Bytomskie Łobuzy cz. 10 - wspomnienie Kitusi i Maciusia s.92

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 17, 2017 15:34 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak bardzo Cię kocham Kitusiu

waanka pisze:Ale się zapatrzyłam w ten "ogród zimowy" :love:
Twoje dżinsy i śnieg po kostki dopiero mnie przystopowały :mrgreen:

:) Śniegu było nawet więcej, prawdziwa śniegowa, puchowa pierzynka :)

Wczoraj Marysia tak szalała z wędką, tak plaskała wszystkimi nogami, ogonem i robiła komiczne miny, że aż Tosia usiekła ze strachu :ryk:
Na plecach Marysi nie ma już nawet strupków po pchłach, ale oczywiście jeszcze nie koniec walki, bo pewnie jakieś jajka pcheł zostały rozsiane po mieszkaniu.

Wczoraj wieczorem m. poszedł na trening, a ja bawiłam się z kotami i przy okazji zrobiłam im trochę zdjęć. Nie żadne dzieła sztuki, takie do szuflady na pamiątkę. Bardzo brakuje Kitusi, bardzo smutno fotografować tylko dwa koty :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
the end :kotek:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto sty 17, 2017 15:47 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

one naprawdę pozują, z uśmiechem :)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto sty 17, 2017 16:31 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

klaudiafj pisze:Obrazek

Marysia na tym zdjęciu wygląda jakby krzyczała na Tosię :ryk:

Dobrze, że pchły znikają, trzymam kciuki by nowe się nie wykluły :ok:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Wto sty 17, 2017 17:17 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

Cudne zdjecia, pozuja jak modelki :1luvu:
Moich nie moge tak ladnie sfotografowac. :cry:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 17, 2017 19:19 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

Cudne foty Klauduś, takie profesjonalne :D :D a dziewczynki to chyba wiedzą że są modelkami i pozują idealnie :D
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Wto sty 17, 2017 19:20 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

piękne modelki :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 17, 2017 19:22 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

Dziekuje :) a dziewczynki sa juz raczej zrezygnowane ;)

A zapomnialam dodac ze w weekend albo w przyszlym tyg znowu bede miala dzieci siostrzenice dwie, bo maja ferie. Juz wstępnie rozmawialam i chca przyjechac. A ja juz na sama mysl jestem zmeczona i niewyspana :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto sty 17, 2017 19:40 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

Hej piękne zajęcia
Masz prześliczne i fotogeniczne koty
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto sty 17, 2017 21:35 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

Błagam, błagam zrób moim kotom takie zdjecia piękne :201494
Jak tylko bedziesz u nas, pamiętaj by wziąć aparat, nawet jednorazowy plastikowy, ale weź! Z rak fotografa to inaczej zdjecia wychodzą :mrgreen:
Jestem pod ogromnym wrażeniem modelek.
Sa cudowne !!

Fajny czas znowu przed Wami z dziewczynkami :1luvu:
Super :1luvu:

A z tymi grzybami to ja faktycznie cos mam :20145
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto sty 17, 2017 21:41 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

klaudiafj pisze:Dziekuje :) a dziewczynki sa juz raczej zrezygnowane ;)

A zapomnialam dodac ze w weekend albo w przyszlym tyg znowu bede miala dzieci siostrzenice dwie, bo maja ferie. Juz wstępnie rozmawialam i chca przyjechac. A ja juz na sama mysl jestem zmeczona i niewyspana :ryk:


spoko aby tylko pcheł nie miały to będzie spoko :mrgreen:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Wto sty 17, 2017 21:50 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

mamaGiny pisze:one naprawdę pozują, z uśmiechem :)


PixieDixie pisze:Hej piękne zajęcia
Masz prześliczne i fotogeniczne koty


Dziękuję :) Bardzo się muszę nagimnastykować przy Tosi i rzadko mi wychodzi tak jak wygląda, bo ta to się odwraca specjalnie, kręci, podchodzi, odchodzi, potrafi głowę wsadzić w kark, do tyłu odrzucić czy do przodu przez co wcale nie wygląda jak Tosia i ogólnie to na koniec umie zamknąć oczy i mieć wszystko w D :D MArysia za to pozuje pięknie, tak jak wygląda. Chyba że się irytuje już - to też widać, bo min ma milion :) Ale MArysia to przynajmniej sie stara, żeby mieć piękne zdjecie w naszym albumie w nowej rodzinie, którą dostała od losu. Ona nas bardzo kocha, przytula się tak, że obejmuje łapkami i to dlatego nie lubi nowych kotów. Ale oczywiście Tośkę już kocha :mrgreen:

Zefir pisze:
klaudiafj pisze:Obrazek

Marysia na tym zdjęciu wygląda jakby krzyczała na Tosię :ryk:

Dobrze, że pchły znikają, trzymam kciuki by nowe się nie wykluły :ok:

Te mam nadzieję, że pchły znikną :)

Gosiagosia pisze:Cudne zdjecia, pozuja jak modelki :1luvu:
Moich nie moge tak ladnie sfotografowac. :cry:

