Bytomskie Łobuzy cz.11 - zdj str 11 :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 28, 2017 21:59 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Sihaja pisze:Marysia :1luvu:

:1luvu: :mrgreen:

Ewa L. pisze:
klaudiafj pisze:Marysia zawsze zadowolona :twisted:
Obrazek
Zawsze jak patrze na jej miny to mi się chce śmiać. Normalnie jest jednorazowa :ryk:

Człowiek weź te łapy bo mi ujęcie psujesz :evil: :evil: :evil:

Albo raczej "Co znowu za idiotyzmy te ludzie wymyślili??? :x "
:ryk:

waanka pisze:Klaudia, oprócz tego, ze świetnie piszesz, masz lekkie pióro, uwielbiam czytać Twoje wpisy :1luvu: , to przede wszystkim pokazujesz świat przez obrazki, fotografie; i to jest najważniejsze - cała Ty, Twoja wrażliwość, talent, ciekawość świata, energia i pasja! To jest mało?
Resztę napisała Liliana :D :ok:

Marysia ma zbójecką minę; ona zawsze kojarzy mi się z rozbójniczką, taka żeńską wersją Kota w Butach :ryk:

Bardzo mi miło zawsze czytać, że moje wpisy są czytane z przyjemnością :) Dziękuję za kolejne dobre słowo waanko :1luvu: :1luvu: :1luvu:


Miałam dziś ciężki dzień... :/ Źle mi wydrukowali zdjęcia i jutro muszę iść to reklamować. Profesjonalny lab, a ja dałam sobie wmówić, że wszystko jest ok. W aucie przeżyłam szok i wiem, że to nie moja wina, a sami powiedzieli, że mam wszystko na 100% dobrze skoro mam profesjonalny monitor Eizo i kalibracje robioną przez specjalistę z Eizo, którego znają bardzo dobrze. Mój monitor się sam kalibruje teraz i wszystko jest ok z moimi zdjęciami od roku do teraz. Zdjęć nie sprawdziłam, bo skoro zawsze ok to pewnie i u nich ok. W aucie przeżyłam szok a już po zamknięciu było. I jutro muszę jechać do nich znowu i nie wiem czy mi uwzględnią reklamacje, choć gołym okiem widać, że w procesie wydruku coś poszło źle. Z pomarańczu zrobili mi brąz. Michał dziś latał po fotolabach, żeby wydrukować mi próbne wydruki i są bardzo dobre, a od nich fatalne a to kosztowało 170 zł :placz: I co, znowu 170 zl mam zapłacić. Taki problem na początek profesjonalnej współpracy między nami... :(
A ja głupia zamiast sprawdzić zdjęcia na miejscu prowadziłam rozmówki o cechu. I dowiedziałam się od nich, że cech to nie miejsce dla mnie, że tam są same leśne dziadki i że jedynie stracę czas i że mają dla mnie lepszą ofertę - idealne miejsce dla mnie, ale to mi napiszą w mailu o co chodzi.
A jutro muszę jechać rozwiązać ten problem z wydrukami, kurcze nooo :/
Może mi wmówią, że to moja wina...

No to pożaliłam się. A teraz "50 twarzy Tosi" + Marysia :mrgreen: Tośka zagarnęła sesje i pozowała na wszystkie sposoby :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jestem plackiem:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Małpeczka:
Obrazek

Buziaczek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

O proszę, jaka ja jestem PIĘKNA!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ja też skakałam :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zabrali matę spod dupki to już zła:
Obrazek

No, ale pozować trzeba, więc profesjonalnie się opanowała :) A śmiać mi się z niej chciało, bo tak twardo patrzyła w obiektyw - profesjonalizm :ryk:
Obrazek

Ucięte paluszki - nie ładnie :/
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Widać jeszcze wytarcie na boczku:
Obrazek

Ale Maryś utyła i jest teraz takim słodkim misiem:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chyba uznała, że pozowanie w tą stronę jest bardzo odpowiednie, może to ładniejszy profil :ryk:
Obrazek

Obrazek

Biegała, ale jak to Maryś, szybko uznała, że taka zabawa jest do d... :mrgreen:
Obrazek

Koniec :)
Obrazek

Chyba wyczerpaliśmy limit na zdjęcia na wątku ;) Tak wyglądają teraz Bytomskie Łobuzy - tylko dwa :(
Troszkę też widać relacje między dziewczynami :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro mar 29, 2017 6:58 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :)

Tośka to urodzona modelka. Jest przepiękna.

Marysia cudo. Jej charakterek boski. Kocham koty z charakterem.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 29, 2017 9:58 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

klaudiafj pisze:Marysia zawsze zadowolona :twisted:
Obrazek
Zawsze jak patrze na jej miny to mi się chce śmiać. Normalnie jest jednorazowa :ryk:



bardzo zadowolona :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 29, 2017 10:03 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Obrazek

to najlepsze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 29, 2017 10:04 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :)

Hah :lol: :lol: :lol:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw mar 30, 2017 10:34 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :)

Brakuje mi słów .Takie fajne zdjęcia :ok: :ok: :ok: A modelki rewelacyjne :ok:
Pełny szacun :201494 dla Twoich zdolności :wink:

Czy możesz zdradzić jak sie robi białe tło (lub jaki program mozna użyć) potrzebuje czasem zrobic takie zdjecia swoim wiankom ?

