W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 14, 2024 1:40 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

No, miau wszystkiego nie oferuje, ale np. udana bywa Wigilia dla kociarzy, zwykle cos sie dzieje w Sylwestra :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60724
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 14, 2024 14:54 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

Hej! Najbardziej podobałby mi się elektryczny duży (czemu duża???) :P Może wreszcie rozebrałby choinkę :oops:

Micia, dzwoń do TOZ-a! Wprawdzie nie "załatwią" Ci smaczków do oporu ale na pewno więcej :D

MaCiuś dzisiaj dostał kroplófffkę i B12 a za dwa tygodnie będzie KONTROLA :) Jak wyniki będą super to może obejdzie się bez kroplówek przed sanacją paszczy :wink: . O złych wynikach nie myślimy bo ... nie ma czegoś takiego :twisted:
Duża MaCiusia (Maciuś, w dalszym ciągu ma szlaban na komputra :mrgreen: )
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8005
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw mar 14, 2024 15:28 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

No przecież faktycznie dzisiaj czwartek!! Oby były właśnie super te wyniki które na pewno będą super! A z Dużym na baterie to jeszcze lepszy pomysł bo może doczekalabym się wreszcie kilku drobnych napraw w domu.Choinki też mogłyby się same rozbierać.Ale można po prostu jajka dowiesić i jakieś tam zajunce :D Duża Mici która ma szlaban i na kompa i na telefon, coby nie wydzwaniała do TOZu :D

Silverblue

 
Posty: 1117
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw mar 14, 2024 18:04 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

A propos telefonu, Ciorna próbowała napisać smsa z mojej komórki 8O :strach: Ciekawe do kogo? Pewnie do Fuksa.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33316
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw mar 14, 2024 19:20 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

Silverblue pisze:No przecież faktycznie dzisiaj czwartek!! Oby były właśnie super te wyniki które na pewno będą super! A z Dużym na baterie to jeszcze lepszy pomysł bo może doczekalabym się wreszcie kilku drobnych napraw w domu.Choinki też mogłyby się same rozbierać.Ale można po prostu jajka dowiesić i jakieś tam zajunce :D Duża Mici która ma szlaban i na kompa i na telefon, coby nie wydzwaniała do TOZu :D

Micia, skiknij do kotolota i przylataj do mnie :D . Ukradniemy dużej feletona i zrobimi porządek z Twoją Dużą :twisted:

MB&Ofelia pisze:A propos telefonu, Ciorna próbowała napisać smsa z mojej komórki 8O :strach: Ciekawe do kogo? Pewnie do Fuksa.

Ciociu MB&Ofelia, Mała Czarnulka jak najbardziej ma prawo do włamów do feletona. No, ja nie wiem, ale Fuks ją strasznie zaniedbowywuje! Strasznie :evil: . No, ja nie wiem, może Oni mają jakieś inne, kocie łącze, bo na forumie to Fuksa nic a nic nie słychać :placz: .
MaCiuś - włamywacz do komputra.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8005
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw mar 14, 2024 21:01 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

ewkkrem pisze:
Silverblue pisze:No przecież faktycznie dzisiaj czwartek!! Oby były właśnie super te wyniki które na pewno będą super! A z Dużym na baterie to jeszcze lepszy pomysł bo może doczekalabym się wreszcie kilku drobnych napraw w domu.Choinki też mogłyby się same rozbierać.Ale można po prostu jajka dowiesić i jakieś tam zajunce :D Duża Mici która ma szlaban i na kompa i na telefon, coby nie wydzwaniała do TOZu :D

Micia, skiknij do kotolota i przylataj do mnie :D . Ukradniemy dużej feletona i zrobimi porządek z Twoją Dużą :twisted:

MB&Ofelia pisze:A propos telefonu, Ciorna próbowała napisać smsa z mojej komórki 8O :strach: Ciekawe do kogo? Pewnie do Fuksa.

