Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 06, 2015 17:22 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

A powinny bo przecież muszą być piękne. :P
Migotka i Hugo też nie lubią ale wiedzą, że tak trzeba i dają się wyczesać. Hugo jest krótkowłosy więc nie ma problemu, ale te dwie pannice są długowłose więc muszą być regularnie czesane tzn powinny. :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 06, 2015 22:02 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Ja usiłuję wytłumaczyć Brutusowi,że czesanie zadka może być przyjemne, ale on jakos tak niechętnie reaguje, weci mówią,że to z powodu wcześniejszego bólu nerek, nie dawał się czesać bo go bolało i teraz zostało skojarzenie,że jak dupsko czeszą to boli. A Brutuś łapie zębami....Ale polecili mi taki środek do skołtunionej sierści można kupić na allegro, ponoć rewelacyjny bo jak są kołtuny to on je rozpuszcza a reszta sierści daje się łatwo rozczesać cos jak odżywka czy jedwab do włosów dla ludzi. Koty nawet lubią jak się je czesze, Artem ma swoją szczotę taką jak do polerowania wypatowanych butów a Masza uwielbia być mizianą szczotką do Kapsla ale tylko wtedy jak ONA chce. Jak nie chce to karci pazurem larwa rozpieszczona jedna.... Co mnie cieszy to to,że oboje krótkie futra mają, jakby mieli dłuższe to bym chyba zwariowała... Ale w sumie, może uzbierałabym kłaków na sweterek? :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kocia_mendka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1385
Od: Pt paź 11, 2013 18:40

Post » Pt mar 06, 2015 23:37 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Kasiu kłaki zbieram codziennie i już nie jeden sweterek bym udziergała. No ale jak zachciało mi się długowłosych to mam to co mam czyli kupę kłaków.
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 07, 2015 17:42 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Pytanie za 3 punkty zadam
Byłam tu czy jeszcze nie ? :mrgreen:
Jakbycoś to :piwa:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Sob mar 07, 2015 17:50 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Nie byłaś!
Szczerze Cię Witam i zapraszam :piwa:
U mnie jest spokojnie i może mało ciekawie, ale postaram się rozkręcić.
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 07, 2015 17:54 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

a,to juz wiem ,że nie byłam :mrgreen:
dzięks za serdeleczne powitanie :piwa:
Eee tam,zaraz mało ciekawie :wink: początki są zawsze trudniejsze,ale spoko,rozbujają się miśki,że będzie o nich głośno
Już tu widzę kopię mojej Mychy to wiesz :mrgreen:

We no zapodaj mi jakie fotki,to się jakiego banera ukroi,bo jakos łyso mi w Twoim podpisie :lol: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Sob mar 07, 2015 20:14 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Faktycznie łyso, dziękuję i zapodam jakieś fajne fotki moich futerek.
Obrazek To Thomas, moja kocia miłość 15 lat z nami odszedł za TM w styczniu 2014r.
Pusia adoptowana marzec 2013r,
Grubasek, burasek HugoObrazek
Migotka Obrazek
Nie wiem tylko czy są fajne ale Ty ocenisz to fachowym okiem.
Pozdrawiam

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 07, 2015 20:20 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

nawet całkiem calkiem są,spoko są,tylko masz nieco wyraźniejsze buraska i Thomasa ? chociaż Thomasa wyraźniejsze widzę na pierwszej stronie wątku
I albo mi sie nie wyświetla,albo nie dostawiłaś zdjęcia Pusi,ale na pierwszej stronie jest to luzik
Ostatnio edytowano Sob mar 07, 2015 20:23 przez Myszolandia, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa


Post » Sob mar 07, 2015 20:26 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Ślicznoty :1luvu:
dobrze ze chociaż panienki do czesania przyzwyczajone :ok: u mnie mała też lubi czesanie, ale dziadeczki to muszę siła wyczesac :ryk: :ok:
Obrazek

sistersy25

Avatar użytkownika
 
Posty: 2996
Od: Wto paź 28, 2014 22:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob mar 07, 2015 20:30 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Faktycznie Pusię mi zjadło Obrazek
To chyba lepsze zdjęcie Hugonka Obrazek
Zmieniłam telefon na lepszy ale jeszcze nie wkleiłam wszystkich zdjęć.
Jeszcze jedno Migotka Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 07, 2015 20:32 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

sistersy25 pisze:Ślicznoty :1luvu:
dobrze ze chociaż panienki do czesania przyzwyczajone :ok: u mnie mała też lubi czesanie, ale dziadeczki to muszę siła wyczesac :ryk: :ok:

Wcale nie lubią czesania, muszę na silę czesać, najgorzej z Pusią jak widzi szczotkę to już zaczyna się gonitwa. Jak złapię to coś tam uczeszę. :lol:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 07, 2015 20:32 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Jakie mordeczki śliczne :1luvu:
Obrazek

sistersy25

Avatar użytkownika
 
Posty: 2996
Od: Wto paź 28, 2014 22:03
Lokalizacja: Kraków


Post » Sob mar 07, 2015 20:41 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Gosiagosia pisze:
sistersy25 pisze:Ślicznoty :1luvu:
dobrze ze chociaż panienki do czesania przyzwyczajone :ok: u mnie mała też lubi czesanie, ale dziadeczki to muszę siła wyczesac :ryk: :ok:

Wcale nie lubią czesania, muszę na silę czesać, najgorzej z Pusią jak widzi szczotkę to już zaczyna się gonitwa. Jak złapię to coś tam uczeszę. :lol:

:ryk: O patrz, wcześniej czytając zrozumiałam ze nawet znośnie to znoszą :ryk: A tu jednak nie bardzo :ryk:
Obrazek

sistersy25

Avatar użytkownika
 
Posty: 2996
Od: Wto paź 28, 2014 22:03
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 161 gości