Szylkretki są piękne- 167:)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 20, 2017 22:34 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

Nelly pisze:Witaj witaj :D miło, że można pooglądać kocie piękności na dobranoc. Niestety Safi jest najładniejsza :mrgreen: :wink:
Oj wiesz, że bujam, wszystkie są śliczne jedna ładniejsza od drugiej :)

kalair pisze:DZIEWCZYNY, CZY KTÓRAŚ Z WAS ZAMAWIA NA ALIEXPRESS??? Jakby co, dawajcie znać! 8)

A co to jest ALIEXPRES? Pewnie goopio pytam, ale nie wiem a czasami warto wiedzieć różne rzeczy :)

Heeejka Aluś! :D Aliexpres to zakupy z Chin. Coś jak nasze Allegro. tyle że podobno użo bardzej bezpieczny, a ceny..Zakochałam się w pierścionkach, zegarkach, portfelach.. Minus-długie oczekiwanie... Kupiłam zegarek. Śliczny, za niecałe 3$. Analogicznie podobne u nas-ok. 30-40 zł.
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Pon lut 20, 2017 22:37 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

Irisia w kolorze. CAŁA! :twisted: :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Pon lut 20, 2017 22:41 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

Takie kolory :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Ja bym nic nie kupiła z chin, bo bałabym się, ale jak tanio to ryzyko małe :)

Ja mam sposób na podanie pasty odkłaczającej doskonały - otóż używam strzykawek! Na paście pisze np 2 ml. Więc odmierzam do strzykawki tą ilość i prosto w pysio kotu podaje :) To najlepszy sposób, każdy inny kończył się pastą na ścianie, jak kot ją wypluwał czy strącał z łapki - genialne żeby kotu dać na łapkę pastę i on to ma zjeść! No mój tańcował kapuerę aż pasta rozbryzgła się na ścianie :ryk:

A może te wymioty to też od aplawsa?...
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lut 20, 2017 22:48 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

klaudiafj pisze:Takie kolory :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Ja bym nic nie kupiła z chin, bo bałabym się, ale jak tanio to ryzyko małe :)

Ja mam sposób na podanie pasty odkłaczającej doskonały - otóż używam strzykawek! Na paście pisze np 2 ml. Więc odmierzam do strzykawki tą ilość i prosto w pysio kotu podaje :) To najlepszy sposób, każdy inny kończył się pastą na ścianie, jak kot ją wypluwał czy strącał z łapki - genialne żeby kotu dać na łapkę pastę i on to ma zjeść! No mój tańcował kapuerę aż pasta rozbryzgła się na ścianie :ryk:



Słonko, problem w tym, ze kupujesz , może nawet nie zdając sobie z tego sprawy, tyle że 3 razy drożej. Ja kupiłam w eszłym roku adidasy-w firmowym sklepie!!! Dwie pary. A na jednej-Made in China. Dzisiaj większośc rzeczy produkuje się w Chinach, ale trzeba przyznać, że wcale nie mają złych produktów. Jakieś 3 lata temu kupiłam tak dla jaj ładny zegarek w chińskim sklepie. Za 27 zł o ile pamiętam. Do dzisiaj nie ma ani pół ryski na szkiełku. Nówka nieśmigana. Bransoletkę zerwałam w pracy. Równocześnie jakoś tak kupiłam w u jubilera zegarek za 150. Nie brałam go do pracy, szkoda było. Po miesiącu wyglądał jakby miał 10 lat, tak porysowane szkiełko. Żałuję, że nie poszłam z reklamacją. Ale gdzieś posiałam rachunek. Może wymienię w nim szybkę, majątek kosztować nie będzie. Mój teść kupił sobie grzejniczek z mango. 199 w promocji z 299. Na ali ten sa 27 $. Tak to jest niestety.. Wiadomo, różnie bywa z towarami. ale za czymś w cenie 10 zł płakać nie będę bardzo. Bo przesyłki są darmowe. Poczta w Chinach finansuje. 8)

Kaluduś, na razie dałam TOTwa, i mamorka, właśnie Appllawsa nie, no ale będę musiała, TOTWa nie ruszą, miamaor się skończył. :twisted: O, świetny pomysł pasta ze strzykawki! :ok: :ok: :P
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Pon lut 20, 2017 23:01 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

Ale ja wiem, że kupuję rzeczy produkowane w Chinach. Ale chodzi mi o to, że te rzeczy są już w Polsce, a nie że jadą z Chin. Nie raz słyszałam, że towar nie był wysyłany, albo produkt różnił się od tego, który ktoś kupował. Ale tak jak mówię, jak to jest tani sklep to nie ma strachu. Ja słyszałam o rzeczach za kilkaset złotych :) a jaka walutą się płaci?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lut 20, 2017 23:14 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

klaudiafj pisze:Ale ja wiem, że kupuję rzeczy produkowane w Chinach. Ale chodzi mi o to, że te rzeczy są już w Polsce, a nie że jadą z Chin. Nie raz słyszałam, że towar nie był wysyłany, albo produkt różnił się od tego, który ktoś kupował. Ale tak jak mówię, jak to jest tani sklep to nie ma strachu. Ja słyszałam o rzeczach za kilkaset złotych :) a jaka walutą się płaci?

