Bunia lepiej:) Lusia chora:( Niunia i Gusia(FeLV+):(

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 09, 2008 10:14

mb pisze:Lusia jest cudna :love: Jakie oczy :!:

I malutki Miecio :love: Franio też jest prześliczny i ma taki sympatyczny pysio :D
No, a Bunia jest po prostu niesamowita - taka dobra dla malutkiego kotka, kochana kicia :love:

Tak, Lusia ma niebieskie oczy :love: a Franuś jest bardzo podobny do naszego Felusia :love:
A Buńcia to Buńcia :wink: najpierw się wścieka o nowego kotka w domu, a po kilku dniach opiekuje się jak swoim :)
Kiedy mieszkałam jeszcze na 11 piętrze to wyglądałam z małym kotkiem oknem, a Bumia widząc to wskoczyła na parapet i chwytała za kark kota i chciała żeby zszedł z parapetu. Następnie latała wte i wewte, i miauczała żeby kotek poszedł za nią.
Tak samo było na balkonie, odciągała go od barierki, żeby czasem nie wyleciał przez ten prześwit pod barierką :(
Bunia to dobra matka, ale nigdy nie będzie miała swoich dzieci.
Ma za to przybrane :love:

Koteczki i ja, pozdrawiamy wszystkie cioteczki :D
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro kwi 09, 2008 14:55

Zapomniałam napisać że Bumia bardzo lubi dzieci (ludzkie), jak jestem na balkonie to przychodzą dzieci je głaskać, a jeżeli Bumi jeszcze tam niema, to wołam ja''Buniu, Buniu, dzieci przyszły'' a ona przylatuje szybciutko z miauczeniem radosnym!

Mereth pisze:Śliczne koty, Franiu piękny :wink: Moja słabość do krówek się odzywa :oops:

Franuś to jest prawdziwy laluś :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro kwi 09, 2008 15:49

Hallo wszystkim
ja tylko chcialam oznajmic ze dzis wielkie swieto, ktosik ma pierwsze urodziny!!!
ObrazekObrazek


wszytkiego najlepszego moje kochane kociatko!
Niunia jest najlepsza kolezanka kasienki!

Ewschen

 
Posty: 829
Od: Sob mar 08, 2008 19:40
Lokalizacja: Hargesheim

Post » Śro kwi 09, 2008 16:00

Ewschen pisze:Hallo wszystkim
ja tylko chcialam oznajmic ze dzis wielkie swieto, ktosik ma pierwsze urodziny!!!
wszytkiego najlepszego moje kochane kociatko!
Niunia jest najlepsza kolezanka Kasienki!

Wszystkiego najlepszego Niunia, dzisiaj masz roczek :1luvu: :balony: :catmilk:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro kwi 09, 2008 17:32

kasia86 pisze:Zapomniałam napisać że Bumia bardzo lubi dzieci (ludzkie), jak jestem na balkonie to przychodzą dzieci je głaskać, a jeżeli Bumi jeszcze tam niema, to wołam ja''Buniu, Buniu, dzieci przyszły'' a ona przylatuje szybciutko z miauczeniem radosnym!


Bunia rzeczywiście jest niezwykła :!:
Moje koty - wszystkie, łącznie z Bisią - boją się dzieci. Powiedziałabym nawet, że Kropcia i Mruśka boją się panicznie.

Proszę wymiziać całe towarzystwo ode mnie - dzisiaj ze szczególnym uwzględnieniem Buni :lol: I życzę Wam, aby w Pabianicach wreszcie nastała wiosna :D

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro kwi 09, 2008 19:01

mb pisze:Proszę wymiziać całe towarzystwo ode mnie - dzisiaj ze szczególnym uwzględnieniem Buni :lol: I życzę Wam, aby w Pabianicach wreszcie nastała wiosna :D

Towarzystwo dziękuje za mizianki :)
A wiosna zawitała, słoneczko było :D
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro kwi 09, 2008 19:06

kasia86 pisze:A wiosna zawitała, słoneczko było :D

No, wreszcie :D Cieszę się razem z Wami :D

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw kwi 10, 2008 7:33

To my się z rana przypominamy

Oto maleńka Bunia:
Obrazek

A potem wkleję resztę zdjęć...
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw kwi 10, 2008 12:27

Wracając do historii Felusia.

