Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia po raz 41

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 29, 2017 10:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

klaudiafj pisze:Ewuś skąd infekcja, że trzeba antybiotyk?

Lekarz widać, że dobry! Tylko dlaczego tacy często na dzień dobry są gburowaci i od razu psują humor? Ech... Doppler kończyn dolnych o ile pamiętam, a byłam szefem pracowni usg dopplera właśnie to koszt 150 zł - więc wizyta nie taka droga.

Trzymam kciuki i jak Mirka myślę, że powinnaś mieć w końcu L4.

Trzymaj się <3

Nie wiem skąd infekcja. Może od dziewczyn, może któraś mi się przewinęła, śpią w łóżku gdzie też zostawiają sierść.
Cały prawie czas mam ją zawiniętą bo w pracy jestem, bo gdzieś wychodzę, bo jak idę spać wszystko bym zapaćkała saczącą się wydzieliną. Nie wiem już sama ale gdzieś musiało dojść do zakażenia. W 2010 - 2011 roku za wizytę płaciłam 120 zł i 120 zł za doplera więc też uważam ,że 200 zł za wizytę z doplerem w 2017 roku to nie wygórowana cena.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 29, 2017 10:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Witam środowo ! :)
P wczorajszych przeżyciach długo nie mogłam zasnąć . Noga rwała i nie mogłam się ułożyć. Dopiero przytulenie się do puszystego kociałka Zuzi pomogło i usnęłam. Coś mi się śniło, kilka razy w nocy się budziłam by pogłaskać Zuzię i ją ucałować i w końcu o 8 wstałam na antybiotyk.Tak sobie ustaliłam ,że będę go brała o 8 i o 20 bo mam go brać co 12 godz.
Dziś zapowiada się kolejny ciepły dzień . Balkon już otwarty i dziewczynki wietrzyły futerka. Coś dzisiaj nie mają ochoty na śniadanie bo tylko troszkę dzióbnęły a teraz poszły spać.


a nie powinnaś mieć zwolnienia jak tak Cie boli? jak wystoisz tyle godzin w pracy?

Widocznie nie. Mam skierowanie do szpitala . Mam do niego iść w niedzielę i zobaczymy co powie, czy zostawi.


to może chociaż daliby Ci kilka dni niezaplanowanego urlopu w pracy?

O nie, nie, nie ....urlopu to ja już sobie nie dam ruszyć :evil: I tak mnie oskubali z urlopu bo w kwietniu dostałam kolejny dzień i na wrzesień nie mam już pełnego tak jak planowałam.
Moje plany urlopowe na 2017 rok wyglądają tak :
styczeń - 0
luty - 1
marzec - 0
kwiecień - 0
maj - 0
czerwiec 10
lipiec - 0
sierpień - 0
wrzesień - 10
październik - 0
listopad - 3
grudzień - 2
razem 26 dni urlopu
Do tej pory mam już zmarnowanych :
styczeń - 0
luty - 3
marzec - 3
kwiecień - 1
tak więc podsumowując - grudzień mam już bez urlopu, listopad mam już bez urlopu, wrzesień mam tylko 9 dni z zaplanowanych 10. :evil:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 29, 2017 10:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

muza_51 pisze:Właśnie-zwolnienie.Martwię się o Ciebie.

Nie mogę wziąć zwolnienia bo zaczyna się okres przedświąteczny bo za 2 tygodnie przecież Wielkanoc a jak zostawią mnie w szpitalu to wtedy nie będę miała wyjścia i nikt do mnie pretensji mieć nie będzie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 29, 2017 10:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

ewa_mrau pisze:Ewuś, będzie dobrze
musi byś dobrze!
---
:smokin:

Wiem bo nie ma innej opcji :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 29, 2017 10:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:
muza_51 pisze:Właśnie-zwolnienie.Martwię się o Ciebie.

Nie mogę wziąć zwolnienia bo zaczyna się okres przedświąteczny bo za 2 tygodnie przecież Wielkanoc a jak zostawią mnie w szpitalu to wtedy nie będę miała wyjścia i nikt do mnie pretensji mieć nie będzie.


chyba ,że tak
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72792
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro mar 29, 2017 11:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:
muza_51 pisze:Właśnie-zwolnienie.Martwię się o Ciebie.

Nie mogę wziąć zwolnienia bo zaczyna się okres przedświąteczny bo za 2 tygodnie przecież Wielkanoc a jak zostawią mnie w szpitalu to wtedy nie będę miała wyjścia i nikt do mnie pretensji mieć nie będzie.


chyba ,że tak

Wiem jak by było . Powiedziałyby ,że zrobiłam to teraz specjalnie kiedy gorący okres się zaczyna.Tak było z koleżanką która poszła na zwolnienie bo podłapała zapalenie płuc. Niby wszystkie jej współczuły ale i tak ........to jak w tym powiedzeniu, że niby nie śmierdzi a zapach nie ten.
Szpital to dla większości takie magiczne słowo,że jak ktoś trafia do szpitala to znaczy ,że dzieje się coś poważnego.I tu tak jest . Wszystkie widzą ,że coś mi dolega , wszystkie mi współczują ale jakbym poszła przed świętami na L4 to wszystkie by mnie zakrakały ,że to zrobiłam specjalnie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 29, 2017 11:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 29, 2017 12:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12


Mam maść z żyworódki ale szczypie mnie skóra po niej więc przestałam używać.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 29, 2017 13:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Lepiej nic nie rób bez lekarza. A żeby coś mówić o człowieku z zapaleniem płuc, który poszedł na zwolnienie, to naprawdę jest paranoja
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro mar 29, 2017 16:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze: Wszystkie widzą ,że coś mi dolega , wszystkie mi współczują ale jakbym poszła przed świętami na L4 to wszystkie by mnie zakrakały ,że to zrobiłam specjalnie.

