Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 03, 2015 15:47 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Beatko masz rację był śliczny i nie miał takiej skrzywionej miny jak inne persy, a przy tym to był cudowny miziak. Spał mi na plecach. Tak mi go brak :placz: Pozostałe kocham, ale one mi go nie zastąpią.
Obrazek
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Post » Wto mar 03, 2015 22:45 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

E zaraz tam zapasione, po prostu mają grube kości :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kocia_mendka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1385
Od: Pt paź 11, 2013 18:40

Post » Wto mar 03, 2015 22:48 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Grube kości i sadełko. :P Ale kocham je takie :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 03, 2015 22:54 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Gosiagosia poczekaj aż zrobię zdjęcie Artema tyłem :D Wtedy zobaczysz co to jest spaślak :D Normalnie taka nieforemna grucha,że szok i mam coraz większe problemy z podnoszeniem futrzaka :D Ostatnio jak jechałam do weta na przegląd techniczny to małżowin kontenerek nosił, mnie wyrywało rękę z barku :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kocia_mendka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1385
Od: Pt paź 11, 2013 18:40

Post » Wto mar 03, 2015 22:59 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Gosiagosia pisze:Beatko masz rację był śliczny i nie miał takiej skrzywionej miny jak inne persy, a przy tym to był cudowny miziak. Spał mi na plecach. Tak mi go brak :placz: Pozostałe kocham, ale one mi go nie zastąpią.
Obrazek
Obrazek

Hej Gosiu :) dobry wieczór
Wiesz co z psychą skrzywiona u persa zgadzam się w 100%
Moja teściowa miała perske, taka france ze hej :evil: mam kilku znajomych i dosłownie te koty chodzą własnymi ścieżkami....
Dobrze ze Twój chłopak był wyjatkiem- tak poza tym przystojniak z niego był :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto mar 03, 2015 23:01 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Nie wiem gdzie ja przeczytałam o skrzywionej psychice u persa. ... ślepa się chyba robie na starość. Jednak poważnie pisze nie znam właścicieli którzy by normalnie wychowali kota persa :lol:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto mar 03, 2015 23:08 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

kocia_mendka pisze:Gosiagosia poczekaj aż zrobię zdjęcie Artema tyłem :D Wtedy zobaczysz co to jest spaślak :D Normalnie taka nieforemna grucha,że szok i mam coraz większe problemy z podnoszeniem futrzaka :D Ostatnio jak jechałam do weta na przegląd techniczny to małżowin kontenerek nosił, mnie wyrywało rękę z barku :D

Czekam na zdjęcia Artema :P
Moli Witam!
Persy niby takie miłe kanapowce ale faktycznie potrafią być złośliwe. Thomas nie lubił jak gdzieś wyjeżdżałam z dziećmi na wakacje. Musiałam walizki i torby zamykać
i chować. Zawsze jak miał okazje to nasikał do walizki i jeszcze udawał, że to nie on. :lol:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 03, 2015 23:11 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

:20145
Dobre!
No bo gdzie wyjeżdżasz Pańcia beze mnie? Na pewno tak myślał. Piękny był na prawdę. Miałaś problem z czesaniem?
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto mar 03, 2015 23:16 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Faktycznie nie lubił rozstań szczególnie ze mną, był zazdrosny. Z czesaniem nie miałam problemów bo czesałam go codziennie ale jak wyjeżdżałam i mąż zostawał z nim to po powrocie musiałam walczyć z filcem. Niby go czesał ale tak po wierzchu i kołtun powstał. Uwielbiam czesać koty, uspokaja mnie kontakt z ich futrem, ale te dwie małe zołzy nie lubią się czesać. Jak tylko widzą szczotkę w moim reku to czmychają w popłochu i ganiam je jak głupia po mieszkaniu. :lol:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 03, 2015 23:29 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Dziewczynki to nie tak, że persy są złośliwe, nasze kociaste mają różne charaktery :ok: to tak jak tricolorki są ponoć wredne :ryk: A tu się okazuje, że nie do końca tak jest :ok:
Piękny był :1luvu:
Obrazek

sistersy25

Avatar użytkownika
 
Posty: 2996
Od: Wto paź 28, 2014 22:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto mar 03, 2015 23:37 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

O tak koty jak i ludzie charaktery mają różne. Moje obecne koty są grzeczne, nawet wydaje mi się, że za grzeczne. Nie łażą po stołach ale ja ich tak uczyłam, że stół jest mój. Nie skaczą po szafach i firankach. Za to drapią fotele :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 03, 2015 23:51 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Gosia to moja jest rozwydrzona :ryk: nauczyłam jedynie by na frankach nie wisiała, ale stół jest jej nie mój, wszystkie fotele podrapana :ryk: A nie daj Boże ja ściągnąć ze stołu to pazurki pokazuje :ryk: czytałam gdzieś ze koty to nie dzieci i ich nie wychowamy, mają swoje charaktery i uczymy się zrozumienia na wzajem :ok: A twoje dzieciaki faktycznie bardzo grzeczne :1luvu:
Obrazek

sistersy25

Avatar użytkownika
 
Posty: 2996
Od: Wto paź 28, 2014 22:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto mar 03, 2015 23:55 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Ja tak na szybko w temacie kotów :D czy to Wam czegoś nie przypomina? :D

http://joemonster.org/filmy/62687/Rzecz ... stes_kotem
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kocia_mendka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1385
Od: Pt paź 11, 2013 18:40

Post » Śro mar 04, 2015 0:01 Re: Happy End czyli Pusia w swoim domu i jej przyjaciele c.d

Kocia_mendka padłam :D świetne :D
Obrazek

sistersy25

Avatar użytkownika
 
Posty: 2996
Od: Wto paź 28, 2014 22:03
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 285 gości