PUSIA, MIGOTKA ,HUGO oraz Emi zapraszają

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 18, 2017 12:04 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

E tam!
Wszystko jest na super drodze :ok:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob mar 18, 2017 12:12 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

To dla wszystkich nowa sytuacja więc ....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 18, 2017 12:16 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

Suczka jest śliczna.
Powoli wszystko się ułoży. :ok:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Sob mar 18, 2017 13:50 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

lilianaj pisze:Suczka jest śliczna.
Powoli wszystko się ułoży. :ok:

Właśnie powoli, ona za bardzo chce się do nich zbliżyć, macha ogonkiem i szczeka radośnie. Wiem trzeba czasu żeby się dotarły.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 18, 2017 15:48 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:Kochane dziewczyny dzięki za wsparwspai kciuki. Noc jakoś minęła Pusia caly czas robi za warczacego tygrysa ale stale kreci się przy Emi. Migotka obrażona nawet jeść nie chce. Tylko Hugo ma to w nosie syknie i idzie dalej. Puska ucieka a Emi ja goni i szczeka dom wariatów. Stwierdziłam że nie miała baba klopotu wzięła sobie psa.... :ryk:



fajnie masz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob mar 18, 2017 15:54 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Kochane dziewczyny dzięki za wsparwspai kciuki. Noc jakoś minęła Pusia caly czas robi za warczacego tygrysa ale stale kreci się przy Emi. Migotka obrażona nawet jeść nie chce. Tylko Hugo ma to w nosie syknie i idzie dalej. Puska ucieka a Emi ja goni i szczeka dom wariatów. Stwierdziłam że nie miała baba klopotu wzięła sobie psa.... :ryk:



fajnie masz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I to na własne życzenie :mrgreen: teraz wszyscy po obiedzie ucielismy sobie drzemke.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 18, 2017 15:59 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:Kochane dziewczyny dzięki za wsparwspai kciuki. Noc jakoś minęła Pusia caly czas robi za warczacego tygrysa ale stale kreci się przy Emi. Migotka obrażona nawet jeść nie chce. Tylko Hugo ma to w nosie syknie i idzie dalej. Puska ucieka a Emi ja goni i szczeka dom wariatów. Stwierdziłam że nie miała baba klopotu wzięła sobie psa.... :ryk:



fajnie masz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I to na własne życzenie :mrgreen: teraz wszyscy po obiedzie ucielismy sobie drzemke.


wszyscy razem czyli - ludzie, koty i psinka? :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob mar 18, 2017 16:01 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

Psy mają zupełnie inny system komunikacji, niż koty. Chodzi zarówno o zapachy, jak i o mowę ciała. Stąd nieporozumienia. Migotka musi się nauczyć, że machanie ogonem na wszystkie strony nie zawsze musi znaczyć, że ktoś jest wkurzony.
Podłączyłaś Felywey do kontaktu?

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Sob mar 18, 2017 17:10 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

lilianaj pisze:Psy mają zupełnie inny system komunikacji, niż koty. Chodzi zarówno o zapachy, jak i o mowę ciała. Stąd nieporozumienia. Migotka musi się nauczyć, że machanie ogonem na wszystkie strony nie zawsze musi znaczyć, że ktoś jest wkurzony.
Podłączyłaś Felywey do kontaktu?

Nie Podłączyłam bo nie mam. Dostaje chrupki takie na uspokojenie. Ale ns wszystko potrzeba czasu. Pamiętam jak przyszla Migotka i ile czasu nam zajelo docieranie. Byl feliway i krople Bacha byla kocia behawiorystka. I zadzialal czas, teraz jest dobrze ale miłości nie ma i mycia sobie pyszczkow tez nie. Piszę do Was a mała przytulona do mnie chrapie. :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 18, 2017 17:43 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

Slodko ze tak chrapie przutulona do Ciebie :)

Mam nadzieje ze kotki sie przyzwyczaja, potrzeba dla kotow wyzszych miejsc do spania a pies niech biega po podlodze. Zanosc papu kotom pod noski zeby widzialy ze sie starasz. Mysle ze malego pieska kotki szybciej zaakceptuja.
A czy Migotka spala taka przytulona do Ciebie i moze teraz czuc sie odrzucona?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob mar 18, 2017 21:34 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

