Bytomskie Łobuzy cz.11 - zdj str 11 :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 20, 2017 15:34 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Chłopak w deszczowej szybie albo wyraźne krople deszczu - super :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 20, 2017 22:01 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Zdjęcia przepiękne jak zawsze. Oglądałam, podziwiałam i się rozpłynęłam we wspomnieniach, w mojej miłości do Krakowa.
Klaudia dziękuję Ci za to. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon mar 20, 2017 23:40 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Wow niesamowite foty :ok: :ok:
aż naszła mnie chęć aby pójść gdzieś na wystawę.
Musze poszukać czy u mnie w Lublinie takowe są :D
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Wto mar 21, 2017 7:59 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Hej :)
Dziękuję za piękny spacer po Krakowie. Tak bardzo tęsknię za tym miastem... Pamiętam, że kiedyś też spacerowałam po nim w deszczu.... Wspomnienia wróciły :) Dziękuję :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Wto mar 21, 2017 12:36 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Hej,
Muszę się zaraz szykować do konserwatora zabytków, bo w studiu została nam jeszcze do pomalowania elewacja. W czwartek mam parapetówkę w studiu - przyjadą koleżanki z kursu w ZPAFie :D

Gosiagosia pisze:Zaniemówiłam z wrażenia :201494 ale ten widok odbity w filiżance. Jeszcze o Tobie usłyszymy.

O artyście się zawsze słyszy jak umrze :D

Ewa L. pisze:Chłopak w deszczowej szybie albo wyraźne krople deszczu - super :ok:

Ten chłopak, gdyby nie widoczna bluza, wyglądałby jak książę, bo ma taką buzię :) A ta szyba to z dorożki :)

Dyktatura pisze:Zdjęcia przepiękne jak zawsze. Oglądałam, podziwiałam i się rozpłynęłam we wspomnieniach, w mojej miłości do Krakowa.
Klaudia dziękuję Ci za to. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Nie ma za co dziękować :) Miło mi, że zdjęcia się podobały i przypomniały wspomnienia :)

agusialublin pisze:Wow niesamowite foty :ok: :ok:
aż naszła mnie chęć aby pójść gdzieś na wystawę.
Musze poszukać czy u mnie w Lublinie takowe są :D

Mam nadzieję, że kiedyś przyjdziesz na moją wystawę ;) A na pewno w Lublinie jest niejedna wystawa - często są nawet darmowe, np w marketach jak u nas w Agorze, w centrum handlowym, są wystawy na najwyższym poziomie :)

Sihaja pisze:Hej :)
Dziękuję za piękny spacer po Krakowie. Tak bardzo tęsknię za tym miastem... Pamiętam, że kiedyś też spacerowałam po nim w deszczu.... Wspomnienia wróciły :) Dziękuję :)

Nie trzeba dziękować :D Ja zawsze jak byłam w Krakowie to był skwar, nawet jak nie było lata. No, ale na tyle ile ostatnio tam jestem to i deszcz się trafił. W niedziele już znowu było ostre słońce i mnóstwo ludzi, ale nie miałam ochoty na zdjęcia już ;) Super, że wspomnienia wróciły :)


Kradnę posta do siebie:
Moli25 pisze:tyle o mnie...


teraz o Kotkach

Zdjęcia Klaudifj :love: :love: :love: :love: :love: :love:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:201494 dziękuję za taką pamiątkę Klaudia :1luvu:

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto mar 21, 2017 12:45 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto mar 21, 2017 14:08 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Dzis na szkoleniu jestem...
Za oknem taki widok, Twoje klimaty....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto mar 21, 2017 15:05 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Noo ;) a czego sie uczysz?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto mar 21, 2017 19:11 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Moli25 pisze:Dzis na szkoleniu jestem...
Za oknem taki widok, Twoje klimaty....
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Widoki na zdjęciach przypominają mi cmentarz żydowski przy Okopowej.

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Wto mar 21, 2017 19:12 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Mieliśmy dziś tyle zrobić... mieliśmy iść do studia, potem na zakupy, potem m. na siłownie. Przed 17 wypiłam drugą kawę, a czułam się tylko gorzej i w końcu poczołgałam się razem z kotami do sypialni i poszłam spać. M. zaczął się krzątać po mieszkaniu w między czasie i mnie przy tym budzić.- wychodził na siłownie o której gadał od wczoraj. Nagle zapanowała cisza, więc mogłam zasnąć. M. nie ma, kotki cicho oddychają, ciemno oczywiście jak w noc, śpimy.
Przed 19 obudziłam się i już zaczęłam myśleć, że zadzwonię do m. i co mu każe kupić.
Pocałowałam moje koteczki powlekłam się do łazienki, po drodze zauważając, że nie ma butów m., więc nie ma też m., choć nie słyszałam żeby wychodził tak właściwie.
Chodzę po mieszkaniu i nagle słyszę dychanie z ostatniego pokoju. Wchodzę, światło zapalam, a tam m. śpi w najlepsze i dalej hoduje dynie w warunkach cieplarnianych, która urosła mu w brzuchu.
Jak wywali brzuch to normalnie ciąża 9 miesiąc.