Ja pier(le) :evil: co za pustaki,zrobiłas to specjalnie :evil:
Pokaż im te zdjęcia,wiesz które i zalecenie lekarza
Ważniejsze Twoje zdrowie Ewa i miej w de ,czy się komuś to podoba,że idziesz na zwolnienie.Jest taka konieczność i idziesz,proste jak 100 metrów sprężyny,a że zbiegnie się to z gorączką świąteczną,no to sorki,ale sama sobie z nogami tego nie zrobiłaś (cyt.specjalnie)
Jak im padniesz przy stoisku,albo coś Ci się zrobi z nogami,to wtedy co ? każdy się tyłkiem odwróci i "przecież mogła iść na zwolnienie"
Po takim czymś,to Ty w żadnym wypadku nie możesz mieć pracy stojącej,tym bardziej,ze siadasz tylko na przerwie,bo wtedy całe leczenie pójdzie w.....,i sobie pogorszysz
No,ale rzecz jasna i oczywistna,że zrobisz jak uważasz
w kazdym badz razie zdrówka i dochodz do się :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Śro mar 29, 2017 18:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MalgWroclaw pisze:Lepiej nic nie rób bez lekarza. A żeby coś mówić o człowieku z zapaleniem płuc, który poszedł na zwolnienie, to naprawdę jest paranoja

Łykam grzecznie antybiotyk, zmieniam codziennie opatrunki i nic na własną rękę nie robię.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 29, 2017 18:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Myszolandia pisze:
Ewa L. pisze: Wszystkie widzą ,że coś mi dolega , wszystkie mi współczują ale jakbym poszła przed świętami na L4 to wszystkie by mnie zakrakały ,że to zrobiłam specjalnie.

Ja pier(le) :evil: co za pustaki,zrobiłas to specjalnie :evil:
Pokaż im te zdjęcia,wiesz które i zalecenie lekarza
Ważniejsze Twoje zdrowie Ewa i miej w de ,czy się komuś to podoba,że idziesz na zwolnienie.Jest taka konieczność i idziesz,proste jak 100 metrów sprężyny,a że zbiegnie się to z gorączką świąteczną,no to sorki,ale sama sobie z nogami tego nie zrobiłaś (cyt.specjalnie)
Jak im padniesz przy stoisku,albo coś Ci się zrobi z nogami,to wtedy co ? każdy się tyłkiem odwróci i "przecież mogła iść na zwolnienie"
Po takim czymś,to Ty w żadnym wypadku nie możesz mieć pracy stojącej,tym bardziej,ze siadasz tylko na przerwie,bo wtedy całe leczenie pójdzie w.....,i sobie pogorszysz
No,ale rzecz jasna i oczywistna,że zrobisz jak uważasz
w kazdym badz razie zdrówka i dochodz do się :ok: :ok: :ok:

Każdy widzi tylko swoje potrzeby i to żeby jemu bylo dobrze . Coraz bardziej zaczynam mieć gdzieś że komuś sie coś nie podoba.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 29, 2017 18:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewus ja też tak myślę jak Mirka. .mam gdzieś to co inni myślą, ja myślę o sobie. Tego nauczyło mnie życie, chociaż zawsze się liczę z innymi ale to ja jestem najwazniejsza tzn moje zdrowie i tego się też trzymaj bo i tak nikt tego nie doceni. :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 29, 2017 19:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dziś miałam kolejny prosty przykład jak wszyscy wszystko mają gdzieś. Nie było mnie w pracy cztery dni i w ciągu tego czasu zmienił się mój grafik. W moim starym jutro powinnam pracować od 8,30 do 15,30 ale okazuje się ,że nie . Jutro idę na 10 do 18. Gdybym dziś nie weszła do sklepu na zakupy to nawet nie wiedziałabym o zmianie bo nikt nie raczył mi nawet smsa wysłać z informacją. Poszła bym jutro na 8,30 i bardzo bym się wkur...a . Jak tak można. :evil:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro mar 29, 2017 19:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Gosiagosia pisze:Ewus ja też tak myślę jak Mirka. .mam gdzieś to co inni myślą, ja myślę o sobie. Tego nauczyło mnie życie, chociaż zawsze się liczę z innymi ale to ja jestem najwazniejsza tzn moje zdrowie i tego się też trzymaj bo i tak nikt tego nie doceni. :mrgreen:

Masz rację Gosiu. Zobaczę co mi w niedzielę powie lekarz.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue, zuza i 310 gości