Szylkretki są piękne-168 :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 10, 2017 21:26 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Hej :)
To prawda, że jak bateria jest w zestawie to najczęściej wyczerpana ;) No, ale bateria to nie kłopot :)
Spokojnego wieczorku :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt mar 10, 2017 23:03 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

klaudiafj pisze:Hej :)
To prawda, że jak bateria jest w zestawie to najczęściej wyczerpana ;) No, ale bateria to nie kłopot :)
Spokojnego wieczorku :)

Wzajemnie dla Was! :D
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Sob mar 11, 2017 0:19 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

kalair pisze:A tak w ogóle to..witanko piątkowo Aluś! :D :ok:

Już sobota, ech czas leci :wink:

Jak rok Ci chodziła to pięknie :) No ja wiem oczywiście, że za parę złotych cudów niby nie ma ale... jednak się czasami zdarzają i miło trafić :) Mam kilka cudów za parę złotych :)

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob mar 11, 2017 11:34 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Dzień dobry, Poranną kawkę ?Obrazek
Ja uwielbiam kupować rzeczy za parę złotych :) Po prostu cena mnie cieszy a, że niekiedy kiepsko trudno niekiedy jest naprawdę, naprawdę ok.
Jak jedziemy latem nad morze jest taka miejscowość do której muszę, no muszę zajechać właśnie na zakupy za parę złotych. Co roku są takie sezonowe wielkie hale a w nich "mydło i powidło" w cenach od 1 zł za sztukę, 2 lub 3, 4 do średnio 5-6 zł. Bywają droższe no ale to już coś konkretnego. Ja tam spędzam godziny :lol: bo muszę wszystko obejrzeć no i jeszcze pomyśleć. Sporo jest po 1 zł, 2-3 zł. Mąż mnie zawozi i zostawia, na początek i koniec pobytu, bo towar się zmienia - a on błąka się po mieście i cierpi :twisted: Najchętniej bym co dzień tam zaglądała. Najwięcej jest rzeczy takich do domu, różne dla dziecka typu kredki, szkolne takie i jakieś pierdołki ciuszków to raczej tam nie ma no skarpety po 1 zł dla małej zawsze jakieś trafiam. Ale co roku przywożę naprawdę fajne dla mnie rzeczy. Kupuję te po 1 zł z takim wiesz, no ryzyk fizyk a potem okazuje się, że są :ok: Taki przykład raz obkupiłam się w talerzyki po 1 zł deserowe/kolacyjne duże 20 cm średnicy z fajnym wzorem z którymi nic się nie dzieje w zmywarce. Kupiłam oba wzory po 12 sztuk i nie mogę odżałować, że nie więcej :lol: (bo 3 się stłukły już) No ale kto to wiedział, że będą takie fajne. Taki obrazek jest na środku dość duży na jednym "podana kolacja" wino, ser, szynka itd. a na drugim kucharz podaje pizzę. Solidne, ładne.
Ostatnio edytowano Sob mar 11, 2017 15:05 przez Nelly, łącznie edytowano 1 raz

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob mar 11, 2017 13:29 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Cześć :) jak sobota? :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Sob mar 11, 2017 17:20 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Nelly pisze:Dzień dobry, Poranną kawkę ?Obrazek
Ja uwielbiam kupować rzeczy za parę złotych :) Po prostu cena mnie cieszy a, że niekiedy kiepsko trudno niekiedy jest naprawdę, naprawdę ok.
Jak jedziemy latem nad morze jest taka miejscowość do której muszę, no muszę zajechać właśnie na zakupy za parę złotych. Co roku są takie sezonowe wielkie hale a w nich "mydło i powidło" w cenach od 1 zł za sztukę, 2 lub 3, 4 do średnio 5-6 zł. Bywają droższe no ale to już coś konkretnego. Ja tam spędzam godziny :lol: bo muszę wszystko obejrzeć no i jeszcze pomyśleć. Sporo jest po 1 zł, 2-3 zł. Mąż mnie zawozi i zostawia, na początek i koniec pobytu, bo towar się zmienia - a on błąka się po mieście i cierpi :twisted: Najchętniej bym co dzień tam zaglądała. Najwięcej jest rzeczy takich do domu, różne dla dziecka typu kredki, szkolne takie i jakieś pierdołki ciuszków to raczej tam nie ma no skarpety po 1 zł dla małej zawsze jakieś trafiam. Ale co roku przywożę naprawdę fajne dla mnie rzeczy. Kupuję te po 1 zł z takim wiesz, no ryzyk fizyk a potem okazuje się, że są :ok: Taki przykład raz obkupiłam się w talerzyki po 1 zł deserowe/kolacyjne duże 20 cm średnicy z fajnym wzorem z którymi nic się nie dzieje w zmywarce. Kupiłam oba wzory po 12 sztuk i nie mogę odżałować, że nie więcej :lol: (bo 3 się stłukły już) No ale kto to wiedział, że będą takie fajne. Taki obrazek jest na środku dość duży na jednym "podana kolacja" wino, ser, szynka itd. a na drugim kucharz podaje pizzę. Solidne, ładne.