Dziś ciągle mam przebitki w głowie z ostatnich dni życia Kitusi :(

Jak wróciłam do domu z Krakowa to w drzwiach witała mnie Marysia. Kochana moja. Kiedyś witały mnie we dwie z Kitusią, przy czym Kitusia drapała w drzwi. Do dziś mam w tel zdjęcie jak jestem w Krakowie, a Kitusia drapie, żebym przyjechała :(
Teraz Marysia na mnie czeka. To takie kochane.
Zauważyłam też, że jak jestem w salonie to koty są ze mną, jak idę do łazienki to koty też przychodzą, jak idę do sypialni to też zaraz są obok. Wszędzie jesteśmy razem <3
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto mar 21, 2017 19:15 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Nie wiem co z tym dzisiejszym dniem, ale wiele osób funkcjonuje dziś w trybie zombie. Ja również.
Też lubię, jak moje koty na mnie czekają.

Może Kitusia drapie w drzwi...

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Wto mar 21, 2017 20:07 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Koty Cię kochają i Twoje życie jest ich życiem .Chcą się dzielić każdą chwilą dlatego chcą być zawsze tam gdzie jesteś :201461

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Śro mar 22, 2017 10:31 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Je tez miałam wczoraj dzień wyjęty z życiorysu. Usnęłam przed 19 i z małymi przerwami spalam do 9.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 22, 2017 11:29 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Witajcie :)
Dziś u nas ulewa. Szaro, buro i ponuro, ale bardzo miło słucha się deszczu i siedzi przy żółtej zapalonej lampce.
Ja mam dziś mnóstwo pracy - muszę skompletować zdjęcia do wydruku, zdjęcia na stronę i zamówić oprawy, a to ostatnie jest najgorsze, bo drogie a nie wiem ile w końcu będzie tych zdjęć. Został mi tydzień i nie wiem czy w ogóle te oprawy dojdą na czas - znowu moja wina :/
Potem idziemy na wykład o śląskich fotografach do Muzeum Górnośląskiego w ramach Akademii Fotografii w Bytomiu i po wykładzie o 20.30 do kina na Sztukę kochania. Chciałam to zobaczyć, a być może w necie tego filmu nie będzie tak jak nie ma Disco polo z Tomaszem Kotem.
Aha jeszcze muszę iść do studia zanieść trochę rzeczy, bo jutro mam w studio spotkanie. Ten miesiąc jest bardzo wypchany po brzegi spotkaniami i zdarzeniami.

lilianaj pisze:Nie wiem co z tym dzisiejszym dniem, ale wiele osób funkcjonuje dziś w trybie zombie. Ja również.
Też lubię, jak moje koty na mnie czekają.

Może Kitusia drapie w drzwi...

Muszę jechać do Kitusi na cmentarzyk i Maciusia w sobotę. Tabliczka już pewnie po roztopach smutno przechyliła się jak na opuszczonym grobie i ludzie pewnie mówią, że nikt nie kochał tego kota, bo nie dba o grobek. Ale jak był mróz to grobek był nie do ruszenia :(

Bunio& Daga pisze:Koty Cię kochają i Twoje życie jest ich życiem .Chcą się dzielić każdą chwilą dlatego chcą być zawsze tam gdzie jesteś :201461

To mnie cieszy, lubię kiedy są przy mnie a one też to lubią, są wtedy spokojne i zrelaksowane :)

Ewa L. pisze:Je tez miałam wczoraj dzień wyjęty z życiorysu. Usnęłam przed 19 i z małymi przerwami spalam do 9.

Wczorajszy dzień był fatalny... Myślę czy w tym roku wybrać się do Łodzi na Targii Foto, ale wciąż nie ma programu warsztatów :/

Miłego dnia :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro mar 22, 2017 20:01 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

U nas też zimno i leje. Ale pozdrowienia przesyłam cieplutkie. :ok:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot], Silverblue i 222 gości