WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lut 11, 2014 22:08 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

No chyba, że awanturka za nimi przydrepta.

kfiatek 1983

 
Posty: 1436
Od: Wto paź 04, 2011 22:15
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Wto lut 11, 2014 22:17 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

Zaznaczam do podczytywania.

YBenni

 
Posty: 1667
Od: Nie maja 20, 2007 22:04

Post » Wto lut 11, 2014 22:21 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

TAK.
Na wątku Maurycego.

Zaraportowałam to co prawda Moderacji ale jak znam życie to na wątku adopcyjnym naszego kota każdy może PYTAĆ o co chce...byleśmy my mu (pytającemu) potem nie wtargnęły na jego wątek i nie zapytały np. o to samo...
Kto chce się założyć ,że nie będzie ŻADNEJ reakcji na OT na wątku Moryca?

Bo wątek Maurycego bynajmniej adopcyjnym wątkiem nie jest, oj nie...

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 11, 2014 22:25 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

Ja tam się nie śpieszę:-).
Jak by zapytał Teo - nieeeeeeee? No jakoś nie. Dziś nie mogę z nimi dojść do ladu - siedzą razem w kartonie. Wszystkie 4. Możliwe że planują zamach......albo grają w bridża.

Mam aktualnie: wyjazd Mlodej w piątek - ale jest chora - jutro muszę ja zawieźć do dalszej cywilizacji do weta dziecięcego. Prywatnie - bo państwo miejsc brak. Dodatkowo ma przyciasne spodnie. ( abo udaje, bo jej się kolor nie podoba ). Spodnie trzeba kupić, jak to zrobić z chorym dzieckiem NIE WIEM. Malo tego w Zakopcu będzie cały przyszły tydzień lało. Tak że pięknie MIAUWA pięknie.

ja tez się powinnam do wyjazdu szykować.........proszę proszę nie róbcie niczego fajnego jak mnie nie będzie.....wytrzymajcie z tydzień, cio? Pograjcie w kalambury albo co....
Ci którzy nie lubią kotów w poprzednim wcieleniu musieli być myszami......

Obrazek

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Neigh

 
Posty: 7230
Od: Pt lis 16, 2007 17:10
Lokalizacja: podwarszawska wieś:-)

Post » Wto lut 11, 2014 22:28 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

Topsz, psz pani.
Zarąbiemy kogoś ewnetualnie w przerwie tych kalamburów .
Informuję ,że w Grecji jest internet. Byłam, widziałam...


LUUUUDZIE!!!
TO MNIE POWALA!!!

viewtopic.php?f=20&t=160465


Zosik, jak się robi ,żeby link był olbrzymi???
To jest ABSOLUTNIE w nowym, mrocznym stylu Kotkinsa i Neigh.
Zwłaszcza sandałki co są inne bo nie można było znaleźć...
Oraz zwycięska komórka babci.
Chyba se ją kupię normalnie... :mrgreen:

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 11, 2014 22:34 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

To ja sobie też poczytam...

Pozdrawiam!

PS. Aukcja BOMBA!
...:::MANIEK I NIUNIEK:::...
Obrazek

kasietta

 
Posty: 13
Od: Czw lut 06, 2014 20:32
Lokalizacja: Gdynia/Reda

Post » Wto lut 11, 2014 22:41 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

Neigh, ale wiesz, że kalambury też mogą być... interesujące? 8)
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33295
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto lut 11, 2014 22:44 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

Się tylko pochwalę, ze symbol tegoż bazarku jest ODE MNIE:-) W sensie poszło razem z paką rzeczy na konie, nawet nie miałam świadomości, ze coś tam takiego było.....

Ale jak się okazalo znalazło swoje powołanie. I bardzo dobrze.

Ja mam dzięciola ........kiedyś nawet spotkalam jego brata. Doobra opowiem, będę miała mniejsze wyrzuty sumienia, że zniknę na trochę


Otóż - na 30 urodziny dostałam DZIECIOŁA. Od mojego wieloletniego przyjaciela, którego znam od czasów partyzantki niemal. Dzięcioł jest ceramiczny. Słusznej wielkości, w niewyobrażalnie nieokreślonych kolorach. Taki w stylu piesków, co to je za mojej młodości można było wygrać pod cmentarzem na loterii 1 listopada........eee pewnie nie kojarzycie.

