Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 07, 2015 22:35 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Myszolandia pisze:No w sumie nie powiem,schudnąć by mi się przydało sporo :oops: ,ale dzięki :mrgreen:
teraz patrząc,widzę,że mogłam jeszcze nieco inaczej go upichcić,ale to jak CI się ten znudzi,pokombinuję :ok: :ok: :ok:
chciałam jeszcze inaczej te futerka co już ich nie ma,ale w końcu zostawiłam takie same jak te na górze,bo przecież całą taką samą rodziną byliście,nikogo nie wywyższaliście

Ha ha :lol: z tym schudnięciem. Nikogo nie wywyższaliśmy. Ta dwójka na dole za TM była z nami najdłużej Mika ponad 16 lat Thomasek 15 ale to i tak za krótko :placz:
Ale takie jest życie Tu na ziemi jesteśmy tylko chwilkę i futrzaki też jeszcze krótszą chwilkę.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25575
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 07, 2015 22:38 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

No właśnie,długo z Wami byli ale i tak za krótko ...:(
Ja jak codziennie patrze na Miśkę,tak bym bardzo chciala,żeby z nami była najdłużej ile to możliwe ...
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Sob mar 07, 2015 22:50 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Myszolandia pisze:No właśnie,długo z Wami byli ale i tak za krótko ...:(
Ja jak codziennie patrze na Miśkę,tak bym bardzo chciala,żeby z nami była najdłużej ile to możliwe ...

Nie powinnam narzekać nacieszyłam się nimi, całe swoje życie były zdrowe i tak nagle ciach i szybko poszło - za szybko. Thomasek miał genetyczną jak to u persów bywa wielotorbielowatośC nerek i PNN, jak zaczął mieć objawy to już było za późno. Stale sobie wyrzucam, że coś przegapiłam :placz:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25575
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 07, 2015 23:00 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Nie obwiniaj się... bo niestety wiele spraw nie damy rady rozpoznać,w pore przewidzieć..
Lepiej dla niego samego,ze poszło to szybko,nie męczył się,byłaś z nim do końca,to jest najważniejsze
Thomasek miał cudowne życie,dałaś mu co mogłaś dać najpiękniejszego,miłość i serce
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Sob mar 07, 2015 23:07 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Myszolandia pisze:Nie obwiniaj się... bo niestety wiele spraw nie damy rady rozpoznać,w pore przewidzieć..
Lepiej dla niego samego,ze poszło to szybko,nie męczył się,byłaś z nim do końca,to jest najważniejsze
Thomasek miał cudowne życie,dałaś mu co mogłaś dać najpiękniejszego,miłość i serce

Jednak mi jest ciężko ! Ale wcześniej nie było żadnych objawów które by sugerowały chorobę nerek. 2 lata wcześniej miał robione wszystkie badania i były ok.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25575
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 07, 2015 23:13 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

może było tak,ze w momencie objawów już było źle,nie musiało dziać się nic wcześniej,moze zadziało się w ciągu jednego dnia ? tym bardziej,że miał coś genetycznie nie tak,poszło szybciej ? nie do zaobserwowania wcześniejszego ?
W każdym bądź razie zrobiłaś dla niego wszystko co byłaś w stanie,co mogłaś,jakby umiał mówić,na pewno by CI o tym powiedział i nie kazał się obwiniać
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Sob mar 07, 2015 23:16 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Masz zupełną rację i tak długo żył z chorobą genetyczną. Teraz skupiam się na pozostałej trójce. :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25575
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 07, 2015 23:19 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

no właśnie,dożył pieknego wieku
I teraz czuwa,zebyś zajmowała się tą trójeczką tak jak nim o !

A trójeczkę masz cudną <3 <3 <3
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Sob mar 07, 2015 23:26 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Gosiagosia pisze:
Myszolandia pisze:No właśnie,długo z Wami byli ale i tak za krótko ...:(
Ja jak codziennie patrze na Miśkę,tak bym bardzo chciala,żeby z nami była najdłużej ile to możliwe ...

