Annuszka [*] & Pafnucy & Leon pies <3

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw gru 22, 2016 19:52 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Kawal idealnego zada :D
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Czw gru 22, 2016 22:46 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

kotelsonciorny pisze:Drogie moje Panie,

Aktualnie spędzam po 12 godzin w pracy (tak tak, teraz też z niej piszę), zatem wklejam jedno zdjątko dokładnie oddające aktualny stan mojego umysłu:

Obrazek

Czyż nie jest to idealny zad? :ryk:

Kotelsonciorny, to dobrze, ze wszystko masz w du...e :mrgreen:
Bo, jak mówi mój znajomy: w życiu masz albo przejb...ne, albo wyjeb...ne. Lepsze chyba to drugie :wink:
Wszystkiego , czego sobie wymarzysz, Kotelson! Tak z okazji Świąt :wink:
Pozdrawiam moją ulubioną forumową Koleżankę, Jej Faceta i jej kocie pociechy :1luvu:

rysiowaasia

 
Posty: 2110
Od: Nie sty 30, 2011 17:47

Post » Pt gru 23, 2016 10:19 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Rysiowa! Co tak rzadko wpadasz? Wiem, nudy tutaj. Korpożycie.

A ja mawiam: Miej Wyj****e, a będzie Ci dane! :twisted:

Moje drogie,

Życzę Wam spokoju w te święta, co byście się nie zarobiły i nie narobiły :cowsleep: zbytnio lepiąc pierogi! :aniolek: :catmilk:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Pt gru 23, 2016 12:13 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Obrazek

kotelsonciorny - popieram Twoje zdanie i tez mam Wyj*** ane :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pt gru 23, 2016 21:25 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

kotelsonciorny pisze:Rysiowa! Co tak rzadko wpadasz? Wiem, nudy tutaj. Korpożycie.

A ja mawiam: Miej Wyj****e, a będzie Ci dane! :twisted:

Moje drogie,

Życzę Wam spokoju w te święta, co byście się nie zarobiły i nie narobiły :cowsleep: zbytnio lepiąc pierogi! :aniolek: :catmilk:

Jakie nudy!?
Po prostu ja miałam/mam trochę mniej czasu. I wypadłam z forumowego rytmu. W ciągu ostatniego roku mieliśmy z moim K. ( nie wiem, jak go nazwać: chłopak?- nie te lata, narzeczony?- nie oświadczył mi się, ....konkubent? :mrgreen: - źle się kojarzy, tak trochę patologicznie :lol: ) mega wyzwanie. W ciągu zaledwie 8 mies postawiliśmy dom 8) ( mała firma + mieszkanie), potem przeprowadzka ( to był koszmar!). Koty o dziwo zniosły to całkiem dobrze. Wcześniej, po długiej i ciężkiej chorobie, umarła mi moja ukochana kotka :( . Bardzo to przeżyłam.
Pierogów nie lepię, bo nie umiem :oops: . Na święta szlajam się po Rodzicach. Ot, taka łatwizna.
Pozdrawiam serdecznie.

rysiowaasia

 
Posty: 2110
Od: Nie sty 30, 2011 17:47

Post » Pt gru 23, 2016 22:06 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Bardzo mi przykro z powodu kotki :(

Ale faktycznie działo się, oj działo. W naszym korpożyciu nie ma żadnych zmian, poda tym że okresowo mam bardzo dużo pracy, wiadomo, koniec roku, każdy chce projekty pozamykać, dodatkowo pracuję dla największej fabryki tej firmy na świecie a oni jako najwięksi mają najwiecej spóźnionych projektów i czasami się zastanawiam jak to możliwe, że to to stoi jeszcze i produkuje. Oni potrafią w systemie dodawać świąteczne naklejki dwa tygodnie przed świetami :smokin: O dziwo jakoś nigdy nie mają większych problemów :ryk:

Ja mam narzeczonego, ale i tak mówię na niego konkubent, patologia jak się patrzy :piwa: A pierogi potrafię lepić, ale jestem wstrętnym leniem i również szlajamy się po rodzicach :smokin:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Pt gru 23, 2016 22:15 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

kotelsonciorny pisze:Ja mam narzeczonego, ale i tak mówię na niego konkubent, patologia jak się patrzy :piwa:

Uwielbiam o określenie! Takie z policyjnych kronik :wink:
Wprawdzie u nas nie ma wyzwisk, bicia, awantur, tylko...to piwo się zgadza :piwa:

Praca w korporacji... Lekko nie masz. Wszystko potrzebne na wczoraj, wyścig szczurów...Tak mi się to kojarzy. Ale przynajmniej stała pensja, można zaplanowac wydatki, coś odłożyć. Na drobnej prywatnej działalności wiecznie nie wiesz, co będzie jutro, nie wiesz, czy w ogóle zarobisz, a ZUS :twisted: trzeba zapłacić :|
Ale nie ma co narzekać! Najważniejsze, ze jest zdrowie, że KOTY nie chorują :1luvu:

Aha, na avatarku to Ty?

rysiowaasia

 
Posty: 2110
Od: Nie sty 30, 2011 17:47

Post » Pt gru 23, 2016 22:31 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