Tak czy siak siedzi rzeczony dzięciol na galęzi i JEST lampką. Kiedy się właczy do prądu ebonitową wtyczkę kończącą parciany ( poprzecierany nieco przewód ) to ŚWIECI. Cudo po prostu cudo.

To jeszcze nie koniec. Otóż gałąź jest zakończona otworkami z których moze się wydobywać perfuma.....o ile się dojdzie jak ja tam wcześniej wlać:-). Lampka perfumę podgrzewa i jest taki sztynk.......ze nie idzie wytrzymać. MÓWIĘ WAM - trzeba zobaczyć......

Moglabym to za cieżkie pieniądze sprzedać do jakiegos muzeum "rzeczy bardzo, bardzo dziwnych"

Dzieciol ma brata - spotkałam go w niejakim Muzeum Rozmaitości w Kazimierzu Dolnym. Był pieknym zaglowcem wielo masztowym ( takie coś się zaglowiec nazywa.......?) no w każdym razie mial rozliczne maszty + żagle zrobione z kliszy fotograficznej.......cudo .......ta kolorystyka żywcem z pijanego snu chorego idioty......I też świecił bowiem lampką był. Pożądanie się tak wielkie we mnie obudziło, że nie udało mi się go ukryć. I pan kustosz rzucił taką cenę, że wymiękłam.

Pisałam o tym kiedyś, ale tak mi się z bazarkiem Zosika skojarzylo.


Dobra - jak dam radę to jeszcze zajrzę w tygodniu.

MB - mogą - Wczoraj jeden Shira rozwiązywała........ciekawą miala koncepcję:-)
Ci którzy nie lubią kotów w poprzednim wcieleniu musieli być myszami......

Obrazek

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Neigh

 
Posty: 7230
Od: Pt lis 16, 2007 17:10
Lokalizacja: podwarszawska wieś:-)

Post » Wto lut 11, 2014 22:48 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

kotkins pisze:Zosik, jak się robi ,żeby link był olbrzymi???


se zaznacz tekst, co byś kciała powienkszyć i zmień se potem rozmiar na duży (po prawej stronie od img, url, itd.)
jeno oddziel spacją tekst od tego "size=150" i "/size", bo inaczej się dobrze link nie wklei

dziękować za reklamę 8)

Edit: To prawda - zapomniałam wkleić symbol bazarku, czyli obrazek "Sierpc" co od Neigh pochodzi. Zaraz to nadrobię.
Ostatnio edytowano Wto lut 11, 2014 22:57 przez Zosik, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Wto lut 11, 2014 22:52 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 11, 2014 22:56 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

kotkins pisze:A ja bym chciała : http://allegro.pl/poduszka-strus-do-szk ... ign=AbCart

Kupić?!

Oooo, takowe cóś by mi się do pracy przydało!!!
Zawsze w pracy rano dogorywam... I nie tylko rano...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33295
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto lut 11, 2014 23:05 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

kotkins pisze:A ja bym chciała : http://allegro.pl/poduszka-strus-do-szk ... ign=AbCart

Kupić?!

to ja wracam do szkoły, jeśli tak można spędzać w niej czas :ryk:
Obrazek

Anneke_

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Czw mar 28, 2013 15:24
Lokalizacja: Poznań miasto doznań :)

Post » Wto lut 11, 2014 23:07 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

Jestem.
Ledwie dyszę... ... ...
Obrazek

Basiag

 
Posty: 393
Od: Sob maja 27, 2006 19:57
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 11, 2014 23:14 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

Co te ruskie mają z tymi DYCHAMI???
Twoje też Basiag?


Przepraszam ,że się wyrażę: czy ktoś tu jeszcze (poza Basiag) hoduje?
Tak z ciekawości pytam, proszę o comming outy zwyczajowe...


Tuniax i Kotkins mają np. hodowle kotów niehodowlanych.
Normalnie INTERES ŻYCIA!!!
A i Cairo też ma.

Lalek pyta gdzie trzymam stówy...
( w garnku ze smalcem, no bo gdzie niby..?)

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 11, 2014 23:18 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- mroczny wątek...

gdzieś czytałam o kocie, który miał na imię Dwie Stówy - zgadnijcie dlaczego... ;)
Obrazek

Anneke_

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Czw mar 28, 2013 15:24
Lokalizacja: Poznań miasto doznań :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnolia.bb i 67 gości