Przewalutowują na dolary, płacisz w zł. Pieniążki są na ali, trafiają do sprzedawcy jak dasz znać że towar doszedł.
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Pon lut 20, 2017 23:17 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

A dostałaś już coś z tego sklepu? nawet obadałam go, ale nie przyjazny dla świeżaka ;) ale też mi się zachciało coś kupić ;p
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto lut 21, 2017 8:48 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

klaudiafj pisze:A dostałaś już coś z tego sklepu? nawet obadałam go, ale nie przyjazny dla świeżaka ;) ale też mi się zachciało coś kupić ;p

Zamówiłam dopiero. Jeszcze ze dwie rzeczy zamówię sobie dzisiaj. Przyznam , że się trochę wczoraj namęczyłam, troszkę z niewiedzy. :P . przed chwilą przeglądałam srebrne wisiorki kotki. Matko, chcę wszystkie! Jest prościej niż się wydaje, zwłaszcza że jest dużo poradników. Trzeba zwracać uwagę na opinie o sprzedawcy. :) .
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Wto lut 21, 2017 14:58 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

Aha :)

A jak wizyta u wetki? Bylyscie?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto lut 21, 2017 15:45 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

klaudiafj pisze:Aha :)

A jak wizyta u wetki? Bylyscie?


Jeszcze nie, będę dzwonić, Mój wet dzisiaj ma jakieś wizyty, i mam się dowiedzieć później czy dojedzie do gabinetu.Ale Lafinka dzisiaj na mokrym, i nie ma problemu żadnego. Ratunku..
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Wto lut 21, 2017 16:01 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

kalair pisze:
Nelly pisze:Witaj witaj :D miło, że można pooglądać kocie piękności na dobranoc. Niestety Safi jest najładniejsza :mrgreen: :wink:
Oj wiesz, że bujam, wszystkie są śliczne jedna ładniejsza od drugiej :)

kalair pisze:DZIEWCZYNY, CZY KTÓRAŚ Z WAS ZAMAWIA NA ALIEXPRESS??? Jakby co, dawajcie znać! 8)

A co to jest ALIEXPRES? Pewnie goopio pytam, ale nie wiem a czasami warto wiedzieć różne rzeczy :)

Heeejka Aluś! :D Aliexpres to zakupy z Chin. Coś jak nasze Allegro. tyle że podobno użo bardzej bezpieczny, a ceny..Zakochałam się w pierścionkach, zegarkach, portfelach.. Minus-długie oczekiwanie... Kupiłam zegarek. Śliczny, za niecałe 3$. Analogicznie podobne u nas-ok. 30-40 zł.

A ja uwielbiam kupować chińskie rzeczy - owszem zdążają się buble ale dużo jest naprawdę fajnych za nie tak duże pieniądze :ok:
A jak się zabrać "za ten sklep" obejrzenie choć?

Lafi, no nic Ci nie pomogę choć bardzo bym chciała :(

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 21, 2017 16:59 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

Lafika dzisiaj dobrze, nie przejmuj się dziewczyną! :lol:

Po prostu wpisz Aliexpress, i Ci się otworzy. Miliony prduktów. Zaraz będę sobie jeszcze zamawiać pierścionek i portfel. :mrgreen:

Zamówilam taki zegareczek, tylko srebrny.

https://pl.aliexpress.com/item/XR720/32250676010.html
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Wto lut 21, 2017 17:05 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

Tak sobie myślę, że możesz rozkręcić biznes - kupować taką biżuterię i sprzedawać ją na allegro ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto lut 21, 2017 17:11 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

klaudiafj pisze:Tak sobie myślę, że możesz rozkręcić biznes - kupować taką biżuterię i sprzedawać ją na allegro ;)

A nie nie, to nie dla mnie. Ale tak robią na Allegro. Sprowadzają na Twój adres towar z Chin. Czekasz długo, płaisz dużo więcej. :twisted: Qrka, wpadnę w jakiś nałóg. Ale spokojnie. Muszę się wykazać cierpliwością i poczekać aż coś raczy przyjechać. W każdym razie dzisiaj rano od sprzedawcy-jakiś Pan Jang[?], dostałam wiadomość o potwierdzeniu zamówienia, potem z Ali o wysłaniu, i kolejną z Ali o potwierdzeniu, jak dojdzie towar. Z odliczaniem czasu-dni, godziny, minuty, sekundy, hi hi..
Ostatnio edytowano Wto lut 21, 2017 17:20 przez kalair, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek

kalair

Avatar użytkownika
 
Posty: 233427
Od: Czw maja 24, 2007 21:07
Lokalizacja: Beskid Śląski

Post » Wto lut 21, 2017 17:14 Re: Szylkretki są piękne- 167:)

Ano, widzę właśnie że znam te produkty niektóre - już wiem skąd je mają sprzedawcy 8)

Lepiej poczekaj czy coś przyjdzie.

A jak coś kosztuje 2$ na przykład to płacisz tylko 2$ bez przesyłki?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 288 gości