Bytomskie Łobuzy cz.11 - zdj str 11 :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 22, 2017 23:08 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Właśnie wróciłam ze "Sztuki kochania". Film byl rewelacyjny! Uczta dla oka i ucha. 2 godziny, ale moglabym siedziec jeszcze i kolejna godzine. A tak mi sie jeszcze nie zdarzylo w kinie. Zapomnialam o calym świecie i nawet o bolu brzucha.
Po prostu mega :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro mar 22, 2017 23:09 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Cieszę się, że dobrze się bawiłaś. Ostatnio ciężko pracowałaś, trochę rozrywki dobrze Ci zrobi. :ok:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Czw mar 23, 2017 7:10 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

:kotek:

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Czw mar 23, 2017 15:29 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Przepraszam za prywate ale chcialabym aby ten post dotarł do większej liczby osób, im nas więcej tym większe szasne. Dlatego wklejam na zaprzyjaznionych watkach

Nasza forumowa kolezanka zbiera pieniążki, każdy grosz się liczy na rehabilitacji cudownej kotki - Frajdy.

Pozwoliłam sobie przekleić diagnozę:
Ma dyskopatię - zwłóknienia krążków międzykręgowych. Kawałek takiego krążka się oderwał i wleciał do przestrzeni międzykręgowej. Uraz jest mniej więcej pośrodku kota, pod koniec odcinka piersiowego i na początku lędźwiowego. Szanse na wyzdrowienie - 50/50. Przy czym jakieś dysfunkcje typu podwijanie łap i tak nawet w wariancie optymistycznym pozostaną.


Megan od dłuższego czasu rehabilitowała Frajdę na własny koszt, a robiła mega rzeczy, bieżnia wodna, akupuntura itp itd. Frajda zrobiła ogromne postępy ale wiadomo nie jest idealnie. W dalszym ciągu są problemy z czuciem, załatwianiem potrzeb fizjologicznych.

Turnus rehabilitacyjny to dla Frajdy wielka szansa.

Proszę was o pomoc i wsparcie ! :201494 :201494 :201494 :201494

Można zajrzeć na wątek viewtopic.php?f=46&t=94894&start=1215
i bezpośrednio napisać na PW do megan72 o namiary na konto.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Czw mar 23, 2017 23:16 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Tak tak, jestem na bieżąco z Frajdą :) dorzucę grosik.

Byłam dziś w moim studio. O 18tej miałam umówione spotkanie z koleżankami z Związku Polskich Artystów Fotografików, a tak dokładnie to można rzec, że to była parapetówka ;) Jak zwykle nie obeszło się bez kłopotów, bo jak zwykle zostawiłam wszystko na ostatni moment :/ Chciałam zawiesić nowe tła to się okazało, że rozstaw uchwytów jest za wąski i trzeba wiercić kolejne dziury w ścianie i to przerabiać. Nowy kran z nową umywalką i nowymi rurkami przecieka i nie mogłam korzystać z umywalki w lokalu, tylko w ubikacji. Ech :/ A zdjęcia do Cechu nadal nie wybrane i oprawy nie zamówione. Nosz normalnie szlak mnie trafia z samą sobą.
Dziś zamiast to robić to postanowiłam zrobić "kulki mocy" na spotkanie z koleżankami. Kulki okazały się hitem. Pierwszy raz robiłam, improwizowałam i wyszło przeprzepyszne. Były to zmielone daktyle ze zmielonymi orzechami nerkowymi i prażonymi laskowymi, zmielonymi płatkami owsianymi, sezamem białym i czarnym, nasionami chia, łyżką oleju kokosowego i obtoczone w karobie. Po prostu mega trufla!
Obrazek
Przepis podstawowy https://www.youtube.com/watch?v=_i1NX39ulbo ja do kulek dodałam więcej jak szklankę daktyli, ok. pół szklanki lub więcej płatków owsianych zmielonych, 200 gr nerkowców zmielonych, 100 gr orzechów laskowych prażonych i zmielonych, 2 łyżki nasion chia, łyzkę sezamu białego i czarnego, łyżkę roztopionego oleju kokosowego i pół szklanki wody i szczypte soli - ale tak naprawdę wszystko na oko. Daktyle wszystko skleją i mozna wrzucić co się chce i co się ma.
Spotkanie super się udało, mam niedosyt :) Chciałabym, żebyśmy się tak spotykały cyklicznie, jako kółko fotograficzne. Może się uda.
Moje studio:
Obrazek
Uwielbiam je! Bardzo się podobalo i nawet była mała sesyjka :)
Dziewczyny też przywiozły jedzenie. Była nawet sałatka owocowa.
A kotki stęsknione :)


Edit. Zapomnialam w ogole po co pisałam ten post, ale juz mi sie przypomniało! Bo myślałam dzis ze przechrzcze moje koty :evil:
Obiecywalam sobie ze pojde do studia wczesniej, ze wszystko przygotuje, zaniose graty i zamontuje tla. Oczywiscie wzielam sie za to w ostatniej chwili. Ale to jeszcze nic. Mam taki dlugi pokrowiec na tla. I od sesji wr Wroclawiu lezal on sobie z tlami i statywami w pokoju za stolem. Dzis go wyciagam a on... zarzygany :evil: i to grubo! I juz zdazylo wszystko wyschnac. Nie wiem nawet kiedy to sie stalo.
Na szczescie jednak nie potrzebowalam go, wyciagnelam tylko statywy i tyle, ale co za pierniki z tych kotow. Ale ja wiem ktory to... Ten starszy :wink:

Edit2. Godzina 1.30.
Malej sie zrobilo żal, że o niej nic nie wspomnialam na miau.
Ide sobie w laciu z kapieli i nagle ŚLIZG piętą po dywanie!
Patrze - co to? A to kawal pasztetu, ktory Toska wyniosla do przedpokoju na dywan i porzucila :x. I teraz mam pasztet w dywanie.
No, to można sie kłaść spac, choc i tak nie zasne jeszcze a Toska ćwiczy dzięki żałośnie piszczace :roll:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt mar 24, 2017 9:29 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

O jaaaaa...
Klaudia takie cos piękne sama bym zjadla 8O
Przecież jak rano wstałam i zobaczyłam zdjęcie nie wytrzymałam i wyrwałam z lozka do kuchni zobaczyc jakie mam składniki.
Az tak wymyślonych rzeczy nie mam jak Ty aktualnie, ale na szczęście miałam krówki, jajko, make olej itd...
poszłam wyrzucić smieci i kupiłam snickersa... i tym o to sposobem powstały
Muffiny o smaku snickersa i krówki
Nie pytajcie o smak... obłędny
Ja nie potrafię tak pisać jak klaudia pięknie o jedzeniu :love:
Obrazek
Obrazek

Sorry za Off :oops:
Ale To Ty pogonilas mnie do kuchni o 7:30 rano :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt mar 24, 2017 10:07 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Ja nie pobiegnę do kuchni i nic nie zrobię. :D Za to na widok obu pyszności aż mi w brzuchu zaburczało i ślinka pociekła.

Klaudia studio na prawdę duże a drobne niedociągnięcia szybko się poprawi i mona działać. Życzę Ci aby twój notes z terminami pękał w szwach. :ok:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 24, 2017 10:10 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Dziewczyny boję się wchodzić na wasze watki tzn Klaudii, Marty i Janinki :mrgreen: u Was są takie pysznosci że ślinka cieknie :oops: Jestem na diecie ale tylko słodyczowej. Pozdrawiam

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 24, 2017 12:56 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Moli25 pisze:O jaaaaa...
Klaudia takie cos piękne sama bym zjadla 8O
Przecież jak rano wstałam i zobaczyłam zdjęcie nie wytrzymałam i wyrwałam z lozka do kuchni zobaczyc jakie mam składniki.
Az tak wymyślonych rzeczy nie mam jak Ty aktualnie, ale na szczęście miałam krówki, jajko, make olej itd...
poszłam wyrzucić smieci i kupiłam snickersa... i tym o to sposobem powstały
Muffiny o smaku snickersa i krówki
Nie pytajcie o smak... obłędny
Ja nie potrafię tak pisać jak klaudia pięknie o jedzeniu :love:
Obrazek
Obrazek

Sorry za Off :oops:
Ale To Ty pogonilas mnie do kuchni o 7:30 rano :ryk:


Do tych kulek nie potrzeba aż tyle wymyślnych składników :) wystarczą daktyle, zmielone w młynku płatki owsiane, jakiś orzech lub migdał i kakao albo kokos do obtaczania :) Sama nie wiedziałam, ze to wyjdzie takie pyszne :)
A Twoje muffinki też zrobiły mi smaka, musiały być obłędne. Snikers to mój ulubiony baton :D A Twój mąż to już w ogóle się ma dobrze - rano takie zapachy w mieszkaniu :1luvu: Mój to by myślał, że dalej śni :D

Dyktatura pisze:Ja nie pobiegnę do kuchni i nic nie zrobię. :D Za to na widok obu pyszności aż mi w brzuchu zaburczało i ślinka pociekła.

Klaudia studio na prawdę duże a drobne niedociągnięcia szybko się poprawi i mona działać. Życzę Ci aby twój notes z terminami pękał w szwach. :ok:

Studio ma 32 metry - mogłoby mieć więcej, ale wiadomo każdy metr kosztuje :/ No, ale jest wygodne i zdjęcia da się robić :) Jak już uporządkuję to zrobię zdjęcia całości :)
Dziękuję za piękne życzenia Kochana :1luvu:

Proszę mi też życzyć, żebym nie schrzaniła żadnej sesji ;) Wczoraj dziewczyny powiedziały jak mój mąż - jak już w końcu skończę te wszystkie kursy foto to powinnam iść na kurs pewności siebie :mrgreen:

Gosiagosia pisze:Dziewczyny boję się wchodzić na wasze watki tzn Klaudii, Marty i Janinki :mrgreen: u Was są takie pysznosci że ślinka cieknie :oops: Jestem na diecie ale tylko słodyczowej. Pozdrawiam

Gosiu taka dieta to dobra dieta :ok: :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt mar 24, 2017 18:36 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Zatem życzę Ci żebyś żadnej sesji nie schrzaniła, choć święcie wierzę, że w twoim wypadku spieprzenie jakiegokolwiek zdjęcia było by bardzo trudne.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 24, 2017 19:03 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Dziekuje Aniu :) :* chociaz nie raz poszlo mi nie tak, a to mnie nauczylo pokory :D a ja jutro jade na Tarnowskie Gory na sesje do Janinki PixieDixie :)

Wlasnie skonczylam zestaw zdj do Cechu. Jestem srednio zadowolona. Ta impreza kosztowała mnie prawie 500 zl, wiec jak cos pojdzie nie tak to bede ciezko plakac ;( no, ale może jakos to będzie. Zdjęciami udekoruje studio to choc sie do czegos przydadza.
Teraz zabieram sie za zdj na strone.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob mar 25, 2017 22:34 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Kiedys uwierzysz w siebie? Klaudia masz moc, masz talent. Wkładasz cała swoją wiedzę i angażujesz sie w fotografie w 100%
Moj M powidzial ze jak nastanie cud to Ty jesteś na liście fotografów którzy uwietrzniac będą momenty, i będziemy jeździć regularnie :smokin:

Słyszałam ze dzis był super dzień :love:
Znów byłaś w swoim raju :love:

Czekamy wiec :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob mar 25, 2017 22:41 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Dzis oglądaliśmy z moim mężem, Kocham Cie Polsko.
Pytanie było
Co to sa KOpalnioki?
:ryk:

Mniam. Fioletowe mniam!
Czarne... :lol: mniej :lol:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob mar 25, 2017 23:18 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Hej

Chciala jeszcze raz podziekowac za dzisiejsza wizyte i cudowne zdjecia

Jestes cudowna i uzdolniona!! Dziekujemy serdecznie i zapraszamy ponownie
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Nie mar 26, 2017 7:13 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 11 - str 3 zdjęcia z sesji kotkowej

Witajcie niedzielnie! :)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 304 gości