Na pewno trzeba troszkę cierpliwości do tego :) Te zdjęcia robiłam w 2 godziny może, nie jest to zbiór najlepszych zdjęć, ale z jednego wieczorku - po prostu co koty robią :)

agusialublin pisze:Cudne foty Klauduś, takie profesjonalne :D :D a dziewczynki to chyba wiedzą że są modelkami i pozują idealnie :D

Dziękuję Aguś, dla mnie te foty są raczej średnie, ale to tylko jeden wieczorek taki se :)

mir.ka pisze:piękne modelki :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461

Dziękuję :)

Moli25 pisze:Błagam, błagam zrób moim kotom takie zdjecia piękne :201494
Jak tylko bedziesz u nas, pamiętaj by wziąć aparat, nawet jednorazowy plastikowy, ale weź! Z rak fotografa to inaczej zdjecia wychodzą :mrgreen:
Jestem pod ogromnym wrażeniem modelek.
Sa cudowne !!

Fajny czas znowu przed Wami z dziewczynkami :1luvu:
Super :1luvu:

A z tymi grzybami to ja faktycznie cos mam :20145


Szczerze to od paru dni się zastanawiałam jak się Ciebie o to spytać :piwa: :ryk: Ale bardziej się postaram postarać :mrgreen:

agusialublin pisze:
klaudiafj pisze:Dziekuje :) a dziewczynki sa juz raczej zrezygnowane ;)

A zapomnialam dodac ze w weekend albo w przyszlym tyg znowu bede miala dzieci siostrzenice dwie, bo maja ferie. Juz wstępnie rozmawialam i chca przyjechac. A ja juz na sama mysl jestem zmeczona i niewyspana :ryk:


spoko aby tylko pcheł nie miały to będzie spoko :mrgreen:

Też o tym myślę, ale raczej było to od innego psa z drugiej rodziny. Z seterem irlandzkim w wigilię nie spędziłam za wiele czasu i to mój siostrzeniec ukochany jest, a z tym drugim więcej i wydaje mi się, że tamten się drapał. Ale profilaktycznie mogę zrobić dzieciom kwarantannę i spryskać je psikadłem do mieszkania Flee :ryk:
Ostatnio edytowano Wto sty 17, 2017 22:07 przez klaudiafj, łącznie edytowano 1 raz
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto sty 17, 2017 22:05 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

spoko aby tylko pcheł nie miały to będzie spoko :mrgreen:[/quote]
Też o tym myślę, ale raczej było to od innego psa z drugiej rodziny. Z seterem irlandzkim w wigilię nie spędziłam za wiele czasu i to mój siostrzeniec ukochany jest, a z tym drugim więcej i wydaje mi się, że tamten się drapał. Ale profilaktycznie mogę zrobić dzieciom kwarantannę i spryskać je psikadłem do mieszkania Flee :ryk:[/quote]

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
jak się będą drapały to możesz im najwyżej obroże owadobójcze zastosować :mrgreen:
Obrazek

agusialublin

Avatar użytkownika
 
Posty: 16505
Od: Nie lip 29, 2012 20:27
Lokalizacja: lublin

Post » Śro sty 18, 2017 0:19 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

Pcheł na zdjęciu nie widać, nawet tych pozujących. :wink:
Świetne zdjęcia. Obejrzałam z przyjemnością. :ok:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Śro sty 18, 2017 0:49 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

Dziekuje Lilianko :)

Nie daje mi spokoju to co napisala Agusia :wink: przemyslalam dokladnie i doszlam do wniosku ze to my musimy sie spryskac zeby dzieci nie wyniosly pchel od nas! Na pewno nie od Irona, setera irlandzkiego a mojego siostrzenca, to na pewno nie byly jego pchly. Z nim spedzilam w calosci godzine a z drugim psem Luna 3 dni az i pierwszy dzien 20 grudnia. I pamietam ze zwrocilam uwage na to ze sue drapie. Kolejny dzien to byl 24 grudnia i dziwnym trafem Luna dostala pod choinke szampon! A kolejny dzien to byl 26 grudnia. Potem byla u mnie Wiktoria i Marysia juz byla znowu wylizana i wtedy byla bardzo nerwowa. Lizala sie non stop po grzbiecie. I rozmawialam o tym z Wiktoria, o tym ze Marysia sie lize, bi sie stresuje i musi jesc tabletki. A Wiktoria powiedziala ze Iron sie wygryza, ale przyczyna zostala ustalona - okazalo sie ze ma uczulenie na kurczaka. I tak sobie rozmawialysmy. Czyli Marysia zarazila sie od Luny.
Zagadka rozwiazana.
Tylko jak sie ustrzec ponownego zarazenia? Pchly moga zarazic koty tasiemcem albo innymi chorobami.
I czy powiedziec wlascicielce Luny, ze ona ma pchly? Czy sami to zauwaza i cos z tym zrobia?
Wlasnie 26 jak bylismy na 3 wizycie to sie pochwalili, ze Luna byla juz kapana w nowym szamponie.
Ale na pewno nie dostala lekow a mieszkanie nie zostalo spryskane :evil:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sty 18, 2017 1:14 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Tak Cię brakuje Kitusiu ['] zd

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio edytowano Czw sty 19, 2017 3:02 przez Ewa L., łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 152 gości