Gaja*, Morfeusz*, Joachim* - moja ogoniasta rodzina

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 22, 2017 7:12 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Cześć :) Daję tylko znać, że żyję Ostatnio ledwo dycham tyle pracy i zajęć po....

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro mar 22, 2017 10:29 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Oj biedna ty :(
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 23, 2017 8:20 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Współczuję Dorotko - tyle zajęć. Ale jeszcze troszkę, a w rezultacie będziesz na pewno bardzo zadowolona. Trochę zazdroszczę zapału, bo mi po pracy w tej chwili już nic się nie chce :oops:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 23, 2017 12:03 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Hej :)
Tez mam w tym miesiacu urwanie glowy.
Milego dnia :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob mar 25, 2017 22:42 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Ja lubie jak sie duzo dzieje.
Czas leci tak szybko ze wstaje w poniedziałek a budzę sie w piątek :lol:
Nie wiem kiedy upływa tydzien w pracy.
A weekend leci jeszcze szybciej.

Co nie zmienia faktu! Miłego weekendu! :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie mar 26, 2017 7:17 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Witaj Dorotko ! :)
W końcu chwila oddechu przed kolejnym nadchodzącym tygodniem.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 26, 2017 10:05 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Witam :)
Dziś piękne słoneczko i balkon otwarty. Kotki korzystają z pogody :)
A z tymi zajęciami, to najgorzej teraz mam w pracy. Ja wszystko rozumiem, ale gdy wiem, że oczekiwania pracodawcy mają się nijak do możliwości ich realizacji, to naprawdę nie ogarniam. Tylko pośpiech, stres, nerwy. Ale postanowiłam, że zrobię tyle, ile mogę i potrafię, trudno. Co będzie dalej - nie wiem. Tym bardziej, że to dodatkowa praca, która została mi narzucona bez pytania, czy potrafię i chcę to robić. I zdaje się, że mam to robić jako wolontariat, bo o płacy za tą pracę to jeszcze nie usłyszałam. Słyszałam tylko "ma być zrobione".

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Nie mar 26, 2017 10:14 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Współczuję, naprawdę. W obecnych czasach w "pracach" dzieją się straszne rzeczy niestety. Nie wszędzie oczywiście na szczęście ale jak się o niektórych słyszy to... :(
Ale trwa weekendzik, koteczki pocieszą :201461 słoneczko świeci, będzie dobrze :ok:

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie mar 26, 2017 10:19 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Tak. Dziś jadę do koleżanki, będzie miło... Ale jutro wcale nie mam ochoty iść do pracy. Tym bardziej, że muszę zdeklarować ile zrobię czegoś, o czym na razie nie mam pojęcia.... I jak tu deklarować? I co, jeśli nie wyrobię tego, co zadeklarowałam? No ludzie są jacyś nielogiczni... Naprawdę, nie chce mi się tam iść.
Mam nadzieję, że chociaż na chwilę zapomnę o pracy u koleżanki.

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Nie mar 26, 2017 10:22 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Sihaja pisze:Tak. Dziś jadę do koleżanki, będzie miło... Ale jutro wcale nie mam ochoty iść do pracy. Tym bardziej, że muszę zdeklarować ile zrobię czegoś, o czym na razie nie mam pojęcia.... I jak tu deklarować? I co, jeśli nie wyrobię tego, co zadeklarowałam? No ludzie są jacyś nielogiczni... Naprawdę, nie chce mi się tam iść.
Mam nadzieję, że chociaż na chwilę zapomnę o pracy u koleżanki.

Może po tym kursie będziesz mogła pomyśleć o zmianie pracy.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 26, 2017 10:24 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Z taka mysla robie ten kurs. Tylko yebz gorzej nie trafic... Cos mi sie y klawiatura stalo, nie wiem co yrobic.

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Nie mar 26, 2017 10:35 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Sihaja pisze:Z taka mysla robie ten kurs. Tylko yebz gorzej nie trafic... Cos mi sie y klawiatura stalo, nie wiem co yrobic.

Wyłącz i włącz ponownie. Zresetuje się.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 27, 2017 1:07 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Hej :)
Mnie tez spotkalo 'deklarowanie sie'.
Nawiazalam wspolprace z fotolabem. Dostalam cennik dla zawodowcow i ok. Ostatnio napisali, ze bedzie zmiana cennika i wysla mi aktualny - mowie ok, podwyzka, jak zwykle. Ale spoko.
Teraz mialam mnostwo zdjec do wywołania w wiekszym rozmiarze, pytam o cennik i dostaje odp. Cennim nieaktualny, zmienily sie zasady. Mam im zadeklarowac ile miesiecznie na mnie zarobia i wtedy przyznaja mi rabat. No tak sie wkurzylam ze szok. Co mam wrozyc z fusow? Powalilo ludzi w tym roku. Od poczatku 2017 r. dzieja sie takie kwiatki :/

Milego i spokojnego tygodnia i dobrego poniedzialku :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon mar 27, 2017 23:30 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

Jak tam kochana ogarniasz? Trzymaj się, wiosna się zbliża dużymi krokami - taka ciepła - (na co mam nadzieję bo nie wiem do końca co planują w pogodzie Bogowie :twisted: ) będzie dobrze :D

Nelly

Avatar użytkownika
 
Posty: 19844
Od: Nie lut 10, 2002 9:36
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro mar 29, 2017 19:40 Re: Gaja, Morfeusz [*], Joachim - moja ogoniasta rodzinka :)

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 127 gości