Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia po raz 41

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 29, 2017 19:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:Dziś miałam kolejny prosty przykład jak wszyscy wszystko mają gdzieś. Nie było mnie w pracy cztery dni i w ciągu tego czasu zmienił się mój grafik. W moim starym jutro powinnam pracować od 8,30 do 15,30 ale okazuje się ,że nie . Jutro idę na 10 do 18. Gdybym dziś nie weszła do sklepu na zakupy to nawet nie wiedziałabym o zmianie bo nikt nie raczył mi nawet smsa wysłać z informacją. Poszła bym jutro na 8,30 i bardzo bym się wkur...a . Jak tak można. :evil:

Wredne to :evil: Powiedziałaś im coś na ten temat?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro mar 29, 2017 19:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:Dziś miałam kolejny prosty przykład jak wszyscy wszystko mają gdzieś. Nie było mnie w pracy cztery dni i w ciągu tego czasu zmienił się mój grafik. W moim starym jutro powinnam pracować od 8,30 do 15,30 ale okazuje się ,że nie . Jutro idę na 10 do 18. Gdybym dziś nie weszła do sklepu na zakupy to nawet nie wiedziałabym o zmianie bo nikt nie raczył mi nawet smsa wysłać z informacją. Poszła bym jutro na 8,30 i bardzo bym się wkur...a . Jak tak można. :evil:

Nic tylko mordować :evil:
Albo łaciną rzucać.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro mar 29, 2017 19:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:
Każdy widzi tylko swoje potrzeby i to żeby jemu bylo dobrze . Coraz bardziej zaczynam mieć gdzieś że komuś sie coś nie podoba.

No właśnie.Ty masz zapieprzać,mimo,że CIę skręca z bólu aby inni mieli lżej ?
Ewa L. pisze:Dziś miałam kolejny prosty przykład jak wszyscy wszystko mają gdzieś. Nie było mnie w pracy cztery dni i w ciągu tego czasu zmienił się mój grafik. W moim starym jutro powinnam pracować od 8,30 do 15,30 ale okazuje się ,że nie . Jutro idę na 10 do 18. Gdybym dziś nie weszła do sklepu na zakupy to nawet nie wiedziałabym o zmianie bo nikt nie raczył mi nawet smsa wysłać z informacją. Poszła bym jutro na 8,30 i bardzo bym się wkur...a . Jak tak można. :evil:

A jak zadałaś pytanie,czemu nic nie wiesz ,to co Ci powiedzieli ?
Tym bardziej bym się nie oglądała na nikogo,a nawet lekarza bym poprosiła o zwolnienie sama
Z kierowniczką masz dobry układ.WYstaczy,ze jej powiesz co się dzieje.Innym nie musisz
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Śro mar 29, 2017 19:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Myszolandia pisze:
Ewa L. pisze:
Każdy widzi tylko swoje potrzeby i to żeby jemu bylo dobrze . Coraz bardziej zaczynam mieć gdzieś że komuś sie coś nie podoba.

No właśnie.Ty masz zapieprzać,mimo,że CIę skręca z bólu aby inni mieli lżej ?
Ewa L. pisze:Dziś miałam kolejny prosty przykład jak wszyscy wszystko mają gdzieś. Nie było mnie w pracy cztery dni i w ciągu tego czasu zmienił się mój grafik. W moim starym jutro powinnam pracować od 8,30 do 15,30 ale okazuje się ,że nie . Jutro idę na 10 do 18. Gdybym dziś nie weszła do sklepu na zakupy to nawet nie wiedziałabym o zmianie bo nikt nie raczył mi nawet smsa wysłać z informacją. Poszła bym jutro na 8,30 i bardzo bym się wkur...a . Jak tak można. :evil:

A jak zadałaś pytanie,czemu nic nie wiesz ,to co Ci powiedzieli ?
Tym bardziej bym się nie oglądała na nikogo,a nawet lekarza bym poprosiła o zwolnienie sama
Z kierowniczką masz dobry układ.WYstaczy,ze jej powiesz co się dzieje.Innym nie musisz

Nie zadałam bo nie miałam komu. Główna kierowniczka dokonała zmian i powinna mnie poinformować .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 29, 2017 19:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

klaudiafj pisze:
Ewa L. pisze:Dziś miałam kolejny prosty przykład jak wszyscy wszystko mają gdzieś. Nie było mnie w pracy cztery dni i w ciągu tego czasu zmienił się mój grafik. W moim starym jutro powinnam pracować od 8,30 do 15,30 ale okazuje się ,że nie . Jutro idę na 10 do 18. Gdybym dziś nie weszła do sklepu na zakupy to nawet nie wiedziałabym o zmianie bo nikt nie raczył mi nawet smsa wysłać z informacją. Poszła bym jutro na 8,30 i bardzo bym się wkur...a . Jak tak można. :evil:

Wredne to :evil: Powiedziałaś im coś na ten temat?

Nie bo już mi się nawet nie chciało gadać. Koleżanka ten donosiciel mi powiedziała o zmianie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 29, 2017 20:29 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ja bym poszła do pracy na ta godzinę na która miałam ustalone od początku.
By sie zdziwili wszyscy.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro mar 29, 2017 20:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Moli25 pisze:Ja bym poszła do pracy na ta godzinę na która miałam ustalone od początku.
By sie zdziwili wszyscy.

