WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 02, 2014 22:04 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Zosik pisze:Mnie się podoba.
Kolejny będzie Samogon, a potem jakąś kotę nazwiemy Destylacja Okresowa Z Zacieru Z Fermentacji Alkoholowej.


:ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

A jak się będzie na nią wołać ??? Może tak krótko i swojsko - KAC :?: :?:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15027
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie mar 02, 2014 22:05 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Ja mam tańsze. Zgłoszę wywyższenie, yupi!
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Nie mar 02, 2014 22:13 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Moje okulary kosztowały prawie 700 zł! Z czego same szkła ponad 500, bo tańsze (niepocieniane) przy mojej wadzie to akurat by były jako te denka od jabcoka. I nie o wygląd denek chodziło, tylko o to, żeby mi się na dokładkę nos pod okularami nie zapadł do wnętrza czaszki. Taką miałam fanaberię: uznałam, że wgnieciony na środku nos urodę by mi osłabiał.

Czy wystarczająco się wywyższyłam?

I czy nie dyskwalifikuje mnie fakt, że ten ekskluzywny wyrób służy mi już piąty rok?

floxanna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4088
Od: Pon paź 27, 2008 18:41
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie mar 02, 2014 22:20 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

floxanna byłabyś niczym Pers :)
Madzia & Gabryś & Leon
Obrazek

madziulam2

 
Posty: 206
Od: Czw paź 15, 2009 18:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie mar 02, 2014 22:21 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

phi - za okulary aktualnie mnię przepisane wg słów przepisującej mogę i tysia za szkiełka zapłacić :mrgreen:
To jest podwójne wywyższenie :ryk: :ryk: :ryk:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15027
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie mar 02, 2014 22:23 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

madziulam2 pisze:floxanna byłabyś niczym Pers :)

I byś tu pasowała,
ale pasujesz i tak, wywyższyłaś się wystarczająco....
Siedem stów fiu fiu :evil:
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Nie mar 02, 2014 22:23 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Ja też chętnie nabędę kawowy wyrób kolekcjonerski, a ratując Nalewkę mogę na bazarek przekazać wyrób kolekcjonerski owocowy z domieszką drożdży i cukru.
Obrazek Obrazek
Klarunia [*] 06.2004 - 10.02.2013 czekaj na mnie za TM BARF-ujemy od września 2013r.

ab.

 
Posty: 8557
Od: Pt kwi 12, 2013 21:10
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 02, 2014 22:41 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

kobiety, dziewczyny , matrony.
Ja wiem, że ja czasem a nawet nie tylko czasem...
Uprawiam prostactwo - ale z drugiej strony jakaż rozkosz !!!
Kotkins błagam CIĘ daj mi bana :
http://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo

to byłby zaszczyt !
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Nie mar 02, 2014 22:43 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

madziulam2 pisze:floxanna byłabyś niczym Pers :)

Niezupełnie — miałabym tylko zapadlisko mniej więcej w połowie długości (antygarb?) :lol:

floxanna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4088
Od: Pon paź 27, 2008 18:41
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie mar 02, 2014 22:45 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

kobiety, dziewczyny , matrony.
Ja wiem, że ja czasem a nawet nie tylko czasem...
Uprawiam prostactwo - ale z drugiej strony jakaż rozkosz !!!

Kotkins błagam CIĘ daj mi bana, można prosić ? :
Rzutem na taśmę profanuję wątek o kotach (OOOO BOŻEEEE PERSY TO TEŻ KOTY !!!Obrazek )
http://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo

to byłby zaszczyt ! bym se wystartowała na chama roku !
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Nie mar 02, 2014 22:56 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Normanie się nurzacie w chamstwie, prostactwie oraz alkoholizacji.
Podziwiam Was.
Mojeście Wy! :mrgreen:

Dziś usłyszałam u weterynarza ,że on jest "zwykły, wiejski weterynarz, taki co to i babę odrobaczy ,i kota przetka".
Z racji orientacji chyba nie rzekł na odwrót:)
Tak tylko piszę , żebyście wiedziały ,że mam takiego weterynarza...

Okulary dostałam w łapówkowym prezencie od optyczek.
Ładne są
I za darmochę.

Przeżywam lęki gdyż idę zdjąć MK aparat nazębny.
Męki są natury finansowej rzecz jasna: ile ten skunks ortodonta policzy za tę posługę?
I co nowego wymyśli w celu utrzymania stałego drenażu mej kieszeni...?

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie mar 02, 2014 23:10 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

kotkins pisze:Okulary dostałam w łapówkowym prezencie od optyczek.
Ładne są
I za darmochę.


W zw z czym są najładniejsze - i znów możesz się wywyższać :mrgreen:

Ja się wywyższę, jak mi firma zwróci, a na razie zastanawiam się ile ten skunks optyk mi policzy :ryk: :ryk: :ryk:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15027
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie mar 02, 2014 23:27 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Właśnie żem była spłodziła artykulik o stanfordzkim eksperymencie więziennym (tak mi akurat ze zlecenia wypadło). I zupełnie nie wiem, dlaczego nasunęły mi się skojarzenia. Takie w związku z tym, co to się ludziom pod kopułkami robi, jak dostają pałę do łapy (proszę sobie nie kojarzyć!). I co się robi innym, jak chcą z tymi z pałą dobrze żyć i profity z tego życia mieć…

floxanna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4088
Od: Pon paź 27, 2008 18:41
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie mar 02, 2014 23:28 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

kotkins pisze:Normanie się nurzacie w chamstwie, prostactwie oraz alkoholizacji.
(...)



Idęż - pędzę i biegnę - się z pełną odpowiedzialnością zagłębić i zgłębić - w chamstwie szczególnie, w alkoholizacji też - ale coby pyszne było...
Będę "bijać łapom jak Leoś " uuuuu haaaa haaaaa
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Pon mar 03, 2014 1:48 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

No przejaja, chwilę człek se odpuści komputer a tu jazda, że hej, i to przez całe 13 stron 8O
Imiona są niesamowite, jesteście genialne! :twisted:
Pomożemy chętnie i my, ale skromnie, bo mamy 1. legalne szkło i mało oryginalne (czerwone martini czy cuś) 2.chudą wypłatę, bo płaciłam 3 ratę za moje okulary, hehe..

Stawiam tezę, że wątek podczytuje i zgłasza tu i tam mój obsesyjny sąsiad z parteru
- chyba nie ma znajomych ani przyjacił tym bardziej i wszędzie upatruje spisku...
ostatnio dzięki jego inicjatywie zamontowano dodatkowy zamek w drzwiach (kolejnych po domofonowych -> rzekomo notorycznie na klatce nocują bezdomni; nie podpisaliśmy zgody, sąsiedzi z góry też nie, a zamek i tak jest. Fałszerstwo?). W ramach protestu, my ich celowo nie zamykamy, ba! zostawiamy otwarte. Czasem o 19 są już zamknięte. Więc otwieramy. I dziś też - więc wściekła - wnosiłam rowerek na 3 piętro, tupiąc butami podkutymi wihajstrami (wichajstrami?) do spd, no i masz ci los, obudziłam zło. Zło wyszło, zamknęło drzwi i mamrocząc patrzyło któż śmie o 19 do domu wracać??? Chyba pora na babcine sposoby - czosnek, czerwona wstążka, a może na paranoika to za mało?...
Obrazek

Anneke_

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Czw mar 28, 2013 15:24
Lokalizacja: Poznań miasto doznań :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MB&Ofelia i 123 gości