wyobrazam co mogloby sie wydarzyc pod moja nieobecnosc
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Czw gru 31, 2009 19:16 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Obrazek

aby ten NOWY 2010 ROK był o wiele lepszy niż odchodzący
aby tylko dobrze sie dzialo, by smutkow zadnych nie bylo
aby buzie często się uśmiechały a czoło mniej marszczyło
aby wszyscy byli zdrowi
aby szczęśliwie czas się toczył

moc usciskow sle

Do Siego Roku!
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Pt sty 15, 2010 20:15 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Oj jak mnie tu dłuuugo nie było !! Juz jesteśmy. Dziekujemy za życzenia :1luvu:
Święta przeleciały !! Maybe Twoja choinka mnie powaliła, na 100% Garfi bylby na szczycie :twisted: . W przyszłym roku mój mąż bedzie zawieszał choinke na haku :ryk:
Dziś byliśmy na drugim szczepieniu. Garfi zniósł to dzielnie chociaż przerażają go wyjścia z domciu. Reszta bandy czuje się znakomicie :kotek: :kotek: Oni teraz tak wszyscy rozrabiają , bandytyzm na calego. Dandi schudł bo ciagla gania z małym. Dusia trzyma się lekko na uboczu ale i ona daje czadu !! Mały to ZŁODZIEJ !! Kradnie wszystko, jest wiecznie głodny , taki prawdziwy Garfield. Zjada dosłownie WSZYSTKO , jak sie nie nadaje do jedzenia to gra tym po mieszkaniu :D Jest mądry piernik nauczył sie zamykać szafki i teraz gdy tylko coś jest otarte to wali tymi drzwiczkami aż huczy. Daje mi buzi rano czyli przytyka pysio do mojego policzka, nosa albo ust. W tym czasie Dusia wchodzi między poduchy i dopomina sie miziania a Dandi leży w moich nogach i śpi. Mam z nimi sto uciech. Jak dobrze ze są te moje kicie bo bym sie w domu zanudziła.


To ja z wujkiem Dandim.
Obrazek

Z ciocią Dusią
Obrazek

Na balkonie, lubię sobie powyglądać ale zimno jest to szybciutko uciekam do domciu
Obrazek

Domek mi kupili , taki ładny... bo ciocia Dusia ma hamak a wujek Dandi wiklinowy transporterokoszyk
Obrazek

A to Dusia
Obrazek

Śpiący Dandi
Obrazek

Ojej ksiądz sie zbliża ....
Obrazek

Schowaliśmy się wszyscy pod stołem i nie zauważył nas .... Ale najbardziej lubię hamak.. bo cieplutko..
Obrazek
Obrazek

Mały rośnie w oczach. :ok:

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Pt sty 15, 2010 20:36 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Z małego to już prawdziwy tygrys 8O Kiedy on tak urósł?
Pozostałe kocie towarzystwo również pięknie się prezentuje.

U nas w tym roku z choinką były nuuudy. Wszystkim tyłki urosły i nie miał kto się wspinać.
Albo zaważył fakt, że nie było łańcuchów z korali :wink: One zawsze dyndają tak uroczo którymś końcem :roll: I nie ma pana, trzeba z nimi powalczyć, zrywać, ciągnąć...

Pozdrawiam :D

MaybeXX

Avatar użytkownika
 
Posty: 9628
Od: Pon sie 13, 2007 17:18
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Pt sty 15, 2010 21:36 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Pozdrawiam :kotek:

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Pon sty 18, 2010 13:27 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

faktycznie, maly juz nie jest taki maly :)

a Dusia i Dandi - wlasciwie nic sie nie zmienily :)
jeszcze pamietam jak rozrabialy w lazience...

od ich mamy tez mam stale wiesci, ma sie super i nie jest zadna dzikuska!! o nie!
jest miziasta, kochana kiciunia :D

pozdrawiam
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Nie sty 24, 2010 21:09 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Dusia od czasu do czasu zgłasza jakieś ale i ... załatwia się do brodzika :kotek: Wybaczam... tłumacze .. moze pomoze :? Dandi łobuz schudł przy młodym bo ciągle się ganiają. A młody rosnie na potege. Już potrafi wskakiwać na stół w kuchni. A najfajniej wyglada cała trójka śpiąca na łóżku. :kotek: :kotek: :kotek:

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Pt mar 26, 2010 0:13 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

pozdrawiam wiosennie

ja dostalam nowe zdjecia Diuny - mamy Duski i Dandiego :)

wiec przy okazji zagladam tutaj

co u was?
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Pt mar 26, 2010 8:08 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

U nas wiosenne ożywienie :D Gonitwy , szaleństwa i całymi dniami siedzą na balkonie. Mały ma dobry wpływ na całą reszte bo.... zrzucili trochę wagi , zamiast leżenia gonitwy , podgryzania i ataki :twisted: Dandi naśladuje małego miziaka i sam teraz częściej przychodzi do miziania. Dusia to łobuziara :twisted: Spróbuje im zrobić sesje. No a teraz to już nic nie widzę bo Dandi zasłonił cały monitor....

Dropsiara

 
Posty: 70
Od: Czw gru 25, 2008 10:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post » Pt mar 26, 2010 11:32 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

dzieki za dobre wiesci
wyglaskaj cala trojke ode mnie :kotek:
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

Post » Pt kwi 02, 2010 16:07 Re: Dusia , Dandi i Garfield.Czyli trzy serducha z Jastrzębia !

Obrazek
Pamiętam :( Migosiu, Okruszko, Masieńko, Maurycy, Sasza [']
Moja Paciunia ['] :(

natur11

 
Posty: 11849
Od: Śro sie 23, 2006 22:41
Lokalizacja: W-wa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 185 gości