WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 17, 2014 22:44 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

Zmiotka jest teraz niewiarygodnie piękna!
Ach, jaka przemiana!
I wiesz co- ona jest leosiowata bardzo!
A Leukot jest najpersiejszy z persów:)
Cieszę się ogromnie ,że u Was wszystko dobrze- aż się chce ludziom persy wyadoptowywać:)
Bo oczywiście mamy następnego...aczkolwiek - jedną nogą w nowym domu już:)
Bo nie wiem czy wiecie ,że Moryca odwiedziła jego nowa Duża i teraz siedzi i tęskni...bo weźmie go dopiero w kwietniu, z powodu wyjazdu.
Dużą Morysiową poznam zresztą osobiście w weekend, odwiedzi Kotkinsowo żeby zobaczyć co i jak z tymi persami.

A potem mały zwrot akcji będzie- poszukamy domu dla Pyzy i jej koleżanki ze strychu.
Dla odmiany szarej kocicy o niepospolitej urodzie.
Sama mam na nią ochotę...ale ja już mam limit daaawno przekroczony, mam mianowicie o "jedngo Lala za dużo", jak mawia Małż.
Lalisław sobie niewiele z tego robi albowiem on wie ,że jest kotem tutejszym...

Dziękujemy za zdjęcia Zmioci i Macieja (powalające ma oczy Maciej...)...a jakbyś chciała jeszcze kotka...to TYLKO do nas:)

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 18, 2014 0:04 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

madziulam2 pisze:w ramach dzisiejszego święta zakupiłam chłopakom świeżego łososia..... nie zjedli ani kawałeczka, mio za to smakował :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:

Moje takoż.
Łoś zasechł w miskach.Ja tam na sushi nie narzekam ;)
Furorę za to zrobiła krowa, ładnie posiekana w torcik, przełożona kremem-musem krewetkowo-tuńczykowym :twisted:

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39246
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Wto lut 18, 2014 20:58 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

A mi w dniu kota w koszyku na owoce wyrósł ANANAS? :twisted:
Obrazek
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Wto lut 18, 2014 21:56 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

Shira przyznaj się ,Ty jej te oczyska kolorujesz w foto-shopie! :mrgreen:

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 18, 2014 21:59 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

Spytaj Neigh :P
I jeszcze jedno, kiepsko wychodzi na zdjęciach :mrgreen:
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Wto lut 18, 2014 22:09 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

shira3 pisze:I jeszcze jedno, kiepsko wychodzi na zdjęciach :mrgreen:

chciałabyś :twisted:
Obrazek

Anneke_

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Czw mar 28, 2013 15:24
Lokalizacja: Poznań miasto doznań :)

Post » Wto lut 18, 2014 22:14 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

Anneke_ pisze:
shira3 pisze:I jeszcze jedno, kiepsko wychodzi na zdjęciach :mrgreen:

chciałabyś :twisted:

Spytaj Neigh :mrgreen:
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Wto lut 18, 2014 22:57 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

I tak ma za długi nos... :mrgreen:
Prawdziwe pjenkno nie ma nosa!

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 18, 2014 23:10 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

Też coś :roll:
A tak na poważnie to panna nam się rozwija ;) Uliczniczy charakterek bierze górę, robi się śmielsza, rozrabia, a jak się bawi...serce się raduje jak robi się z niej wesoła, zabawna kociczka. Trzy lata trwało...powoooli.... tym bardziej cieszy.
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Wto lut 18, 2014 23:20 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

To tak jak Amelka...która ma nową zabawę: przybiega do mnie, robi wielkie oczyska , ja muszę zawołać "MAM CIĘ!" a wtedy na uszczęśliwiona zwiewa ile sił w łapkach po mieszkaniu:)
No kto pomyślał...zwierzątko mnie gryzło w rękę przy głaskaniu.
Zsocjalizowałyśmy je w stopniu doskonałym Shira...chwała nam! :mrgreen:

Koty się bawią tylko kiedy są szczęśliwe i spokojne...

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 18, 2014 23:29 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

... my mamy to samo tylko nie wołam "mam Cię!", ale klepię się po udach, a kocina w tył zwrot, nogi "buksują" jak na kreskówkach i nagina jak koń na westernie:D
Obrazek

Anneke_

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Czw mar 28, 2013 15:24
Lokalizacja: Poznań miasto doznań :)

Post » Śro lut 19, 2014 0:31 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

masz racje..moj wprawdzie nie gryzla za to udawala niezywa...ot taka bura szmatka... Mnie strasznie to terazniejsze zulenie wzrusza, mizianie sie, pakooowanie sie do lozka, na szyje, na piers, na kolanka..... Jej skoki, galopki, polowania, zaczepiania..... Rude tez przeciez z odzysku ale raczej z domu, bo panuje nam milosciwie od pierwszego dnia....
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Śro lut 19, 2014 7:47 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

To zawsze jest wzruszajace :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84962
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lut 19, 2014 20:57 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- o kupy zjadaniu...:)

Leluś ma niewydolność nerek.
Mieliśmy zrobić mu zęby- nie zrobimy z powodu wyników .

Kreatynina 2,97 (do 1,8 jest norma)
Mocznik powyżej 300 (do 80...)

W piątek robimy usg nerek.
Wszelkie sugestie w kwestii leczenia są bardzo mile widziane.
Proszę , pomóżcie.
Podpowiedzcie.
Już wiem ,że mam jechać do dr Neski do Warszawy, o ile Lal ma jeszcze jakieś nerki a nie np. same torbiele albo dwie zasuszone fasolki...

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 19, 2014 21:06 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- Lalek chory...:(

Ożesz kurczę.....
Wpisz może w tytule, ze chory na nerki, może więcej obeznanych w temacie osób zajrzy......
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 105 gości