InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 28, 2024 9:10 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

jolabuk5 pisze:Może jako talizman na szczęście"
Sabcia domyślna

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 28, 2024 11:12 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

MaryLux pisze:
jolabuk5 pisze:Bez zębów też będziesz wspaniałym kocurkiem :1luvu:
Sabcia

Ale jak to? Brak zębów to poważny brak w urodzie...

Tobie nic nie jest w stanie odjąć urody Fel. Micia.

Silverblue

 
Posty: 930
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw mar 28, 2024 21:57 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

Silverblue pisze:
MaryLux pisze:
jolabuk5 pisze:Bez zębów też będziesz wspaniałym kocurkiem :1luvu:
Sabcia

Ale jak to? Brak zębów to poważny brak w urodzie...

Tobie nic nie jest w stanie odjąć urody Fel. Micia.

No bo Fel urodą nie grzeszy...
Duża

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 28, 2024 23:24 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

:ryk: Ależ Ciociu jak możesz! Micia.

Silverblue

 
Posty: 930
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt mar 29, 2024 11:37 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

Silverblue pisze::ryk: Ależ Ciociu jak możesz! Micia.

No, taka jest prawda. Za to jeśli chce, to potrafi być bardzo kochanym kocurkiem.

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 29, 2024 11:58 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

Ależ Fel jest pięknym kotem :1luvu:
Aktualny wątek Noliny: viewtopic.php?f=46&t=216241

madrugada

Avatar użytkownika
 
Posty: 7817
Od: Pon maja 18, 2009 12:01
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 29, 2024 11:58 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

Fel, Fel, jak tam?? Jesteś już po? Micia

Silverblue

 
Posty: 930
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt mar 29, 2024 11:58 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

madrugada pisze:Ależ Fel jest pięknym kotem :1luvu:

:oops: :oops: :oops:

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 29, 2024 12:22 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

MaryLux pisze:No bo Fel urodą nie grzeszy...
Duża

:201488
Feliks jest najpiękniejszym kotem, którym miałaś zaszczyt się opiekować, Ciociu !!!
Chociażby dlatego, że jest bardzo podobny do Dropsa [*]!
MaCiuś
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7994
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt mar 29, 2024 13:02 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:No bo Fel urodą nie grzeszy...
Duża

:201488
Feliks jest najpiękniejszym kotem, którym miałaś zaszczyt się opiekować, Ciociu !!!
Chociażby dlatego, że jest bardzo podobny do Dropsa [*]!
MaCiuś

Masz rację

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 29, 2024 13:07 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

Oczywiście! Uroda Felka to sprawa bezdyskusyjna bo jest on ślicznym kocurkiem :201461

Silverblue

 
Posty: 930
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt mar 29, 2024 20:35 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

Fel to manipulator pierwszej wody. Pojechał do weta na sanację paszczy. Już w samochodzie płakał strasznie, a wcześniej nigdy tego nie robił. I kiedy już-już wet miał się zabrać do kradzieży ząbków, Fel na niego nakichał (a w domu wcale nie kichał). No to wet go osłuchał, Fel mu zaszmerał. No i zamiast stracić ząbki, zyskał antybiotyk w dupinkę. I cztery kuje do domu. Wrócił do domu cały zadowolony.

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 29, 2024 21:24 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

MaryLux pisze:Fel to manipulator pierwszej wody. Pojechał do weta na sanację paszczy. Już w samochodzie płakał strasznie, a wcześniej nigdy tego nie robił. I kiedy już-już wet miał się zabrać do kradzieży ząbków, Fel na niego nakichał (a w domu wcale nie kichał). No to wet go osłuchał, Fel mu zaszmerał. No i zamiast stracić ząbki, zyskał antybiotyk w dupinkę. I cztery kuje do domu. Wrócił do domu cały zadowolony.

Oj, Felku, możemy sobie łapki podać. Obaj wywinęliśmy się spod skalpela ale nie jestem pewien czy jest z czego się cieszyć. Ząbki są i bolą, i sieją bakteriami i, i tak nas to nie minie :( Trochę mi szkoda, że nie mam tego za sobą :?
MaCiuś
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7994
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt mar 29, 2024 21:31 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:Fel to manipulator pierwszej wody. Pojechał do weta na sanację paszczy. Już w samochodzie płakał strasznie, a wcześniej nigdy tego nie robił. I kiedy już-już wet miał się zabrać do kradzieży ząbków, Fel na niego nakichał (a w domu wcale nie kichał). No to wet go osłuchał, Fel mu zaszmerał. No i zamiast stracić ząbki, zyskał antybiotyk w dupinkę. I cztery kuje do domu. Wrócił do domu cały zadowolony.

Oj, Felku, możemy sobie łapki podać. Obaj wywinęliśmy się spod skalpela ale nie jestem pewien czy jest z czego się cieszyć. Ząbki są i bolą, i sieją bakteriami i, i tak nas to nie minie :( Trochę mi szkoda, że nie mam tego za sobą :?
MaCiuś

A mi nie szkoda! Bo to był głupi pomysł, żeby to robić akurat dziś.

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 29, 2024 21:45 Re: InkaPigulinka [*] 62 DT im. Pigułki, Psota i Inki

MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:Fel to manipulator pierwszej wody. Pojechał do weta na sanację paszczy. Już w samochodzie płakał strasznie, a wcześniej nigdy tego nie robił. I kiedy już-już wet miał się zabrać do kradzieży ząbków, Fel na niego nakichał (a w domu wcale nie kichał). No to wet go osłuchał, Fel mu zaszmerał. No i zamiast stracić ząbki, zyskał antybiotyk w dupinkę. I cztery kuje do domu. Wrócił do domu cały zadowolony.

Oj, Felku, możemy sobie łapki podać. Obaj wywinęliśmy się spod skalpela ale nie jestem pewien czy jest z czego się cieszyć. Ząbki są i bolą, i sieją bakteriami i, i tak nas to nie minie :( Trochę mi szkoda, że nie mam tego za sobą :?
MaCiuś

A mi nie szkoda! Bo to był głupi pomysł, żeby to robić akurat dziś.

Niby masz rację ale ... nie masz racji 8) Miałem mieć sanację w piątek (wprawdzie nie przedświąteczny) ale moja Pani wet miała być w pogotowiu w razie godz. W. Byłaby wtedy tylko dla mnie :D i nie byłoby żadnych okropnych, szczekających psssssów i, co gorsza, obcych kotów :twisted:
MaCiuś
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7994
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 316 gości