♥ Marcel i Tosia ♥ cz. 4

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 24, 2016 8:27 Re: ♥ Marcel i Tosia ♥ cz. 4

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob gru 24, 2016 13:42 Re: ♥ Marcel i Tosia ♥ cz. 4

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

Salem 11

Avatar użytkownika
 
Posty: 2810
Od: Czw paź 24, 2013 20:05

Post » Sob gru 31, 2016 16:41 Re: ♥ Marcel i Tosia ♥ cz. 4

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sty 14, 2017 20:11 Re: ♥ Marcel i Tosia ♥ cz. 4

?????
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Nie lip 23, 2017 16:36 Re: ♥ Marcel i Tosia ♥ cz. 4

Witajcie kochane po długiej przerwie..

Przyznaję,że zaglądałam,ale nie miałam 'siły' aby cokolwiek napisać.. i nadal chyba tak naprawdę jej nie mam. Nie ma z nami ani Marcelka ani Tosi :( Najpierw odszedł najukochańszy Marcelek, a później Tosia - zachorowali... wydawały się być okazami zdrowia.. nikt się tego z nas nie spodziewał, nikt. Bardzo za nimi tęsknimy, tak jak i za naszą Lunką kochaną. Nie wiem dlaczego nas to spotyka, dlaczego?. Nie zasługiwaliśmy na nasze futrzaki?. Za mało kochaliśmy? .... bardzo je kochaliśmy, bardzo!!! :(

Nie mogę się z tym pogodzić i nawet nie chcę o tym pisać,naprawdę. Chociaż to już trochę czasu minęło, to mimo wszystko nadal jest wielki smutek, pustka w domu, brakuje ich nam. A mała... mała naprawdę przeżywa,wspomina co rusz, bardzo często oglądamy zdjęcia.

Przepraszam, że tylko tyle... pozdrawiam
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Nie lip 23, 2017 16:45 Re: ♥ Marcel i Tosia ♥ cz. 4

Aniu, straszne to co napisałaś. Nie do ogarnięcia umysłem. Trójka młodych, silnych zwierząt... Współczuję bardzo.
Najbardziej Wiki, musiało to być dla Niej straszne.
Mimo wszystko pozdrawiam
i życzę ukojenia w bólu.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie lip 23, 2017 17:26 Re: ♥ Marcel i Tosia ♥ cz. 4

aannee99 pisze:Witajcie kochane po długiej przerwie..

Przyznaję,że zaglądałam,ale nie miałam 'siły' aby cokolwiek napisać.. i nadal chyba tak naprawdę jej nie mam. Nie ma z nami ani Marcelka ani Tosi :( Najpierw odszedł najukochańszy Marcelek, a później Tosia - zachorowali... wydawały się być okazami zdrowia.. nikt się tego z nas nie spodziewał, nikt. Bardzo za nimi tęsknimy, tak jak i za naszą Lunką kochaną. Nie wiem dlaczego nas to spotyka, dlaczego?. Nie zasługiwaliśmy na nasze futrzaki?. Za mało kochaliśmy? .... bardzo je kochaliśmy, bardzo!!! :(

Nie mogę się z tym pogodzić i nawet nie chcę o tym pisać,naprawdę. Chociaż to już trochę czasu minęło, to mimo wszystko nadal jest wielki smutek, pustka w domu, brakuje ich nam. A mała... mała naprawdę przeżywa,wspomina co rusz, bardzo często oglądamy zdjęcia.

Przepraszam, że tylko tyle... pozdrawiam



To straszne Aniu co napisałaś i bardzo, bardzo smutne. Nie do pomyślenia ,ze cos takiego mogło się zdarzyć w domu, który tak bardzo je kochał. Współczuję bardzo.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 24, 2017 12:47 Re: ♥ Marcel i Tosia ♥ cz. 4

Nie uwierzysz, ale nim wczoraj weszłam na forum to myślałam o Was.
Sprzątałam i myłam podłogi, więc miałam czas na myślenie i właśnie do Was zawędrowałam. Zastanawiałam się co u Was i myślałam o Tosi.
To straszne co napisałaś ;( Ale na co one zachorowały?

Bardzo współczuję, nie wyobrażam sobie co czujesz i jak cierpisz :(
Przytulam :(
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon lip 24, 2017 14:48 Re: ♥ Marcel i Tosia ♥ cz. 4

(*)


Zamykam na prośbę Założycielki. N/K
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości