Iga[*], Diabeł[*], Miki, Teśka[*] i Furka (2)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 19, 2016 23:46 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

KatS pisze:Kurczę, ale super ten kalendarz, otworzyłam radosnie link, żeby sobie taki nabyć, a tam nie ma sprzedaży wysyłkowej :placz:

Zdjęcia i modelki - pierwsza klasa :1luvu: Wyprowadziłas Furkę z tak paskudnego stanu na pięknego kota <3
A Miki na taki sam podwójny podbródek jak Ciri :lol: :lol: :lol:

Stella mówi, że niebawem odpisze Idze na list, i cieszy się, że Iga tak dostojnie i pięknie wygląda. Tylko martwi się, że taka zastresowana :(

Mnie za to cieszą bardzo wszystkie dobre wiadomosci, a zwłaszcza że Diabełek porasta futerkiem i ma się lepiej, bo mam takie wrażenie, że to cicha bohaterka Waszej kociej rodziny - spokojna i przyjazna, ale jak trzeba, to się umie postawić. No i mam czarny nosek, a za czarne noski dalabym sie pokroić. Choć jak o tym myslę, to w sumie za różowe też... :D

A kciuki trzymamy nadal, nawet TŻowi kazałam ;)


Dziękuję, Kochani :1luvu:

Fureczka rzeczywiście wygląda kwitnąco. Mały czarnorudy niedźwiadek.
Kot w zasadzie dotąd nie grymasił. Zjada, co mu się daje. Resztę kradnie. :D

Ciri też jest takim grubiątkiem jak Miki? Ile teraz waży?
Iga sprawia wrażenie, jakby nie zauważała Furki. ;)

Diabełek kompletne mnie zaskoczył. Kto by pomyślał, że to samica alfa.
Akcja za każdym razem wygląda tak samo. Fur leci do kotów zrobić demolkę.
Kiedy Diabeł wychodzi jej naprzeciw, Furka ucieka jak kura, rycząc wniebogłosy, a na końcu rzuca się na ziemię, kola w górę i histerycznie płacze. Że niby zły kot ją atakuje.
A czarny nosek tylko patrzy i ani drgnie. :D

A tu Furka, miss listopada :D
Zdjęcie nie oddaje faktycznych kolorów (w rzeczywistości barwy są jednolite - nie ma górnego pasa jasniejszego).

Obrazek

Kasiu, chętnie prześlę Ci kalendarz, jesli Ci się spodobał. :D
ObrazekObrazek
Obrazek

Batumi [*] 1.06.2009
Padzioch [*] 20.09.2014
Tereska [*] 10.09.2018
Iga [*] 9.10.2019

Kotimont

 
Posty: 1792
Od: Sob cze 13, 2015 22:34

Post » Wto gru 20, 2016 1:15 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

MAU pisze:Furciu kochana.Jesteś najdzielniejszą Koteczką pod słońcem ,o nieprawdopodobnej woli życia.Kiedy Cię zobaczyłam w schroniskowym szpitalu, wreszcie stojącą na chwiejących się jeszcze,co prawda,nożynach przy miseczce z jedzeniem ,poryczałam się ze wzruszenia.I wtedy uwierzyłam,że wyzdrowiejesz i będziesz jeszcze śmigać jak sarenka.I na pewno tak będzie :ok: :ok:
Cieszę się,że starasz się być grzeczną koteczką.Wiem,że to bardzo trudne,bo tak chce się popędzić kota kotu. :D
A trochę krzywą nóżką zupełnie się nie przejmuj.Jesteś taka śliczna,że nikt w ogóle nie zwróci na to
uwagi :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:

Ciociu, a ja zaczęłam stawać na łapkach w szpitalu, bo dostawałam od Was wołowinę.
I dlatego, że przychodziłaś do mnie i Ty i inne ciocie.
Wiedziałam, że jestem dla Was ważna i chciałam żyć, bo cieszyłyście się, że jem i nabieram sił.
Gdyby Was tam nie było... :strach:
Dziękuję, że wierzyłaś we mnie. <3

Furcia


Obrazek
[Fot. Ola P.]
ObrazekObrazek
Obrazek

Batumi [*] 1.06.2009
Padzioch [*] 20.09.2014
Tereska [*] 10.09.2018
Iga [*] 9.10.2019

Kotimont

 
Posty: 1792
Od: Sob cze 13, 2015 22:34

Post » Wto gru 20, 2016 8:42 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

Duza cześć Forum zna historie Furki, czyta Was nieustannie (mimo ze siedzi cicho :oops: )B
Kibicuje i trzyma kciuki :ok:

Naprawdę to niesamowite czego dokonaliście wszyscy. Trud pracy, tona cierpliwości i wiedzy udowadniają ze takie historie maja sens. Ona jest szczęśliwa :201461
Piękna Furka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto gru 20, 2016 12:30 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

Hej :)
Ciesza mnie wszystkie dobre wiadomosci.
I ze Diabelek porasta futrem - Marysia tez juz zarasta :)
Super akcja z Furka, smiesznie musicie mieć. Ten 'kabaret' wszystko wynagradza :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro gru 21, 2016 15:39 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

Kotimont pisze:Ciri też jest takim grubiątkiem jak Miki? Ile teraz waży?
Iga sprawia wrażenie, jakby nie zauważała Furki. ;)

Nie mam odwagi zważyć Ciri, bo musiałabym się zważyć razem z nią, ale podejrzewam, że poniżej 5 kilo. Ona urosła bardzo szybko, zapowiadała się na obrzymkę, a potem nagle przestała rosnąć. I nadal ma grubasne łapy, takie solidne, jak młody ciągle rosnący kot - ale chyba nie rosnie ;) Jest dosć pulchna, chociaż nie gruba, ale podbródek podwójny ma, takie smieszny, jak półleży, niczym rozparta na szezlongu, to jej się wtedy uwidacznia :D
Stella za to ma ostatnio takie szerokie chomicze poliki :D

A Iga weszła na wyższy poziom zen ;)

Kotimont pisze:Diabełek kompletne mnie zaskoczył. Kto by pomyślał, że to samica alfa.
Akcja za każdym razem wygląda tak samo. Fur leci do kotów zrobić demolkę.
Kiedy Diabeł wychodzi jej naprzeciw, Furka ucieka jak kura, rycząc wniebogłosy, a na końcu rzuca się na ziemię, kola w górę i histerycznie płacze. Że niby zły kot ją atakuje.
A czarny nosek tylko patrzy i ani drgnie. :D

Niczym Clint Eastwood w westernach :ok: i bardzo dobrze! Furce tez należy czasem przypomnieć o dobrych manierach ;)

Kotimont pisze:Kasiu, chętnie prześlę Ci kalendarz, jesli Ci się spodobał. :D

Ojej! :oops: Dziękuję za propozycję! Nie chcę robić kłopotu, bo podejrzewam, że wyprawa na pocztę przed swiętami to mało przyjemna sprawa (czytaj: koszmarne kolejki) :D

KatS

Avatar użytkownika
 
Posty: 4393
Od: Pt wrz 25, 2015 14:59
Lokalizacja: Dublin, Irlandia

Post » Śro gru 21, 2016 15:59 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

Moja kochana Igusiu!

Strasznie się zmartwiłam Twoją wiadomoscią! Czy to już nie czas na wyprowadzkę tej wrednej burej bestii??? Przecież miała być u Ciebie w domu tylko jakis czas! A tymczasem panoszy się okropnie i robi Ci krzywdę!
Będę naciskać na Dużą, żeby przypomniała Twojej Dużej o jej obowiązkach i przywróciła porządek w Waszym domu!!!
Nic się nie martw tym, że się posiusiałas, jestes tak dostojna, taka królewska i wspaniała, że ten drobny wypadek nic w tym nie zmieni! :201461 :201461 :201461 I dobrze, że pokazujesz Dużym, co o tym wszystkim myslisz :ok:

Czy Wasza Duża jest aby na pewno poczytalna? Głaskanie Was SKARPETKĄ po twarzach??? Może powinnyscie zainstalować Feliwaya, żeby Duża trochę ochłonęła i się uspokoiła 8O

Czy pastylki dla Burej działają i nie próbuje już zawłaszczyć Tereskowego (a ja uważam, że Twojego, bo byłas tam pierwsza!) terytorium? mam nadzieję, że tak!