Nie powinnam narzekać nacieszyłam się nimi, całe swoje życie były zdrowe i tak nagle ciach i szybko poszło - za szybko. Thomasek miał genetyczną jak to u persów bywa wielotorbielowatośC nerek i PNN, jak zaczął mieć objawy to już było za późno. Stale sobie wyrzucam, że coś przegapiłam :placz:


Kochana, nie zadręczaj się, że coś przegapiłaś! Thomasek przeżył z wami piękny wiek, miał cudowne życie :1luvu: Ale to boli, zawsze :placz:
PNN zazwyczaj występuje z wiekiem, ja też mam wyrzuty, że nie zauważyłam objawów , że gdyby zbadać wcześniej dziadka Rudka to by to wyszło. Ale jak się pojawiają objawy to PNN jest zawsze juz zaawansowana, początków nie da się zauważyć....bo jedyne co jest nie tak to wychodzi białkomocz duży w moczu, a krew ładna.
Obrazek

sistersy25

Avatar użytkownika
 
Posty: 2996
Od: Wto paź 28, 2014 22:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob mar 07, 2015 23:29 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Myszolandia pisze:Mociem Pani :ok: na razie takie cóś.W razie co,jakis poprawek cy cóś,proszę mnie molestować :lol: 8)
Sorki,ze dopiero teraz,miałam problem z załadowaniem banerka ,ale sytuacja opanowana :ok:

Kod: Zaznacz cały
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=11010898#p11010898][img]http://images67.fotosik.pl/683/d2a2f1843e86249d.jpg[/img][/url]


Obrazek

I co dalej gdzie mam wkleić ?
Nie jestem w tym dobra, mnie trzeba jak dziecku pokazać :P

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25575
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 07, 2015 23:31 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

panel użytkownika > w ramce u góry okienka,profil > podpis > wyślij
i gra gitara :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Sob mar 07, 2015 23:32 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

sistersy25 pisze:
Gosiagosia pisze:
Myszolandia pisze:No właśnie,długo z Wami byli ale i tak za krótko ...:(
Ja jak codziennie patrze na Miśkę,tak bym bardzo chciala,żeby z nami była najdłużej ile to możliwe ...

Nie powinnam narzekać nacieszyłam się nimi, całe swoje życie były zdrowe i tak nagle ciach i szybko poszło - za szybko. Thomasek miał genetyczną jak to u persów bywa wielotorbielowatośC nerek i PNN, jak zaczął mieć objawy to już było za późno. Stale sobie wyrzucam, że coś przegapiłam :placz:


Kochana, nie zadręczaj się, że coś przegapiłaś! Thomasek przeżył z wami piękny wiek, miał cudowne życie :1luvu: Ale to boli, zawsze :placz:
PNN zazwyczaj występuje z wiekiem, ja też mam wyrzuty, że nie zauważyłam objawów , że gdyby zbadać wcześniej dziadka Rudka to by to wyszło. Ale jak się pojawiają objawy to PNN jest zawsze juz zaawansowana, początków nie da się zauważyć....bo jedyne co jest nie tak to wychodzi białkomocz duży w moczu, a krew ładna.

Masz rację, czasu już nie wrócę, teraz muszę dbać o pozostała trójkę.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25575
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 07, 2015 23:38 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Chyba dobrze poszło. Czy zawsze się będzie pokazywać przy każdym moim poście
url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=11010898#p11010898]Obrazek[/url]

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25575
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 07, 2015 23:44 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Gosia w panelu użytkownika należy taki link wstawić :ok:
Obrazek

sistersy25

Avatar użytkownika
 
Posty: 2996
Od: Wto paź 28, 2014 22:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob mar 07, 2015 23:46 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Tzn panel użytkownika, następnie profil-- podpis i tam wklejam :ok:
Obrazek

sistersy25

Avatar użytkownika
 
Posty: 2996
Od: Wto paź 28, 2014 22:03
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości