Gaja*, Morfeusz*, Joachim* - moja ogoniasta rodzina

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 06, 2017 10:52 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Cześć Dorotko ! U nas wczoraj rano ślisko a później padał śnieg.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 07, 2017 14:17 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Hej :)
Super, że Joachimek tak się wyszalał :ok:
Należało mu się, a może to znak, że wiosna idzie?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto lut 07, 2017 22:46 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

:kotek:
Juz sie nie moge doczekać az bede mogla otworzyć balkon na oścież :mrgreen:
Lubie jak koty na krzesłach porozwalane leżą w słoneczku :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro lut 08, 2017 7:53 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Tak... Może i idzie wiosna, ale na razie zima mówi, że ona jeszcze tu rządzi. Od poniedziałku sypie śniegiem. Jest zimno, ślisko, ale nawet nie było by tak źle, gdyby nie ten wredny wiatr. Normalnie okropny jest, sypie śniegiem prosto w twarz i przez niego czuje się 2 razy bardziej zimno. Gdyby nie wiatr byłaby dość przyjemna zima. NO i trzeba tylko bardzo uważać, bo lodowisko i na chodnikach i na drogach....
Dziś spróbuję otworzyć na chwilę balkon i zobaczę, czy koty na ten śnieg wyjdą :) Ale to po pracy :) Może już nie będzie tak śnieżyć....
Miłego dnia :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro lut 08, 2017 7:58 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Nelly pisze:Dzień dobry poniedziałkowo :)
Jeśli spadnie śnieg i utrzyma się to ja nie mam nic przeciwko bo będzie jasno, biało, lepiej. Co potem to inna sprawa, jak topnieje...
Zachwycają mnie niezmiennie takie drzewa z przymrożonym śniegiem, jak z bajki to wygląda :)

Mnie też :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pt lut 10, 2017 2:36 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

I co? Wyszły koty na śnieg? :)
Moje nie były na śniegu, nie ma śniegu. Raz tylko był u nas tej zimy śnieg, ale się nie załapały. Dziecko zresztą też nie, bo sanek nie zdążyłam kupić :lol: U nas to trzeba ostatnio natychmiast lecieć i korzystać bo jak trochę poczekasz to już śniegu nie ma. A zaraz allegro przeglądałam i już sanki miałam wybrane ale, że śnieg zdatny do użytku leżał dwa dni to się biedactwo nie załapało :mrgreen:

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lut 10, 2017 7:40 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

NIe wyszły. Tym razem za dużo było śniegu i chyba nie przypadło im to do gustu. Ale zobaczymy, może się opatrzą i w końcu wyjdą. Mieszkanie wietrzę każdego dnia i ciągle obserwuję, jak przysiadają przy drzwiach i niuchają :) Może się zdecydują wyjść :)
Doberek :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Sob lut 11, 2017 12:56 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Dzień dobry :)
Cudowne sobotnie lenistwo z kotkami :) Uwielbiam :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Miłego dnia :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Sob lut 11, 2017 21:19 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Hej Slicznosci <3 ale slodko Gajeczka drapie :) Joachimek misiu :)
Tak tu Walentynkowo ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob lut 11, 2017 21:26 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Różyczka piękna jak Koteczki!

Właśnie. Kiedy ja dostałam jakiegoś kwiatka? :twisted:
Musze sie upomnieć
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob lut 11, 2017 23:58 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Milutkie fotki :) Gaja jaki ma świetny rozmarzony wzrok na portretowej fotce :) Piękne oczy. A Joachimek jak słodko śpi, ta łapeczka :)

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lut 12, 2017 9:56 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Dziękujemy :)
Dziś piekę pierwszy w swoim życiu chleb - strasznie jestem ciekawa, jak mi wyjdzie i czy będzie zjadliwy :)
A poza tym ciąg dalszy weekendowego lenistwa :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Nie lut 12, 2017 12:03 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 12, 2017 13:10 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Sihaja pisze:Dziękujemy :)
Dziś piekę pierwszy w swoim życiu chleb - strasznie jestem ciekawa, jak mi wyjdzie i czy będzie zjadliwy :)
A poza tym ciąg dalszy weekendowego lenistwa :)

Weekendowe lenistwo to jest cudna rzecz :) TŻ właśnie uskutecznia. Ale go z niego za chwilkę niestety z niego wyrwę :mrgreen:
Chlebek pieczesz w maszynce? Czy jakoś inaczej? W maszynie do pieczenia wyjdzie dobry, nie ma innej opcji :) Mężowi kupiłam w prezencie- bo to on raczej jest od spraw jedzeniowych 8) to na początku piekł i piekł, takie i siakie te chlebki, ale po czasie coraz rzadziej i rzadziej, teraz rzadko.

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie lut 12, 2017 16:20 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Nie mam maszyny do pieczenia chleba. Piekłam w garnku żeliwnym :) Taki chlebek na drożdżach, Wyszedł super :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 115 gości