No właśnie praca w korpo taka trochę jest. Korpo srorpo. Z półtora roku temu wprowadzili strategię lean. Niespecjalnie się sprawdza. Orientacyjnie próbowali ustalić dzienną normę, potem była cała masa wyliczania, mierzenia, na podstawie wyników zrobili normy i co? Dupa zbita, każdy robi co chce :twisted: Akurat w produkcyjnych procesach nie da się ustalić normy, bo moje normy ustalają mi tylko i wyłącznie ludzie z fabryki. Ile przysyłają do zrobienia. Są miesiące, że nic, zero. No nie wyczaruję nagle zlecenia :smokin:

Tak tak, to ja, 3/4 głowy odrostów :oops:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Pt gru 23, 2016 22:43 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

kotelsonciorny pisze:No właśnie praca w korpo taka trochę jest. Korpo srorpo. Z półtora roku temu wprowadzili strategię lean. Niespecjalnie się sprawdza. Orientacyjnie próbowali ustalić dzienną normę, potem była cała masa wyliczania, mierzenia, na podstawie wyników zrobili normy i co? Dupa zbita, każdy robi co chce :twisted: Akurat w produkcyjnych procesach nie da się ustalić normy, bo moje normy ustalają mi tylko i wyłącznie ludzie z fabryki. Ile przysyłają do zrobienia. Są miesiące, że nic, zero. No nie wyczaruję nagle zlecenia :smokin:

Tak tak, to ja, 3/4 głowy odrostów :oops:

Śliczna z Ciebie kobieta!
No co Ty. Jakie odrosty!?
Nie ukrywam, że przed chwilą zabawiłam się w "inteligentnego" detektywa i sprawdziłam ( w Twoim profilu :P ), gdzie pracujesz :oops: I, jak jakaś ... półinteligentka, nie mam pojęcia, czym się zajmujesz 8O :roll:

rysiowaasia

 
Posty: 2110
Od: Nie sty 30, 2011 17:47

Post » Pt gru 23, 2016 23:00 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Jakbym chciała wyjaśnić co robię, w taki sposób żeby to zrozumieć, to wyobraź sobie fabrykę. Taśmę produkcyjną, na której zgodnie z ustaleniami planowania produkcji coś tam się produkuje. No to my jesteśmy takim łącznikiem między produkcją a planowaniem, a moja praca polega na tworzeniu dokumentów, które produkcja potem sobie drukuje i wie, ile czego potrzebuje żeby wyprodukować partię, na jakiej palecie to potem pojedzie i gdzie. To są techniczne dokumenty wykonawcze. Spociłam się :ryk: Niby klepu klepu, ale od rana do wieczora ogarnianie, sprawdzanie poprawności wprowadzonych danych, pisanie maili, czasami trzeba zadzwonić i pogadać. Pracuję dla Stanów i Kanady. Przynajmniej po angielsku mówią ładnie :ryk:

Oj odrosty to ja mam ciagle, włosy bardzo szybko mi rosną a ja nie mam czasu iść do fryzjera. Rozważam powrót do blondu. Teraz mam duże odrosty i co? Siwieję bardzo :smokin:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Sob gru 24, 2016 12:17 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Knedelki, wpadlam Wam życzyć ciepłych, futrzastych świąt :s5:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

mandala20

Avatar użytkownika
 
Posty: 628
Od: Pon wrz 22, 2014 15:41

Post » Sob gru 24, 2016 23:05 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

kotelsonciorny pisze:Jakbym chciała wyjaśnić co robię, w taki sposób żeby to zrozumieć, to wyobraź sobie fabrykę. Taśmę produkcyjną, na której zgodnie z ustaleniami planowania produkcji coś tam się produkuje. No to my jesteśmy takim łącznikiem między produkcją a planowaniem, a moja praca polega na tworzeniu dokumentów, które produkcja potem sobie drukuje i wie, ile czego potrzebuje żeby wyprodukować partię, na jakiej palecie to potem pojedzie i gdzie. To są techniczne dokumenty wykonawcze. Spociłam się :ryk: Niby klepu klepu, ale od rana do wieczora ogarnianie, sprawdzanie poprawności wprowadzonych danych, pisanie maili, czasami trzeba zadzwonić i pogadać. Pracuję dla Stanów i Kanady. Przynajmniej po angielsku mówią ładnie :ryk:

Oj odrosty to ja mam ciagle, włosy bardzo szybko mi rosną a ja nie mam czasu iść do fryzjera. Rozważam powrót do blondu. Teraz mam duże odrosty i co? Siwieję bardzo :smokin:

Powiem tyle: nie masz łatwej pracy. Domyslam się, że wymaga kreatywności i niezłej wiedzy z zakresu logistyki 8O
Siwienie? Skąd ja to znam ? :? Jestem chyba już w 80% siwa. Wprawdzie jestem już starą babą, ale pierwsze siwe włosy pojawiły mi się w wieku 20lat. A potem w górki, w postępie geometrycznym :evil: I farbowanie co 3 tygodnie :placz:

rysiowaasia

 
Posty: 2110
Od: Nie sty 30, 2011 17:47

Post » Nie gru 25, 2016 9:38 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Duzo spokoju i wyciszenia na te święta :201461
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie gru 25, 2016 10:11 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Obrazek
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Nie gru 25, 2016 11:17 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Knedle kochane! Wesolych, spokonych Swiat!
Z dalal od korpo klimatu! Odpoczywajcie i regenrujcie sily!

Miziaki dla koteczkow!
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 303 gości