Bytomskie Łobuzy cz. 10 - wspomnienie Kitusi i Maciusia s.92

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 13, 2016 22:37 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Po zwiedzaniu pałacu możemy gdzieś usiąść na kawkę ale tu już rządzi Klaudia.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25563
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 13, 2016 22:38 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

No to super, to ja po wystawie pójdę sobie w stronę Łazienek na nogach i tam przyjdziecie o której Wam będzie pasowało :* Dobranoc Kochana :) Bardzo się cieszę, że w końcu Cię poznam :D

Tak, po zwiedzaniu siądziemy :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 13, 2016 22:41 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Klaudia baw sie dobrze w stolicy :201461
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lis 13, 2016 22:43 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Moli25 pisze:Klaudia baw sie dobrze w stolicy :201461

Dziękuję :) Jestem zdziwiona, że tyle tam mamy koleżanek :lol: Jeszcze bardziej lubię Warszawę za to <3
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 13, 2016 22:48 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Dziewczęta, ja też chętnie Was poznam. ALE nie tym razem :/ właśnie mąż ściągnął mnie na ziemię - jutro biega z kagankiem oświaty (jest m.in. trenerem IT) a ja mam dyżur z 7-latką :/ Nie to, żeby dyżur z własnym dzieckiem mnie tak martwił :) ale zdecydowanie komplikuje on plany mityngowe :/
Tak czy siak - Wy bawcie się dobrze! :ok:

marita72

Avatar użytkownika
 
Posty: 58
Od: Śro gru 27, 2006 16:38

Post » Nie lis 13, 2016 22:50 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Szkoda :( Ale co się odwlecze to nie uciecze :)
A mężowie zazwyczaj sprowadzają na ziemię ;p :)

Aaa właśnie jeden zakup mam w planach - magnes na lodówkę 8) Ostatnio nie zdążyłam kupić i byłam bardzo zawiedziona, a postanowiłam zbierać :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 13, 2016 22:55 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

klaudiafj pisze:Szkoda :( Ale co się odwlecze to nie uciecze :)
A mężowie zazwyczaj sprowadzają na ziemię ;p :)


Dokładnie tak- nie uciecze...tylko przyjedź o jakiejś normalnej porze roku, kiedy słońce nie jest towarem deficytowym :) mnie wawa o tej porze przygnębia...inna rzecz, ze ostatnio mi w ogóle nie do śmiechu :/
Baw się dobrze u nas!

ps. Magnes???

marita72

Avatar użytkownika
 
Posty: 58
Od: Śro gru 27, 2006 16:38

Post » Nie lis 13, 2016 23:06 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Taki ze zdjęciem i napisem Warszawa - trofeum turysty :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lis 14, 2016 8:54 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Aaa tylko weekend mnie nie było a tu już 5 stron nowego wątku ;)
Klaudia, też zbieram magnesy z różnych miejsc! mam już prawie całą lodówkę ustrojoną :D Właśnie z Kijowa przywiozłam (z Czarnobyła nie było :() gdybym wiedziała, że też zbierasz to bym Ci kupiła.

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Pon lis 14, 2016 9:28 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Klaudia w Warszawie :ok: :1luvu:
I znowu masz piękne słońce :D
Pięknego spaceru Ci życzę i super spotkania z Dziewczynami! :piwa:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2398
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 14, 2016 9:55 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Hej Dziewczyny :)

Lakino dziękuję za chec kupienia magnesu - na razie mam dwa: z Krakowa i z karmy Naturea dla kotow :mrgreen:

Waanko no gdzie indziej na spacer :)

Jestem juz w pociagu. Bylo jak w ksiazkach - wpierw jazda na dziko do Katowic i klotnie o czas - co jedziesz jak slamazara!!! Na dworzec dotarlam na 10 min przed pociagiem. I od razu galop - Warszawa Wschodnia?! Nie, Warszawa Centralna i bieg. W koncu sie udalo. 6 osob pytałam czy to na pewno ten pociag! Bo podjechal nie zaden luksus - mowie do jednego chlopaka - to jest ten pociag, pendolino, w ktorym rezerwuje sie miejsce i maja byc luksusy? A on mi ze to jest nie pendolino a intercity u bilet kosztuje 60 zl a luksusy sa w tym z biletem za 120 zl. Ooo no to moja wina - na drugi raz bede wiedziec :evil:

Bardzo lubie dworce! Jeszcze, kiedy w Katowicach byl stary dworzec, uwielbialam tam przebywac. Mial swoj klimat - jak z ksiazki Dzieci z dworca zoo ;) Bylo tam mnostwo roznych ludzi. Byl najlepszy sklep muzyczny z muzyka metalowa. Byly roze, ktore o kazdej porze dnia i nocy kupowal mi moj s.p. narzeczony, i przynosil mi je z Katowic do Siemianowic na nogach. Katowice wygladaly jak z lat 70tych, straszyly duze blaszaki, jeden caly budynek z pietrem na ciucholand dawno zamkniety dalej stoi w Katowicach, ale to byl ten klimat, ktory wszyscy nienawidzili, ale jednoczesnie kochali. Wyburzanie starego dworca bylo szokiem - nikt tego nie chcial, choc zdawano sobie sprawe ze tak trzeba... Wraz z dworcem skonczylo sie moje poprzednie zycie ;( nie wiem czy teraz mam lepsze...

No i wlasnie dlatego potrzebuje samotnych wypraw czasami.. Zebym mogla pobyc ze soba i z fotografia. Sprawdzalam juz bilety nad morze - morze zima ooo jak marze :) a m. powiedzial, ze chyba by go musialo powalic zeby jechac 5.5 h razy dwa i posiedziec na plazy tez pare godzin, albo nawet z jedym noclegiem. Nie rozumiem tego, dla mnie to idealna opcja. Wiec teraz mam czyste sumienie i pojade sama.

Ja pierdziuuuu... Nie wiem czy to ten pociag :strach: ale ten chlopal powiedzial ze to pociag z 9.16. A cos uslyszlam ze Warszawa wschodnia :strach:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lis 14, 2016 10:35 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Nie martw się, wysiądziesz na Centralnym, a pociąg pojedzie dalej, do W-wy Wschodniej. :wink:
ObrazekObrazek
Obrazek

Batumi [*] 1.06.2009
Padzioch [*] 20.09.2014
Tereska [*] 10.09.2018
Iga [*] 9.10.2019

Kotimont

 
Posty: 1792
Od: Sob cze 13, 2015 22:34

Post » Pon lis 14, 2016 10:58 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Wszystkie pociągi jeżdżą od do więc dalej nie pojedziesz. :ok:
Miłego dnia :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 14, 2016 11:23 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Bardzo dziekuje :) co za widoki Ooo prawie przez okno sie przebijam tak sie gapie ;) dla samych widoczkow warto bylo jechac :) Slonce, zlota jesien plus sniegu troche, wioski nie widziane z ulic, rzeki <3
Rozmawialam juz z Lilianka - widzimy sie za godzine :D
Mam Martus Twoja-moja apaszke :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lis 14, 2016 16:30 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Hej

Jak wizyta w Wawie?

To prawda zawsze pokazuje koncowa stacje ;)
Na nastepny raz zworc uwage przy kupnie biletu na oznaczenie:
IC - zwykly intercity - swoja droga calkiem przyzwoity i tak
EIC - "pendolino" :) zasadniczo roznia sie cena, szczegolnie jak kupujesz z malym wyprzedzeniem :)
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 298 gości