Niuniuś Mój najkochańszy Koteczek 7 lat temu umarł.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 22, 2005 21:34

Przepraszam że tak niepoważnie ni z gruszki ni z pietruszki ale jak czytam samą treść tematu to sie mimo woli uśmiecham/ taki prosto z mostu/ :wink: 8)
Żegnaj Budusiu......tęsknimy

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Sob lip 23, 2005 21:19

Juz 3 razy badalem mocz na posiew. Raz bezposrednio z pecherza igla u Krawtki i dwa razy Kici tak jak do zwyklego badania. Za kazdym razem zednych bakterii nie stwierdzono.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
KRAWATKA KICIA BURASIA NIUNIUŚ

Pedro

 
Posty: 1890
Od: Nie lut 15, 2004 20:42
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro sie 03, 2005 18:20

Bylem dzisiaj na badaniu krwi z Niuniusiem. Nie byl badany juz pol roku , na szczescie nie bylo z nim problemow dodatkowych az do terazniejszosci w przeciwienstwie do Krawatki , Burasi i Kici ktore w przeciagu pol roku zaliczyly mnostwo badan i chorob. Z Niuniusiem musialem pojechac bo on od ponad 10 dni za duzo lizal okolice narzadow plciowych i sobie wylizal az rane a ze mi sie wydalwalo ze jest tam powiekszenie i opuchlizna pojechalem do weta i na szczescie oprocz za duzego wylizania nic nie ma niepokojacego. Przez ten czas pilnowalem zeby sobie nie lizal tych okolic i teraz wyglada to ladniej. Byla wiec okazja zbadac krew. Jutro wyniki beda.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
KRAWATKA KICIA BURASIA NIUNIUŚ

Pedro

 
Posty: 1890
Od: Nie lut 15, 2004 20:42
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro sie 03, 2005 18:26

moś pisze:Przepraszam że tak niepoważnie ni z gruszki ni z pietruszki ale jak czytam samą treść tematu to sie mimo woli uśmiecham/ taki prosto z mostu/ :wink: 8)

nooo - tez tak mialam :lol: :lol:
"Idiotów jest niewielu, ale są tak sprytnie rozstawieni, że trafiasz na nich na każdym kroku."

mircea

 
Posty: 22005
Od: Śro lip 13, 2005 0:59
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sie 04, 2005 16:32

Dzisiaj dzwonilem do weta aby dowiedziec sie jakie sa wyniki badania krwi Niuniusia.
Pamietam ze:
Kreatynina 1,79
Bun azot mocznik 25,2
Leukocyty w normie. Erytrocytow jest w gornej granicy normy i dlatego Niunius ma miec nastepne badanie za 2-3 tygodnie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
KRAWATKA KICIA BURASIA NIUNIUŚ

Pedro

 
Posty: 1890
Od: Nie lut 15, 2004 20:42
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw wrz 22, 2005 17:22

W poniedzialek jestem umowiony na badanie krwi z Niuniusiem. Mialem juz pare tygodni temu byc z Niuniusiem na tym badaniu ale wyszly dodatkowe problemy zdrowotne Krawatki i dopiero teraz bedzie kontrol.
Dalem do badania kal calej czworki i juz mam wynik. Zadnego paskudztwa nie ma. Bardzo sie ciesze bo jeszcze rok temu walczylem z perwotnaikami ale na szczescie skutecznie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
KRAWATKA KICIA BURASIA NIUNIUŚ

Pedro

 
Posty: 1890
Od: Nie lut 15, 2004 20:42
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw wrz 22, 2005 23:41

Za dobre wyniki! :ok: :ok:

zosia&ziemowit

 
Posty: 10553
Od: Wto maja 04, 2004 18:30
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 26, 2005 12:03

Bylem dzisiaj na badaniu krwi z Niuniusiem. Niunius zachowywal sie bardzo spokojnie i dal sobie skontrolowac uzebienie. Zalezalo mi na tym bo od kilkunastu tygodni jakby bylo czuc z mordki. Moje obawy sie potwierdzily , Niunius ma czerwone dziaslo po lewej stronie. Podczas wyrywania ostatniego a mial Niunius wyrywane dwa razy zeby po bokach ( bo bardzo dziasla krwawily i trzeba bylo przerwac rwanie ) zostaly resztki korzenia i to widocznie jest powodem tego zlego wygladu dziasla i brzydkiego oddechu.
Jutro beda wyniki i wtedy wet zdecyduje o usuwaniu tego.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
KRAWATKA KICIA BURASIA NIUNIUŚ

Pedro

 
Posty: 1890
Od: Nie lut 15, 2004 20:42
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto wrz 27, 2005 18:19

Bylem dzisiaj u weta na omowieniu wynikow badania krwi Niuniusia.
Ciesze sie bardzo ze parametry nerkowe sa w normie:
Kreatynina 1,2
Bun Azo Mocznik 24
Leukocyty tez super bo 8,4 tys
Dalej sa za wysokie krwinki czerwone ale nie pamietam jaki dokladnie parametr. Na wtorek jestem umowiony z Niuniusiem na wyczyszczenie z resztek zebow tego zaczerwienionego dziasla. Niunius bedzie mial zwiotczenie i bedzie tez okazja do USG serca bo byc moze wyniki krwi wskazuja na problem z sercem ale mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.
Od niedzieli stoi fontanna. Na razie Niunius wykazuje najwieksze zainteresowanie i patrzy co to tam plynie i lapka probuje lapac. Na razie nie widzialem zeby ktorys kociak pil wode.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
KRAWATKA KICIA BURASIA NIUNIUŚ

Pedro

 
Posty: 1890
Od: Nie lut 15, 2004 20:42
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie paź 02, 2005 21:56

Dzisiaj zauwazylem ze oprocz technicznego zainteresowania fontanna przez Niuniusia wystapilo zainteresowanie praktyczna strona i Niunius zaczal pic wode z fontanny zarowno z miseczki i z kopulki. :D
Zawsze podgladal Krawatke co ona tam robi i nauka nie poszla w las.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
KRAWATKA KICIA BURASIA NIUNIUŚ

Pedro

 
Posty: 1890
Od: Nie lut 15, 2004 20:42
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro paź 05, 2005 9:20

Wczoraj bylem z Niuniusiem u weta. Niunius byl zwiotczony i mial USG serca. Serce Niuniuisa jest w porzadku. Mial tez usuniete trzy korzenie z boku i kla , ktory sie juz ruszal . Dostal tez kroplowke zeby te znieczulenie szybciej sie wyplukalo z nerek. Dzisiaj juz jadl sniadanko i to nawet ladnie. Troche sie dziwil jak jadl ze mu tam czegos brakuje ale sie przyzwyczai. Teraz bedzie mial gorzej bo chyba zostal mu tylko jeden kiel. W sobote jade na kontrol jak sie mu tam zagoilo.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
KRAWATKA KICIA BURASIA NIUNIUŚ

Pedro

 
Posty: 1890
Od: Nie lut 15, 2004 20:42
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro paź 05, 2005 13:41

Oj Pedro, nie wiem dlaczego ale jak czytam Twoje watki zawsze mnie wzruszaja :)

Hania

 
Posty: 451
Od: Śro gru 01, 2004 13:57
Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Post » Śro paź 05, 2005 15:57

dzielny Niunius :D
Obrazek

Kaska

 
Posty: 7487
Od: Pt paź 17, 2003 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie paź 09, 2005 12:48

Bardzo dzikuje dziewczyny za dobre slowo.
Wczoraj bylem z Niuniusiem na kontroli u weta. Niunius ma jeszcze zaczerwienione dziaslo ale nie ma stanu zapalnego i dobrze sie goi. Je normalnie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
KRAWATKA KICIA BURASIA NIUNIUŚ

Pedro

 
Posty: 1890
Od: Nie lut 15, 2004 20:42
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon paź 24, 2005 15:33

Przez ten caly czas Niunius ladnie jadl. W piatek jade z Niuniusiem do weta na kontrol jak wygladaja dziasla.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
KRAWATKA KICIA BURASIA NIUNIUŚ

Pedro

 
Posty: 1890
Od: Nie lut 15, 2004 20:42
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MB&Ofelia i 133 gości