Ciociu MB&Ofelia, Mała Czarnulka jak najbardziej ma prawo do włamów do feletona. No, ja nie wiem, ale Fuks ją strasznie zaniedbowywuje! Strasznie :evil: . No, ja nie wiem, może Oni mają jakieś inne, kocie łącze, bo na forumie to Fuksa nic a nic nie słychać :placz: .
MaCiuś - włamywacz do komputra.


a ja niedawno dostałam zdjęcie Fuksia :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72970
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 14, 2024 21:20 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

Oczywiście, ze koty mają prawo do komputera i telefonu! :ok:
Sabcia zdecydowana
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60724
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 14, 2024 21:30 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

mir.ka pisze:
a ja niedawno dostałam zdjęcie Fuksia :D

Pozazdrościć można ale Ty jesteś taką prawdziwą mamą dla Fuksa :1luvu: . Szkoda tylko, że Fuks foruma spostponował :(
Nawiasem pisząc to to fajne słowo "spostponować". Jakbyśmy kilkaset lat temu przewidzieli "posty" :ryk:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8005
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw mar 14, 2024 21:33 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

ewkkrem pisze:
mir.ka pisze:
a ja niedawno dostałam zdjęcie Fuksia :D

Pozazdrościć można ale Ty jesteś taką prawdziwą mamą dla Fuksa :1luvu: . Szkoda tylko, że Fuks foruma spostponował :(
Nawiasem pisząc to to fajne słowo "spostponować". Jakbyśmy kilkaset lat temu przewidzieli "posty" :ryk:


jego Duża strasznie zapracowana :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72970
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 14, 2024 22:22 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

jolabuk5 pisze:No, miau wszystkiego nie oferuje, ale np. udana bywa Wigilia dla kociarzy, zwykle cos sie dzieje w Sylwestra :D

To chyba niezły pomysł, żeby też wielkanoce obchodzić na miaU

MaryLux

 
Posty: 159992
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 14, 2024 22:24 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

MB&Ofelia pisze:A propos telefonu, Ciorna próbowała napisać smsa z mojej komórki 8O :strach: Ciekawe do kogo? Pewnie do Fuksa.

Na pewno do mnie
Felek Elemelel

MaryLux

 
Posty: 159992
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 14, 2024 22:32 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

ewkkrem pisze:
Silverblue pisze:No przecież faktycznie dzisiaj czwartek!! Oby były właśnie super te wyniki które na pewno będą super! A z Dużym na baterie to jeszcze lepszy pomysł bo może doczekalabym się wreszcie kilku drobnych napraw w domu.Choinki też mogłyby się same rozbierać.Ale można po prostu jajka dowiesić i jakieś tam zajunce :D Duża Mici która ma szlaban i na kompa i na telefon, coby nie wydzwaniała do TOZu :D

Micia, skiknij do kotolota i przylataj do mnie :D . Ukradniemy dużej feletona i zrobimi porządek z Twoją Dużą :twisted:

MB&Ofelia pisze:A propos telefonu, Ciorna próbowała napisać smsa z mojej komórki 8O :strach: Ciekawe do kogo? Pewnie do Fuksa.

Ciociu MB&Ofelia, Mała Czarnulka jak najbardziej ma prawo do włamów do feletona. No, ja nie wiem, ale Fuks ją strasznie zaniedbowywuje! Strasznie :evil: . No, ja nie wiem, może Oni mają jakieś inne, kocie łącze, bo na forumie to Fuksa nic a nic nie słychać :placz: .
MaCiuś - włamywacz do komputra.

MaCiuś dziękuję za propozycję.Udalo mi się przynajmniej dorwać do kottutera. Myślę że feleton to kwestia czasu. A jak się nie uda to faktycznie kotolota zamówię do Ciebie.Micia.

Silverblue

 
Posty: 1117
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw mar 14, 2024 22:36 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

jolabuk5 pisze:Oczywiście, ze koty mają prawo do komputera i telefonu! :ok:
Sabcia zdecydowana

Sabciu,powiem więcej: prawo do darmowego internetu! I puszeczek i przysmaczków i łóżeczek nowych i poduszek miękkich i kocyków ciepłych i.....chyba mnie trochę poniosło. Micia.

Silverblue

 
Posty: 1117
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw mar 14, 2024 22:40 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

Silverblue pisze:
jolabuk5 pisze:Oczywiście, ze koty mają prawo do komputera i telefonu! :ok:
Sabcia zdecydowana

Sabciu,powiem więcej: prawo do darmowego internetu! I puszeczek i przysmaczków i łóżeczek nowych i poduszek miękkich i kocyków ciepłych i.....chyba mnie trochę poniosło. Micia.

Jak często te nowe kocyki?

MaryLux

 
Posty: 159992
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 14, 2024 23:04 Re: W imieniu Dropsa - Maciej + koty!

Ciociu no jak stare już nie są kosmate i puchate to trzeba nowy kupić.Micia

Silverblue

 
Posty: 1117
Od: Sob lut 10, 2024 18:51
Lokalizacja: Zabrze

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 203 gości