Annuszka [*] & Pafnucy & Leon pies <3

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 04, 2017 21:28 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Rysiowa :twisted: Ja nadal zastanawiam się jak to możliwe, że te kilka lat temu stać mnie było na kokainę. :ryk: A tak serio to od wielu lat nie tykam ani chemii ani natury, a po dopalaczach (pół tabletki, w przekroju jak sprasowane zioło, w działaniu jednak jak głęboka chemia) czułam się jakby mózg odłączył mi się od ciała i skutek był taki, że nie spałam jakieś 40 godzin. No trzeba być debilem żeby to brać. A teraz luzik arbuzik, piwko, papierosek. Nawet mocnego alkoholu nie tykam, bardzo bardzo sporadycznie.

W tym roku zamierzam schudnąć i zajść w ciążę, a czy się zaobrączkuję.. to kto to wie :twisted:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Śro sty 04, 2017 21:45 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Piękne plany masz :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro sty 04, 2017 22:03 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Z tym że schudnę? Czy z tym że zajdę w ciążę? :ryk: Najpierw muszę schudnąć i podreperować zdrowie, bo mam anemię. Znowu. Muszę zrobić więcej badań bo którędyś ucieka mi żelazo. Do tego oczywiście hormony w trzy światy, hej-

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Czw sty 05, 2017 7:39 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Ooo poważne plany ! gratuluje

Ciekawe jak koty zareagują

Koniecznie sprawdź ta anemię i łykaj kwas foliowy zacwczasu im wcześniej tym lepiej ;)
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Czw sty 05, 2017 7:55 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Tak sobie myśle ze skoro na zdjęciu w avatarze to Ty, to raczej nie masz z czego zrzucać kg :wink:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw sty 05, 2017 13:15 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Moli to zdjęcie jest wyjątkowo korzystne :ryk: Pracując w korpo i siedząc na dupsku całe dnie przytyłam jakieś 15 kg, jestem tego pewna. Ale spoko spoko, teraz idzie sesja, będą stresy, schudnę :smokin:

Wypuściłam kota na balkon (uwielbiam ślady tych małych łapeczek, w tym roku wyjątkowo daleko zaszedł, bo zazwyczaj wychodzi na próg, ,otrząsa łapiszony i ucieka do środka):

Obrazek

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Czw sty 05, 2017 14:27 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Moje drogie, czy znacie sklep http://www.bitiba.pl? Jest w nim o dziwo minimalnie taniej niż w zooplusie (mój żwir o złotówkę), ale porównałam popularne karmy i faktycznie, ceny są minimalnie niższe. Pytam, ponieważ w regulaminie jest podany dokładnie ten sam adres co na stronie zooplusa, jedyna różnica jest taka, że w zooplusie przesyłka jest darmowa od 99zł, a tutaj od 139zł, Ciekawam co jest grane :ryk:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Czw sty 05, 2017 14:52 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

To jest jakby filia Zooplusa.Nie ma jednak punktów za zakupy, ale ceny bywają niższe, czasem karmy są w innych opakowaniach niż w Zopplusie,Chodzi mi o wagę.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sty 05, 2017 14:58 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Ahaaaaa.. Już kumam. Dzięki Ewar :oops: Jednak darmowa przesyłka od 99zł bardziej mnie kusi a czasami z uzbieranych punktów koty mają niezłe zabawki, więc zostaję przy zooplusie :mrgreen:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Czw sty 05, 2017 21:56 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

kotelsonciorny pisze:Z tym że schudnę? Czy z tym że zajdę w ciążę? :ryk:

:ryk:
Jesteś jedyna w swoim rodzaju!
Przyznam, ze obie rzeczy to poważne wyzwania :wink:

rysiowaasia

 
Posty: 2110
Od: Nie sty 30, 2011 17:47

Post » Czw sty 05, 2017 21:57 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Moli25 pisze:Tak sobie myśle ze skoro na zdjęciu w avatarze to Ty, to raczej nie masz z czego zrzucać kg :wink:

Też tak myślę :ok:

rysiowaasia

 
Posty: 2110
Od: Nie sty 30, 2011 17:47

Post » Sob sty 07, 2017 15:36 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Też patrzyłam po tym dyskoncie
Ale wlasnie dziwne to i mnie nie przekonalo

Snieg i koty... Jak pies do jeża:)
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Nie sty 08, 2017 11:47 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Moje koty są nieco jak psy :ryk: Reagują na imiona i witają się namiętnie kiedy wracam do domu :smokin: Ale śnieg faktycznie nie należy do najprzyjemniejszych doznań, a Pafnucek najpierw bardzo walczy o wyjście na balkon, a potem bardzo walczy żeby wysuszyć łapiszony :piwa:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

Post » Nie sty 08, 2017 11:50 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

U mnie to samo pixior ma
Jeczy ze na balkon a jak.juz jest na balkonie to nie wie co z soba poczac

Jak się Gdańska przygoda zakończyła?
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Nie sty 08, 2017 11:56 Re: Annuszka & Pafnucy - widzewskie knedle jesiennie ♡♡♡♥♥♥

Pixie, w sumie to całkiem dobrze. Do Łodzi dotarliśmy, co prawda może nie za szybko ale złom dał radę. Tymczasowo pomogła zamiana dwóch pierdół pod maską i złom odzyskał moc. Na jak długo tego nie wiemy, ale póki jeździ, niech jeździ.

Palec nie jest wybity, siniak na twarzy był mały i się przyzwoicie szybko wchłonął. Jutro powrót do pracy :smokin:

kotelsonciorny

Avatar użytkownika
 
Posty: 1726
Od: Pt lis 22, 2013 13:05
Lokalizacja: Łódź - Widzew

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości

cron