Mali Partyzanci,Monia i Michaś już w domku.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 11, 2016 6:07 Re: Mali Partyzanci,Monia i Michaś już w domku.

Malwa, mama Majki, Moni i Michasia straciła przyjaciela, czarnego kocurka Kostka :( Duża musiała pomóc mu przekroczyć TM, był już w złym stanie, nie dało się inaczej.Malwa mieszka teraz w innym domu, rodzinnym domu Dużej, gdzie jest rezydentka niezbyt przyjaźnie nastawiona do Malwy.Jakoś razem jednak funkcjonują, może za jakiś czas będzie lepiej.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lis 17, 2016 6:14 Re: Mali Partyzanci,Monia i Michaś już w domku.

U Moni i Michasia wszystko w porządku.Mają naprawdę dobry, ciepły domek.I jest tak, jak było u mnie.Przytulak Michaś śpi w nogach łóżka i kiedy Duża się budzi przychodzi do niej na poranne mizianki.Monia kładzie się kołami do góry na drodze Dużej, 'można się o nią potknąć :mrgreen: .Oczywiście domaga się miziania po brzuszku.Koty są bardzo kochane w tym domku, co jest najważniejsze.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto gru 27, 2016 10:13 Re: Mali Partyzanci,Monia i Michaś już w domku.

Monia i Michaś w swoim domku.Są kochane, mają naprawdę super domek.Dostałam dużo zdjęć, ale wkleję kilka.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro maja 24, 2017 6:19 Re: Mali Partyzanci,Monia i Michaś już w domku.

Wieści z domku.Koty maja się świetnie, są nieprawdopodobnymi miziakami, zwłaszcza Michaś.Najważniejsze, że są zdrowe, dużo przebywają na balkonie, gdzie mają półeczki i skąd mogą obserwować świat za oknem.Dostałam mnóstwo zdjęć, kilka wklejam.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro maja 24, 2017 6:48 Re: Mali Partyzanci,Monia i Michaś już w domku.

Aż się łezka w oku kręci :D
Piękne są! :1luvu:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 24, 2017 8:05 Re: Mali Partyzanci,Monia i Michaś już w domku.

Bardzo przydają mi się takie wieści.Kiedy jest mi już bardzo źle, smutno, kłopoty i trochę ręce opadają to telefon z domku, zdjęcia i chce się na nowo żyć.W końcu po to tymczasuję koty, aby znalazły dobre domki, aby były szczęśliwe.Informacje, że koty są kochane, zdrowe, śliczne trochę też łechce moją próżność :oops: Domek zadzwonił o Bartusia, ale on już był "po słowie".Zdecydowali się na dwupak, chociaż bardziej spodobała im się Monia.Kochają oba, ale Michaś od pierwszego dnia skradł ich serca, nad Monią musieli trochę popracować.Ale to bardzo mili ludzie, domek naprawdę świetny, ciepły bardzo.I o to chodzi.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@, puszatek i 112 gości