Doberek Alinko! Smaczna kawka. :P No to masz pod ręką zakupki za grosze. Ja jednak przeglądam Ali i oczywiście znowu zamawiam.. :ryk: A widzisz, muszę popatrzeć na bieliznę, bo siedzę w biżuterii głównie. :ryk: A kiedyś kupiłam w sklepie po 3 zł też talerze, takie duże wesołe jak słoneczka. Bardzo ladne. Kupiłam tylko 4, i też żałuję, że nie więcej, bo są fajne, a już się jeden stłukł. Tak to bywa z rzeczami martwymi :lol:
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Sob mar 11, 2017 17:21 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Sihaja pisze:Cześć :) jak sobota? :)

Hej Dorcia, a bardzo fajnie! :D zaczęła się słonecznie, i na kawce ze znajomymi w McDonaldzie. W sumie to jedyna rzecz, jaką moim zdaniem warto tam kupować. :P
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Sob mar 11, 2017 18:26 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

kalair pisze:
Sihaja pisze:Cześć :) jak sobota? :)

Hej Dorcia, a bardzo fajnie! :D zaczęła się słonecznie, i na kawce ze znajomymi w McDonaldzie. W sumie to jedyna rzecz, jaką moim zdaniem warto tam kupować. :P

Dobre są też frytki i lody :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Sob mar 11, 2017 22:17 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Sihaja pisze:
kalair pisze:
Sihaja pisze:Cześć :) jak sobota? :)

Hej Dorcia, a bardzo fajnie! :D zaczęła się słonecznie, i na kawce ze znajomymi w McDonaldzie. W sumie to jedyna rzecz, jaką moim zdaniem warto tam kupować. :P

Dobre są też frytki i lody :)

No ok, lody też . :P
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Nie mar 12, 2017 7:05 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

kalair pisze:
Sihaja pisze:
kalair pisze:
Sihaja pisze:Cześć :) jak sobota? :)

Hej Dorcia, a bardzo fajnie! :D zaczęła się słonecznie, i na kawce ze znajomymi w McDonaldzie. W sumie to jedyna rzecz, jaką moim zdaniem warto tam kupować. :P

Dobre są też frytki i lody :)

No ok, lody też . :P

Tylko lody sa tam wg mnie dobre :P
Nic stamtąd nie jem poza lodami.
Nawet frytek :P
Ale ja to ja, mam swoją wiedzę :P
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie mar 12, 2017 9:05 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Moli25 pisze:
kalair pisze:
Sihaja pisze:
kalair pisze:
Sihaja pisze:Cześć :) jak sobota? :)

Hej Dorcia, a bardzo fajnie! :D zaczęła się słonecznie, i na kawce ze znajomymi w McDonaldzie. W sumie to jedyna rzecz, jaką moim zdaniem warto tam kupować. :P

Dobre są też frytki i lody :)

No ok, lody też . :P

Tylko lody sa tam wg mnie dobre :P
Nic stamtąd nie jem poza lodami.
Nawet frytek :P
Ale ja to ja, mam swoją wiedzę :P

A ja uwielbiam frytki, dlatego trudno mi się powstrzymać, jeśli gdzieś są :) Ale do MD prawie nie chodzę....

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Nie mar 12, 2017 9:05 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Dzień dobry :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Nie mar 12, 2017 20:54 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

kalair pisze:[ No to masz pod ręką zakupki za grosze. Ja jednak przeglądam Ali i oczywiście znowu zamawiam.. :ryk: :

Pod jaką ręką? Kochana :lol: chyba nie doczytałaś. Raz w roku jak jadę nad morze na wakacje :lol: I specjalnie jadę do Sarbinowa do tych sklepów choć jestem gdzie indziej :) Ale ostatnim razem, tj w zeszły roku wypatrzyłam też taki w Kołobrzegu - jak byliśmy na wycieczce tam :ok:
A z ALI to ja Ci się nie dziwię, niech no tylko ogarnę :wink: Na razie - zazdroszczę :) Tam to wiesz, do domu a w ALI to coś dla Ali :wink:

McDonalds - właśnie dziś byliśmy :lol: z małą - tzn. dla niej. Raz ją szwagierka latem wzięła i mała do dziś wspomina :wink: A akurat myślałam co by to jej jeszcze za atrakcję zrobić (oprócz krótkiego wypadu do Castoramy :twisted: ) pierwsze takie wyjście "prawie po chorobie" - na króciutko. I przejeżdżaliśmy obok, a Weroniczka O! :love: A niech będzie! No się obłowiła, zabawka w zestawie a gratis balon na patyku i balonik skręcony w pieska i obrazek do kolorowania i Pani pytała czy pomalować jej buzię (no wiecie o czym mówię kotek, piesek itd). Ho, ho ale ful wypas dla dzieci :) W zestawie dla dzieci nugetsy 4 szt, frytki z ketchupem, sok pomarańczowy, i Kubuś przecier owocowy w.... no czym? Tubce z dzubkiem? :lol: Za 10,80 to wszystko.
I bez przesady, że dziecka nie do McD. Od czasu do czasu można.

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie mar 12, 2017 22:23 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Nelly pisze:
kalair pisze:A tak w ogóle to..witanko piątkowo Aluś! :D :ok:

Już sobota, ech czas leci :wink:

Jak rok Ci chodziła to pięknie :) No ja wiem oczywiście, że za parę złotych cudów niby nie ma ale... jednak się czasami zdarzają i miło trafić :) Mam kilka cudów za parę złotych :)

no ja też, a jakże. :D Zwłaszcza teraz, jak szaleję na ali. :ryk:
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Nie mar 12, 2017 22:24 Re: Szylkretki są piękne-168 :)

Moli25 pisze:
kalair pisze:
Sihaja pisze:
kalair pisze:
Sihaja pisze:Cześć :) jak sobota? :)

Hej Dorcia, a bardzo fajnie! :D zaczęła się słonecznie, i na kawce ze znajomymi w McDonaldzie. W sumie to jedyna rzecz, jaką moim zdaniem warto tam kupować. :P

Dobre są też frytki i lody :)

No ok, lody też . :P

Tylko lody sa tam wg mnie dobre :P
Nic stamtąd nie jem poza lodami.
Nawet frytek :P
Ale ja to ja, mam swoją wiedzę :P

Też jakowąś posiadam, więc podziękuję, ale kawkę zawsze można wypić. :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, jolabuk5 i 295 gości