U nas w sumie niewiele się dzieje. Duża niestety mi podpadła, bo wpychała mi przez tydzień jakies gorzkie paskudztwo do pyszczka. Nie wybaczyłam jej jeszcze i nie zamierzam prędko. A dzisiaj obcięła mi pazury. Sama widzisz, że nie można jej ufać :( Poza tym Duży co kilka dni nie wstaje rano o 6.30, jak zwykle. Podobno to się nazywa "weekend". Spi dłużej, zamiast wstać jak powinien - a ja tego nienawidzę! O 6.30 ma być na kanapie w dużym pokoju, a nie w sypialni! Ostatnio płakałam mu do ucha 2 godziny zanim w końcu wstał i wszystko było tak jak powinno. Nienawidzę zmian! Wiem, że mnei zrozumiesz, Igusiu!

Nasza Duża chyba już bierze Zylexis. Nie mam pewnosci, ale ma przy łóżku całą szufladą jakichs paskudnych specyfików, które zażywa, i nawet widziałam, że sobie zapisywała co brać i kiedy, bo tyle tego jest. Więc bardzo możliwe, że Zylexis też tam jest. Faktycznie nam znikneła na kilka dni, a co gorsza, Dużego też prawie wtedy nie było w domu, bo Duża nie planowała podobno tego wyjazdu i Duży musiał jej dowozić różne rzeczy po pracy do tej kliniki weterynaryjnej, w której leżała. Duża ogólnie jest jaks nieswoja ostatnio i bardzo mnie to denerwuje. Uważam, że Duzi powinni mieć zakaz chorowania, przecież muszą się nami zajmować! Ja w każdym razie okazuję jej całą sobą dezaprobatę, którą czuję!

Igusiu kochana, trzymaj się dzielnie, oby Twoje podejrzenia, że Duzi przypomną sobie w końcu, że to Wasz dom, a nie Burej, były słuszne. I życzę Ci udanych Swiąt i jakichs pysznych kąsków pod choinką. I mnóstwo spokoju!

Usciski
-Twoja zawsze pamiętająca Stella

KatS

Avatar użytkownika
 
Posty: 4393
Od: Pt wrz 25, 2015 14:59
Lokalizacja: Dublin, Irlandia

Post » Pt gru 23, 2016 22:39 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

Obrazek
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob gru 24, 2016 0:31 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

Gdy na niebie gwiazdka świeci,
A Mikołaj w saniach leci,
Zwierzęta głos ludzki mają,
Przy stole wszyscy się zbierają
Boże Narodzenie wtedy świętują,
Czasem wspólnie spędzonym się radują.
W tym dniu niezwykłym składam więc życzenia:
Zdrowia, szczęścia, sukcesów i marzeń spełnienia.Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 24, 2016 21:57 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

Wszystkiego najlepszego świątecznego :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro gru 28, 2016 16:38 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

Co u Was? :201461 :201461 :201461
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob gru 31, 2016 15:19 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

ANIU !
Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy się one już spełnią, niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 31, 2016 15:37 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

Chciałam podziękować serdecznie Fureczce za kartkę świąteczna :1luvu: wyszła bardzo ślicznie i inni podopieczni tez! :mrgreen:

Wszystkiego dobrego na Nowy Rok!
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie sty 01, 2017 17:00 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, szczęścia i pomyślności, spokoju, sukcesów mniejszych i większych i zdrowia dla Was wszystkich i koteczków dla każdego z osobna i dla dzieci i M. Żeby ten Nowy Rok przynosił same szczęśliwe chwile :1luvu:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt sty 06, 2017 12:53 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

Szczęśliwego i zdrowego,najbardziej,jak jest to możliwe,a nawet i niemożliwe,Nowego Roku dla Futerek i Ich
Dużych :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Specjalne życzenia dla Ciebie,moja ulubienico ,najdzielniejsza z kotek ,Furciu :ok: :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2632
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Pt sty 06, 2017 19:55 Re: Iga, Diabeł, Miki, Teśka i Furka tymczas (2)

Aniu co u Was słychać w Nowym Roku ?

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości