Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia po raz 41

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 30, 2017 14:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Tak ,wiem,ale na drugi raz jedna z drugą by się zastanowiła co biadolą,czy warto Ewę tykać w taki sposób.Podejrzewam,ze po tej akcji Ewa by już miała spokój na lata co najmniej
A że do głupków może nie trafić,to niestety :(

Najgorsze to to,ze zamiast zająć się swoją robotą,obowiązkami co do nich należą,wchrzaniają się w czyjeś życie
Nie ma jednej ,na zwolnieniu ? tyłek w troki i za robotę kurna.Ale to pewnie też czuję,że dla nich za trudne do załapania
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Czw mar 30, 2017 18:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MalgWroclaw pisze:
Myszolandia pisze:Pokaż im te zdjęcia,wiesz które i zalecenie lekarza


Nie, nie pokazuj. Nie musisz się tłumaczyć każdemu idiocie/idiotce po drodze. One/oni nie mają prawa Cię sprawdzać, a Ty tylko gorzej się poczujesz psychicznie. Pracodawca ma mieć papier i to wyłącznie papier - zwolnienie, czy zaświadczenie ze szpitala, a nie tłumaczenia, zdjęcia.

Nie mam zamiaru się tłumaczyć bo to nie ich sprawa.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 30, 2017 18:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Dyktatura pisze:
Ewa L. pisze:Dziś miałam kolejny prosty przykład jak wszyscy wszystko mają gdzieś. Nie było mnie w pracy cztery dni i w ciągu tego czasu zmienił się mój grafik. W moim starym jutro powinnam pracować od 8,30 do 15,30 ale okazuje się ,że nie . Jutro idę na 10 do 18. Gdybym dziś nie weszła do sklepu na zakupy to nawet nie wiedziałabym o zmianie bo nikt nie raczył mi nawet smsa wysłać z informacją. Poszła bym jutro na 8,30 i bardzo bym się wkur...a . Jak tak można. :evil:

WIĘC TAK BARDZO JAK ONI MAJĄ CIĘ W ... TO TY ICH TEŻ MIEJ I BIERZ ZWOLNIENIE, I SIEDŹ W DOMU. OLEJ TO CO SOBIE POMYŚLĄ. BEZ ZDROWIA I TAK NIE POPRACUJESZ, A TAK NAPRAWISZ NOGI I NA SPOKOJNIE BĘDZIESZ MOGŁA DOBRZE WYKONYWAĆ SWOJĄ PRACĘ.
Przepraszam za Caps. Dopiero teraz zobaczyłam.

Mam zamiar ściśle trzymać się zaleceń lekarza. Jak mnie położy w szpitalu to ok nie mam zamiaru się sprzeciwiać a jak im nie pasuje to trudno.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 30, 2017 18:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

mir.ka pisze:a w niedzielę masz chociaż tak żebys mogła iść do lekarza?

W sumie tak bo niedzielę mam wolną tylko trochę zawalę noc.W sobotę pracuję po południu od 15 do 23 bo mamy remanent. Mnie raczej nikt w tym nie pomoże więc mało prawdopodobne ,że o 23 wyjdziemy. Zanim wrócę do domu, coś zjem, ogarnę dziewczyny, wezmę prysznic to trochę czasu minie a muszę wstać o 7 bo na 10 mam jechać do szpitala.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 30, 2017 18:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Kotina pisze:
Dyktatura pisze:
Ewa L. pisze:Dziś miałam kolejny prosty przykład jak wszyscy wszystko mają gdzieś. Nie było mnie w pracy cztery dni i w ciągu tego czasu zmienił się mój grafik. W moim starym jutro powinnam pracować od 8,30 do 15,30 ale okazuje się ,że nie . Jutro idę na 10 do 18. Gdybym dziś nie weszła do sklepu na zakupy to nawet nie wiedziałabym o zmianie bo nikt nie raczył mi nawet smsa wysłać z informacją. Poszła bym jutro na 8,30 i bardzo bym się wkur...a . Jak tak można. :evil:

WIĘC TAK BARDZO JAK ONI MAJĄ CIĘ W ... TO TY ICH TEŻ MIEJ I BIERZ ZWOLNIENIE, I SIEDŹ W DOMU. OLEJ TO CO SOBIE POMYŚLĄ. BEZ ZDROWIA I TAK NIE POPRACUJESZ, A TAK NAPRAWISZ NOGI I NA SPOKOJNIE BĘDZIESZ MOGŁA DOBRZE WYKONYWAĆ SWOJĄ PRACĘ.
Przepraszam za Caps. Dopiero teraz zobaczyłam.