Ho ho doczytałam ,z e Emmma zamieszkała u Gosi. Wspaniały domek. Z kotami tez se ułóży. Wszyscy kochacie zwierzaki ,a mąz tylko na zapas straszył bo juz miał psine ,Z kotami si e ułozy,zobaczysz. Jedynie karmę przestaw wszystkim kotóm- tak jak Hugonowi, Już niedługo nie bedziecie umieli bez niej żyć, :ok: :ok: :ok: Ciesze się Gosieńko ,z e zdecydowałas ja wsiąść

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Sob mar 18, 2017 21:39 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

klaudiafj pisze:Slodko ze tak chrapie przutulona do Ciebie :)

Mam nadzieje ze kotki sie przyzwyczaja, potrzeba dla kotow wyzszych miejsc do spania a pies niech biega po podlodze. Zanosc papu kotom pod noski zeby widzialy ze sie starasz. Mysle ze malego pieska kotki szybciej zaakceptuja.
A czy Migotka spala taka przytulona do Ciebie i moze teraz czuc sie odrzucona?

Ostatnio Migotka śpi u syna więc ma azyl. Postawiłam jej tam kuwetę i noszę jedzonko pod mordki.
Emma to mały cwaniak :P Hugo je na stole, ja karmiłam Migotkę a ta małą szelma wskoczyła na wiklinowy domek i wyjadła Hugusiowi :twisted: chyba stwierdziła że jest za puszysty i dba o jego linię. :mrgreen: :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 18, 2017 21:42 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:Slodko ze tak chrapie przutulona do Ciebie :)

Mam nadzieje ze kotki sie przyzwyczaja, potrzeba dla kotow wyzszych miejsc do spania a pies niech biega po podlodze. Zanosc papu kotom pod noski zeby widzialy ze sie starasz. Mysle ze malego pieska kotki szybciej zaakceptuja.
A czy Migotka spala taka przytulona do Ciebie i moze teraz czuc sie odrzucona?

Ostatnio Migotka śpi u syna więc ma azyl. Postawiłam jej tam kuwetę i noszę jedzonko pod mordki.
Emma to mały cwaniak :P Hugo je na stole, ja karmiłam Migotkę a ta małą szelma wskoczyła na wiklinowy domek i wyjadła Hugusiowi :twisted: chyba stwierdziła że jest za puszysty i dba o jego linię. :mrgreen: :mrgreen:

O to Hugonek na dietę przeszedł ?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 18, 2017 21:42 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

Bunio& Daga pisze:Ho ho doczytałam ,z e Emmma zamieszkała u Gosi. Wspaniały domek. Z kotami tez se ułóży. Wszyscy kochacie zwierzaki ,a mąz tylko na zapas straszył bo juz miał psine ,Z kotami si e ułozy,zobaczysz. Jedynie karmę przestaw wszystkim kotóm- tak jak Hugonowi, Już niedługo nie bedziecie umieli bez niej żyć, :ok: :ok: :ok: Ciesze się Gosieńko ,z e zdecydowałas ja wsiąść

Basiu długo się zastanawiałam i serce wzięło górę ale czy dobrze zrobiłam to czas pokaże. Koty są zestresowane Migotka panicznie się jej boi nie schodzi z okna, Pusia warczy a Hugonek też nie daje sobie w kaszę dmuchać :mrgreen: chociaż go Emma przerobiła i wyjadła mu jedzonko.
:twisted:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 18, 2017 21:43 Re: PUSIA, MIGOTKA oraz HUGO zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:Slodko ze tak chrapie przutulona do Ciebie :)

Mam nadzieje ze kotki sie przyzwyczaja, potrzeba dla kotow wyzszych miejsc do spania a pies niech biega po podlodze. Zanosc papu kotom pod noski zeby widzialy ze sie starasz. Mysle ze malego pieska kotki szybciej zaakceptuja.
A czy Migotka spala taka przytulona do Ciebie i moze teraz czuc sie odrzucona?

Ostatnio Migotka śpi u syna więc ma azyl. Postawiłam jej tam kuwetę i noszę jedzonko pod mordki.
Emma to mały cwaniak :P Hugo je na stole, ja karmiłam Migotkę a ta małą szelma wskoczyła na wiklinowy domek i wyjadła Hugusiowi :twisted: chyba stwierdziła że jest za puszysty i dba o jego linię. :mrgreen: :mrgreen:

O to Hugonek na dietę przeszedł ?

Jemu się to przyda :ryk: :ryk:
W Warszawie zerwał się jakiś huragan 8O tak wieje a gwiżdże że aż strach.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Google [Bot] i 311 gości