Kurka Złotopiórka i pierwszy tymczas

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 19, 2017 16:57 Re: Kurka Złotopiórka

:D :D :D
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie lut 19, 2017 19:57 Re: Kurka Złotopiórka

:201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 21, 2017 22:02 Re: Kurka Złotopiórka

Dziś był dziwny dzień... Najpierw Duzi złapali mnie i obcięli mi moje pazurki. :strach: Takie dziwactwa im się zdarzają, ale potem było jeszcze gorzej. Leżę sobie w moim koszyczku i śpię a tu Duża podchodzi i mnie bezpardonowo do góry podnosi. :strach: Zapakowali w transporter i do weta. A tam wet przyczepiał jakieś elektrody, wodą psikał, spirytusem polewał. :strach: to nie tylko dziwne ale i straszne było. Czy wyobrażacie sobie, jak można tak, kota wodą?! Na koniec powiedział Dużej Czarnej,że wszystko dobrze jest ze mną według niego... I że jak dalej się będę męczyć to jeszcze coś tam mi mogą zrobić.. :strach: oby nie.. Ja chyba muszę zabawy ograniczyć bo oni oszaleli!
Kurka

Kureczka miała EKG. DOść szybko się męczy w zabawie, nawet zdarza jej się dyszeć więc chcieliśmy sprawdzić czy wszystko OK. Według badania tak. Można zrobić jeszcze Echo ale chyba na razie sobie darujemy, obserwować trzeba. Czy waszym kotom zdarza się dyszeć?
Agnieszka
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Śro lut 22, 2017 13:04 Re: Kurka Złotopiórka

Mani - nie. Ale czasem dość głośno wciąga powietrze noskiem. I nie biega. Wiadomo, że ma wadę serduszka

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lut 23, 2017 17:33 Re: Kurka Złotopiórka

No tak, bo Maniusia ma już swoje lata, a ja to jeszcze jestem młódka :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw lut 23, 2017 19:14 Re: Kurka Złotopiórka

Obrazek

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 10, 2017 10:45 Re: Kurka Złotopiórka

-Wszystkiego najlepszego, Cinko - Duży wręcza Dużej hiacynta, takiego co jest znakiem wiosny, jak mówi Duża.
-Wszystkiego najlepszego, Kurko - Duży wręcza mi wielką puchatą mysz! Duża mówi, że to szczur. Biegam z tym szczurem, noszę go za sierść bo cały za duży jest żeby go w zęby złapać. Rzucają mi tym szczurem i zadowoleni są, że znów aportuję. Bo ja umiem aportować! Choć i tak ostatnio najchętniej bawię się słomkami do napojów :D I taki to u nas Dzień Kobiet był.
Bebik rośnie. Zdobywa też nowe umiejętności, jest coraz szybszy, zwinniejszy. Bardzo chciałby mnie głaskać, al jeszcze nie umie tego robić. Wychodzi na to, że wyrywa mi futerko, czasem nawet pociągnie za ogon, albo łapkę. Ja wtedy nie reaguję, albo idę sobie od niego. Nie drapię go, rozumiem, że to dziecko. Ale Duża trochę się martwi. O mnie nie, bo ona nas cały czas pilnuje i żadna krzywda mi się nie stanie. Martwi się bo chciała wziąć jeszcze kota do nas jakiegoś ale nie chciałaby mu niedźwiedziej przysługi wyświadczyć. Nie wiem, co do tego mają niedźwiedzie, ale tak mówi moja Duża... :roll:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob mar 11, 2017 14:19 Re: Kurka Złotopiórka

Niedźwiedzie do tego nic nie mają, bo nie robią przysług
Mania

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 12, 2017 22:07 Re: Kurka Złotopiórka

:) Maniu, Ty to jesteś mądra, ja też taka będę :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Śro mar 15, 2017 14:52 Re: Kurka Złotopiórka

kwiryna pisze::) Maniu, Ty to jesteś mądra, ja też taka będę :)

A ja się postaram być taka piękna jak Ty :)

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 15, 2017 18:40 Re: Kurka Złotopiórka

Maniusiu Ty już jesteś piękna, masz śliczny pyszczek, a Twoja Duża nad Twoim futerkiem pracuje - jak Cię głaszcze to ono się tak wypięknia wtedy :201461 Moja Duża mówi, że jak była w ciąży to robiła sobie dużo białego serka z olejem lnianym, ale, że robiło jej się niedobrze, to często Mania zjadała i się zrobiło jej futro strasznie piękne od tego. Może namówisz Dużą to też Ci takiego da do jedzonka?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie mar 19, 2017 13:01 Re: Kurka Złotopiórka

Mania na początku też dostawała olej lniany, ale po kilku dniach dostała problemów żołądkowych, więc odstawiłam.

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 19, 2017 18:54 Re: Kurka Złotopiórka

ooo a to szkoda :? Maniusiu ale Ty i tak jesteś coraz piękniejsza. :201461
Moja Duża ostatnio drapaczek kupiła na miau, malutki, dla kociąt. Śliczny jest, z piłeczką taką co dzwoni. Przyniosła, Duży powiesił na szafeczce i ... Bebik zaczął się bawić! I tak prawie cały dzień. A jak on dostanie zabawkę to góra 5 minut się nią bawi. Także odpuściłam, pozwalam mu się bawić i nie zbliżam się do drapaczka.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie mar 19, 2017 19:47 Re: Kurka Złotopiórka

kwiryna pisze:Obrazek

Jesteś śliczna !
Jeżeli można to też byśmy chciały do waszego wąteczku przysiąść.
Jesteśmy koteczkami po przejściach ale już tego nie pamiętamy bo to dawno było. Mieszka z nami Hugo jest gruby ale nie pozwala tak o sobie mówić, twierdzi że jest masywnym kotem, bardzo męskim a nie chuchrem.
Obrazek
To my ta czarna z białym krawacikiem to Migotka - wielki strachulec :ryk: A ta ładna puszysta to ja Pusia.
To Hugo wieczny śpioch.
Obrazek
Nasza Duża ostatnio straciła rozum i przyprowadziła do domu jakiegoś stworka- sunię, podobno bardzo dużo przeszła i musi mieć dobry domek :evil: Ale dlaczego właśnie u Nas, przecież nie mamy dużej willi a ten stworek co się psem - sunią wszędzie wlezie i cały czas jest jakaś taka poddenerwowana bo macha ogonem. Duża mówi że ona się cieszy na nasz widok ale my się nie cieszymy i nie chcemy z nią mieszkać. Wcale nikt się nas nie zapytał czy chcemy mieć w domu PSA
To ona nazywa się Emi
Obrazek
Zobacz Kurka jak ona się głupio do Nas uśmiecha ale nic jej to nie pomoże. Koty rządzą .... :lol:
Tyle o nas,będziemy Cię odwiedzać.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 20, 2017 19:01 Re: Kurka Złotopiórka

Miau :) A ja już zaczęłam szósty tydzień w moim nowym Domku :)
Mania

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: haaszek i 68 gości