Jak już napisałam -miał 8 lat jak trafiła do nas Lusia, początkowa była u nas chyba 2 godziny-bo była naprawdę malutka-a w tym czasie Feluś nie spuszczał jej z oczu-chodził za nią ,patrzał...a ona szukała cyca u niego 8O .Biedny Feluś początkowo nie wiedział o co jej chodzi stawał patrzył sie na nas i podnosił łapki,żeby jej nie nadepnąć przypadkiem.Jak już Lusia została odniesiona do mamy -to Feluś wreszcie mógł iść spać-bo taki był zmęczony...
Po kilku dniach Lusia trafiła już do nas na stałe a Felek od początku się nią pięknie zajmował-do tego stopnia nawet ,że pozwalał jej na wszystko-ze spaniem poza własnym pudełkiem-kiedy to ona akurat chciała tam spać..
Feluś odmłodniał przy niej, bawił się z nią i nie pozwalał jej "krzywdy" robić.Gdy tylko zaczynała miauczeć on już był przy niej i patrzał czy jej się krzywda nie dzieje,gdy ona chciała się bawić-to chciał nie chciał -Feluś musiał się z nią bawić,a gdy nadchodziła pora spania-to Feluś delikatnie mruczał kołysząc ją do snu,podczas gdy ona ssała radośnie jego cyca..
To było piękne..

Obrazek Obrazek

Jednak szczęście nie trwało długo,bo Feluś zaczął chorować,okazało się ,że ma cukrzycę.Czasem miał dobre dni a czasem prawie cały dzień spał.Najgorsze dla nas było jednak to ,że prawie codziennie wymiotował-przez co chudł w oczach.Codzienne robienie zastrzyków w mięsień też nie było dla niego przyjemne ale on nie protestował i pozawalał mi się kuć .
Mimo choroby wzięliśmy go (i oczywiście Lusie) pod namioty nad wodę-było cudownie,a kicia nasz kochany nawet nie miał zamiaru nigdzie odchodzić -choć oczywiście smycz była i długiiiiii sznurek.Najlepiej czuł się przy nas -tylko czasem wchodził nie do naszego namiotu :oops:
Nawet w rzece sobie popływał trochę (Lusia niestety tak pływać nie umie).
Ale to były ostatnie jego wakacje.Feluś czuł się coraz gorzej aż 29 sierpnia 2002 roku podjęłyśmy trudną decyzję dotyczącą jego odejścia.
Po prostu nie mogłyśmy już patrzeć na jego cierpienie ...Choć wiedziałyśmy ,że nasza decyzja pomoże jemu-ale nam za to przysporzy smutku.I tak było.Feluś za TM już biegał po zielonej trawce a my tu na ziemi płakaliśmy i tęskniliśmy za nim..Do tego stopnia ,że powiedziałyśmy ,że już więcej żadnego kota nie weźmiemy ! Miała nam wystarczyć Lusia...
Choć już po kilku dniach była mowa o tym ,że może na dzień dziecka ... albo na gwiazdkę...Po prostu go brakowało-tak jak go nadal brakuje.
Felusiu-kochamy cię
Obrazek
Obrazek

A to jest ostatnie zdjęcie Felusia zrobione kilka minut przed...
Obrazek

Feluś-29.08.2002 -TM
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw kwi 10, 2008 13:49

Witaj, Kasiu :wink:

Kochany Feluś :love: ,
jak ja uwielbiam koty o takim wspaniałym charakterze 8) .

Szkoda, że już z Wami nie jest. :(

-Anula-

 
Posty: 1453
Od: Pt kwi 20, 2007 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 10, 2008 14:38

A ja tez bardzo kocham kotka Felka
to byl najkochanszy kotek na swiecie nie ma i nie bedzie drugiego takiego!
Dobrze ze serce potrafi sie rozciagnac dla innych koteczkow!

Ewschen

 
Posty: 829
Od: Sob mar 08, 2008 19:40
Lokalizacja: Hargesheim

Post » Czw kwi 10, 2008 15:19

Ewuś , nie będzie drugiego takiego
Ale wszystkie koty są kochane!!!!!!! No taki Miecio? Albo Bunia? A Franio?
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw kwi 10, 2008 15:25

Wszystkie kotki na swiecie sa kochane! bardzo :D
ale i tak najbardziej kocham kotka Felka! :)

Ewschen

 
Posty: 829
Od: Sob mar 08, 2008 19:40
Lokalizacja: Hargesheim

Post » Czw kwi 10, 2008 18:08

-Anula- pisze:Witaj, Kasiu :wink:
Kochany Feluś :love: ,
jak ja uwielbiam koty o takim wspaniałym charakterze 8) .

I ja Cię witam :D

A kotek Felek naprawdę był kochany!

Anula, Ty masz buraski :love:
Ja kocham buraski, a nie mam takiego :crying:
I jeszcze białe skarpetki mają :crying:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw kwi 10, 2008 19:40

Przeczytałam historię Felusia - jaki wspaniały kotek :!: Straszna szkoda, że tak ciężko zachorował i już go nie ma. Niesamowite są koty o tak wspaniałych charakterach, takie dobre dla siebie nawzajem.
Że też ja mam szczęście do samych małych brutali :wink: :lol:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter, Silverblue i 123 gości