Bytomskie Łobuzy cz. 10 - wspomnienie Kitusi i Maciusia s.92

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 12, 2016 21:43 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

jestesmy i my!
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob lis 12, 2016 21:59 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Pozdrawiam wieczorową porą.
I zaznaczam. :ok:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Nie lis 13, 2016 9:59 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Miłego dnia!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lis 13, 2016 10:40 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Hejka w nowym wątku :)
Klaudia, jutro SuperKsiężyc, przygotuj aparacik, będzie pięknie :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Nie lis 13, 2016 10:42 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Łodzianki się witają na nowym wątku. :201461 :201461 :201461 :1luvu:
Moje też zareagowały na Tosię. Zuzia szukała ją wokół lapka a Pola na drapaku robiła wielkie oczy . :ryk: :ryk: :ryk:
Moja Pola jest gadułą i często ze mną dyskutuje jak coś robię w kuchni to kręci się pod nogami i dyskutuje albo jak siedzę w pokoju to idzie do kuchni i tam miałkoli. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 13, 2016 12:18 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Meldujemy się:)
ser_Kociątko
 

Post » Nie lis 13, 2016 12:52 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Witam wszystkich niedzielnie :)

Cieszę się, że odsłuchaliście to nagranie :D
Dziś od świtu Tośka ćwiczy kolejne, dodała dramatyczne nuty i wysokie dźwięki. Wyje już kilka godzin. Mówią, że kot umie odciąć się od hałasu i smacznie spać. Ja też tak mam, więc mimo to spałam. A dziś Tośka drze się znowu na stole w salonie, ale w tym samym salonie jest z nią mąż, jest Marysia, czasami zajrzy Kitusia. M. rzuca jej piłeczki i czymś zabawia - to nieistotne, bo Tośka wyje jak wyła. Ale za niedługo będzie tego koniec, bo to zawsze się dzieje z rana i na wieczór.
Teraz Tośka szaleje w pudle po torcie, które stało się jej ulubioną zabawką.

Kitusia dostaje już 3 wit b17. Dziś o 8 rano wstałam do wc i Kitusia chciała zjeść śniadanie to poszłam nałożyć niebieskiego tuńczyka z cosmy, który mają od Marty - wyobraźcie sobie, że Kitusia aż za mną biegła na tych trzech nóżkach! 8O A to się nigdy nie zdarza :ok: Ja też miałam tuńczyka z cosmy, ale nasz tak nie smakował kotom, nie tak, jak ten podarowany :)

Torebka z jedzonkiem, które moje kotki dostały w prezencie, stoi na podłodze w salonie i widuję tam często Tośkę jak zagląda do smakołyków - jak dziecko, które ciągle zagląda do torebki z cukierkami :)

A dziś, powiem nieskromnie, spałam z mężem, co się rzadko zdarza z przyczyn technicznych (np. chrapanie) i jak to Maryśka zobaczyła to od razu ulokowała się między nami i mruczała całą noc. Pierwszy raz tak spałam z Marysią więc wciąż myślałam o analogicznej sytuacji Marty, jej męża i Fuksa :D

Dorotko wiem właśnie o księżycu, ale dzięki za pamięć :) Jutro właśnie będę w Warszawie i będę podziwiać ten księżyc nad warszawskimi budynkami :) Wciąż nie wiem czy brać aparat i statyw - chciałabym, ale z drugiej strony to okropnie ciężkie i nieporęczne i zawsze od tego był pan do noszenia, a teraz pana brak :/

Czy jechaliście kiedyś tzw. pendolino w klasie 2? Nie wiem czego się spodziewać - darmowej kawy i paluszków? ;) żartuję :) Ale mam nadzieję, że jest lepiej niż w normalny pociągu...
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 13, 2016 13:07 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Klaudia ja nigdy nie jechałam Pendolino a pociągiem dalekobieżnym też bardzo dawno. Czasami jeżdżę do koleżanki SKM czyli miejskimi pod warszawskimi.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25569
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 13, 2016 13:24 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Pendolino to jak PKP Intercity te nowsze ;)
cieplutko, wi-fi czysta toaleta :)
ser_Kociątko
 

Post » Nie lis 13, 2016 13:29 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Mam nadzieję, że siedzenia bedą normalnie, a nie że będę siedzieć twarzą w twarz z jakims obcym człowiekiem ;)

ŚNIEG PADA :D Tośka skacze na szybę, chyba nie wie co to za płatki spadają :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 13, 2016 13:30 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

nienawidzę zimy, zawsze wtedy dodatkowo myślę jeszcze o bezdomnych i ludziach i zwierzakach :(
ser_Kociątko
 


Post » Nie lis 13, 2016 13:37 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

Tak, ale zima wybija bakterie i zarazki. Ostatnio mamy takie zimy jak wcale, przez to wiele chorób mutuje, również kocich. Brak zimy nie służy żadnemu organizmowi na świecie. Ja jednocześnie kocham zimę, ale nie umiem się nią cieszyć, bo też myślę o bezdomnych zwierzętach.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lis 13, 2016 13:38 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

właśnie wiem, że jest potrzebna i to jest w tym wszystkim najgorsze jeszcze u nas ogrzewanie wysiada i czeka nas zakup kominka i modernizacja calej instalacji grzewczej, koszta niemiłosierne... :(
ser_Kociątko
 

Post » Nie lis 13, 2016 13:39 Re: Bytomskie Łobuzy cz. 10 - Kitusiu WALCZYMY! Kocham Cię ❤

O rany, no to współczuję takich kosztów :(
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Nul, Silverblue i 317 gości