Już tak raz poszłam bo miałam na 13 do 1 a zagapiłam się i poszłam na 14 i dobrze bo siedziałyśmy do 2 :evil:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 29, 2017 23:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Myszolandia pisze:Pokaż im te zdjęcia,wiesz które i zalecenie lekarza


Nie, nie pokazuj. Nie musisz się tłumaczyć każdemu idiocie/idiotce po drodze. One/oni nie mają prawa Cię sprawdzać, a Ty tylko gorzej się poczujesz psychicznie. Pracodawca ma mieć papier i to wyłącznie papier - zwolnienie, czy zaświadczenie ze szpitala, a nie tłumaczenia, zdjęcia.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw mar 30, 2017 5:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:Dziś miałam kolejny prosty przykład jak wszyscy wszystko mają gdzieś. Nie było mnie w pracy cztery dni i w ciągu tego czasu zmienił się mój grafik. W moim starym jutro powinnam pracować od 8,30 do 15,30 ale okazuje się ,że nie . Jutro idę na 10 do 18. Gdybym dziś nie weszła do sklepu na zakupy to nawet nie wiedziałabym o zmianie bo nikt nie raczył mi nawet smsa wysłać z informacją. Poszła bym jutro na 8,30 i bardzo bym się wkur...a . Jak tak można. :evil:

WIĘC TAK BARDZO JAK ONI MAJĄ CIĘ W ... TO TY ICH TEŻ MIEJ I BIERZ ZWOLNIENIE, I SIEDŹ W DOMU. OLEJ TO CO SOBIE POMYŚLĄ. BEZ ZDROWIA I TAK NIE POPRACUJESZ, A TAK NAPRAWISZ NOGI I NA SPOKOJNIE BĘDZIESZ MOGŁA DOBRZE WYKONYWAĆ SWOJĄ PRACĘ.
Przepraszam za Caps. Dopiero teraz zobaczyłam.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 30, 2017 7:28 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

a w niedzielę masz chociaż tak żebys mogła iść do lekarza?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72512
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 30, 2017 11:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dyktatura pisze:
Ewa L. pisze:Dziś miałam kolejny prosty przykład jak wszyscy wszystko mają gdzieś. Nie było mnie w pracy cztery dni i w ciągu tego czasu zmienił się mój grafik. W moim starym jutro powinnam pracować od 8,30 do 15,30 ale okazuje się ,że nie . Jutro idę na 10 do 18. Gdybym dziś nie weszła do sklepu na zakupy to nawet nie wiedziałabym o zmianie bo nikt nie raczył mi nawet smsa wysłać z informacją. Poszła bym jutro na 8,30 i bardzo bym się wkur...a . Jak tak można. :evil:

WIĘC TAK BARDZO JAK ONI MAJĄ CIĘ W ... TO TY ICH TEŻ MIEJ I BIERZ ZWOLNIENIE, I SIEDŹ W DOMU. OLEJ TO CO SOBIE POMYŚLĄ. BEZ ZDROWIA I TAK NIE POPRACUJESZ, A TAK NAPRAWISZ NOGI I NA SPOKOJNIE BĘDZIESZ MOGŁA DOBRZE WYKONYWAĆ SWOJĄ PRACĘ.
Przepraszam za Caps. Dopiero teraz zobaczyłam.


ZGADZAM się z Dyktotura w 100% ... :ok: :ok: :ok: :ok:

jak oni Tobie tak Ty im .... na takie koleżenstwo z pracy nie masz co liczyć gdybyś potrzebowała pomocy ....
Postępuj tak, aby Tobie było lepiej !!!

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: mocne za poprawę zdrowia .... :ok: :ok:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 30, 2017 12:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewus myśl o sobie, dziewczyny mają rację. Koleżeństwo jest tylko wtedy kiedy maja korzyści. To smutne ale prawdziwe.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25477
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 30, 2017 12:41 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa idz bez skupułów do lekarza i do szpitala. Ci ludzie i tak beda gadac. Niezaleznie co bys zrobila i tak zawsze cos znajda. Najwidoczniej tacy sa. Najwazniejsze jest Twoje zdrowie.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Czw mar 30, 2017 14:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MalgWroclaw pisze:
Myszolandia pisze:Pokaż im te zdjęcia,wiesz które i zalecenie lekarza


Nie, nie pokazuj. Nie musisz się tłumaczyć każdemu idiocie/idiotce po drodze. One/oni nie mają prawa Cię sprawdzać, a Ty tylko gorzej się poczujesz psychicznie. Pracodawca ma mieć papier i to wyłącznie papier - zwolnienie, czy zaświadczenie ze szpitala, a nie tłumaczenia, zdjęcia.

Nie nie,może ja źle to napisałam
Chodziło mi,że nie na zasadzie tłumaczenia się ma to pokazać,tylko pokazać i zapytać przy wszystkich ,czy ma coś jeszcze ktoś ( kto tak pie*rzy,czy ploty robi) do dodania

Ja kiedyś jedną tak u siebie w starej pracy załatwiłam.Ciągle coś miała do mnie,rżnęło ją,ze mnie ktoś pochwalił,że umiem to czy to.Pyszczyła,pyszczyła,że pilne wysyłki a ja sobie na zwolnienia chodzę.
Poprosiłam szefową o zebranie między zmianowe,bo chcę coś powiedzieć.Sprowokowałam ją z dzień,dwa wcześniej i nagrałam
Wszystko poszło po mojej myśli,od A do Z

Nie żadne na ucho czy coś,tylko z grubej rury ,przy szefostwu,kierowniczce.Na takie pustaki nie mam skrupułów
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Czw mar 30, 2017 14:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Tak, ale Ewa jest i tak chora, po co ma jeszcze nerwy narażać. Do głupków i tak nie trafi.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5, Lifter i 108 gości