ZGADZAM się z Dyktotura w 100% ... :ok: :ok: :ok: :ok:

jak oni Tobie tak Ty im .... na takie koleżenstwo z pracy nie masz co liczyć gdybyś potrzebowała pomocy ....
Postępuj tak, aby Tobie było lepiej !!!

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: mocne za poprawę zdrowia .... :ok: :ok:

Dzięki Elu :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 30, 2017 18:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Gosiagosia pisze:Ewus myśl o sobie, dziewczyny mają rację. Koleżeństwo jest tylko wtedy kiedy maja korzyści. To smutne ale prawdziwe.

Masz racje bo przekonałam się o tym nie raz.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 30, 2017 19:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

PixieDixie pisze:Ewa idz bez skupułów do lekarza i do szpitala. Ci ludzie i tak beda gadac. Niezaleznie co bys zrobila i tak zawsze cos znajda. Najwidoczniej tacy sa. Najwazniejsze jest Twoje zdrowie.

Lekarz i to jak się czuję wystarczająco mnie wystraszyło że nie mam zamiaru tego zbagatelizować .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 30, 2017 19:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewciu, przynajmniej jest szansa że w szpitalu się wyśpisz :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw mar 30, 2017 21:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MB&Ofelia pisze:Ewciu, przynajmniej jest szansa że w szpitalu się wyśpisz :wink:

Nie koniecznie bo przeważnie w szpitalach są kijowe łóżka no i futerek nie ma :(
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 30, 2017 21:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ale Footerka będą czekać w domu na zdrowszą Dużą.
Dziś rozmawiałam z kolegą mieszkającym w Darmstadt. Opowiedział mi, jak tam wygląda opieka zdrowotna. U nas nigdy tak nie będzie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt mar 31, 2017 7:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:
MB&Ofelia pisze:Ewciu, przynajmniej jest szansa że w szpitalu się wyśpisz :wink:

Nie koniecznie bo przeważnie w szpitalach są kijowe łóżka no i futerek nie ma :(


i budzą pacjentów w środku nocy, zamiast pozwolić im spać np do 8.00 :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 31, 2017 8:17 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Ewa L. pisze:
MB&Ofelia pisze:Ewciu, przynajmniej jest szansa że w szpitalu się wyśpisz :wink:

Nie koniecznie bo przeważnie w szpitalach są kijowe łóżka no i futerek nie ma :(

Powinna być możliwość zabrania futerek ze sobą! W końcu koty mają zdolności terapeutyczne, co nie? :wink:
Co do łóżek... Mam w domu naprawdę wygodne, a i tak nie mogę się wyspać :roll: Co prawda pewnie bym się bardziej wysypiała, gdybym mogła rano dłużej pospać :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt mar 31, 2017 8:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

MB&Ofelia pisze:
Ewa L. pisze:
MB&Ofelia pisze:Ewciu, przynajmniej jest szansa że w szpitalu się wyśpisz :wink:

Nie koniecznie bo przeważnie w szpitalach są kijowe łóżka no i futerek nie ma :(

Powinna być możliwość zabrania futerek ze sobą! W końcu koty mają zdolności terapeutyczne, co nie? :wink:
Co do łóżek... Mam w domu naprawdę wygodne, a i tak nie mogę się wyspać :roll: Co prawda pewnie bym się bardziej wysypiała, gdybym mogła rano dłużej pospać :wink:

ja w szpitalu spałam jak zabita 8O nawet raz na obchód na 9 zaspałam 8O ale wkładałam słuchawki i generalnie miałam w poważaniu ze o 5:30 mierzyli temperaturę piszczącym termometrem :mrgreen:

czesc !
Trzymam kciuki za Ciebie kochana ! :ok:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt mar 31, 2017 8:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Będzie dobrze słuchaj lekarza i nie ogladaj się na nikogo. Kciuki :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25563
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 31, 2017 8:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia 41 raz i PIJAWEK 12

Niby też spałam w szpitalu ale po przyjściu do domu zasnęłam długim błogim i głębokim snem. Jak nigdy przespałam ciągiem ponad 15 godzin.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 291 gości