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Czw mar 30, 2017 10:48 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :)

Hej :) Dziekuje :)
Takie biale tlo to ja osiagam oswietleniem studyjnym.
Ale w warunkach domowych mozesz kupic bialy karton w sklepie dla plastykow czy nawet w marketach - rozmiary to 100x70 i na nim fotografować. Zawsze zawieszasz wianki - to karton mozesz przykleic do sciany pod wiankiem. Wazne zeby światło bylo rozproszone i balans bieli dobrze zmierzony. Byc moze trzeba bedzie swiatlo odbic zeby wypelnic cienie - do tego wystarczy albo biala kartka albo folia spozywcza - owin kawalek kartonu (wiekszego niz wianek) folia i bedzie blenda :)

Ja jestem w pizamie, zdj nie gotowe, wlosy nie umyte, a o 15 jade do Cechu Fotografow :/
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw mar 30, 2017 12:41 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

mir.ka pisze:Obrazek

to najlepsze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mnie też te ogonki się podobaja :ryk:
Klaudio będzie super. Kciuki i łapki trzymane :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 30, 2017 13:03 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :)

Jakie cudowne zdjęcia :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Skipper

Avatar użytkownika
 
Posty: 69
Od: Pon mar 27, 2017 18:54

Post » Czw mar 30, 2017 14:39 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :)

klaudiafj pisze:Hej :) Dziekuje :)
Takie biale tlo to ja osiagam oswietleniem studyjnym.
Ale w warunkach domowych mozesz kupic bialy karton w sklepie dla plastykow czy nawet w marketach - rozmiary to 100x70 i na nim fotografować. Zawsze zawieszasz wianki - to karton mozesz przykleic do sciany pod wiankiem. Wazne zeby światło bylo rozproszone i balans bieli dobrze zmierzony. Byc moze trzeba bedzie swiatlo odbic zeby wypelnic cienie - do tego wystarczy albo biala kartka albo folia spozywcza - owin kawalek kartonu (wiekszego niz wianek) folia i bedzie blenda :)

Ja jestem w pizamie, zdj nie gotowe, wlosy nie umyte, a o 15 jade do Cechu Fotografow :/



i udało się?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 30, 2017 16:02 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :)

Klaudia, dzięki za tyle zdjęć !!! :1luvu:
Uczta dla oczu :D :piwa:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 30, 2017 18:12 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :)

Dziewczyny przyjęli mnie!!! Byla rozmowa kwalifikacyjna z zarzadem! Jest tak cudownie, rany normalnie sen!!!!
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw mar 30, 2017 18:32 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :)

klaudiafj pisze:Dziewczyny przyjęli mnie!!! Byla rozmowa kwalifikacyjna z zarzadem! Jest tak cudownie, rany normalnie sen!!!!

A nie mówiliśmy. Jesteś wielka, BRAWO. TY :201494 :201494 :201494. I to nie sen ale najprawdziwsza prawda. GRATULACJE :1luvu: :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 30, 2017 19:34 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :)

Klaudia gratulacje :D bardzo bardzo się cieszę! Kocia sesja przepiękna!

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Czw mar 30, 2017 20:14 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - zdj str 11 :)

Dziekuje!!!! Byla rozmowa kwalifikacyjna, prezentacja zdjęć a potem to juz nie wiem co sie dzialo! Nikt nigdy nigdzie mnie tak nie przyjął! Dostalam tak duzo dobrych slow, porad i serca i kazdy chcial poznac nowrgo czlonka i bili brawo i czulam sie jak gwiazda. Bylo tak cudownie! Jeden nas zapros do swojego studia, pokazal jak robi sesje. Na sali bylo z 40stu fotografow i zarty takie odjezdzaly ze plakalam ze śmiechu. A podczas rozmowy ponoc walkowali mnie jak nikogo. To jest dokladnie to moejsce do ktorego chce nalezec. Potem przyszedl tez moj m. i gratulowali mu zony i zachwycili sie moimi studyjnymi kotami - ze te jest nowtorskie. I pokłony za moje zdjecia mobilne :D Ach noo po prostu nie wiem co sie dzialooo. Alkohol sie lal na wrrnizazu i po moich zdjeciach wieczorem hah
Wspaniali ludzieeeeee! <3 uwierzyli we mnie! Teraz ja nie moge ich zawiesc :) a do tego ludzie w roznym wieku. To bylo naprawde cos niesamowitego. Dopiero wracam wlasnie. Jestem jedna wielka emocja!
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, MaryLux i 207 gości