WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 03, 2014 7:11 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

DESTYLACJA...........bogowie!!!!!!!!!!!!!!!!! że ja na to wcześniej nie wpadałam. Siedzę czerwona na twarzy ( plamę mam, ale to opowiem, opowiem ) i zazdraszczam. Co za imię cudnej urody:-)

Moje psice były odpowiednio Tequila ( i to jeszcze w czasach kiedy nie było serialu z samcem, który się tak nazywał.......), następna była Sake. Znajomi mieli zaś Browara ( papierowo to myśmy go inaczej ochrzcili......). W kazdym razie rodzinny wet go swojej koleżance po fachu przedstawiał "Browar syn Tequili"

Nalewka Kolekcja Iksińska może dostać 3 imię - ale najpierw to musimy dostać ją samą........

Osoby zgłaszające i moderujące, informuję, ze zazdrośc podobnie jak chamstwo jest niską cechą także upomnienie, upomnienie mi się należy.
Zazdraszczam bowiem inwencji szanownym przedpiszącym

Teraz sie natomiast powywyższam. Uwaga: okularów mam 2 ( słownie: DWIE ) pary + sloneczne. Co ciekawe chodzę głównie w szkłach kontaktowych. Ale zniewaga, c'nie?
Ostatnio edytowano Pon mar 03, 2014 7:20 przez Neigh, łącznie edytowano 1 raz
Ci którzy nie lubią kotów w poprzednim wcieleniu musieli być myszami......

Obrazek

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Neigh

 
Posty: 7230
Od: Pt lis 16, 2007 17:10
Lokalizacja: podwarszawska wieś:-)

Post » Pon mar 03, 2014 7:19 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

I znów z "mądrości" wiedźmy Neigh. Powiem wprost moderacja sama sobie atmosfery na wątku winna. Nie tylko zresztą na tym.......Bo żeby kary były skuteczne muszą być:
- wyważone
- sprawiedliwe
- równe
- stosowane wtedy gdy konieczne.

Bity pies nie wyrasta na mądrzejszego. Wyrasta na przestraszonego.........albo któregoś dnia odgryza rękę z batem. Człowiek który jest ciągle okrzyczany, strofowany przestaje reagować. Widzieliście kiedyś metody wychowawcze polegające np. na ciągłym pokrzykiwaniu na dzieci. Co dzieci sobie tego robią..........NIC

Problem dodatkowo jest taki, że ani my wystraszone........ani dzieci.

I z tymi słowy oddalam się ponauczać gdzie indziej :ryk:
Ci którzy nie lubią kotów w poprzednim wcieleniu musieli być myszami......

Obrazek

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Neigh

 
Posty: 7230
Od: Pt lis 16, 2007 17:10
Lokalizacja: podwarszawska wieś:-)

Post » Pon mar 03, 2014 8:32 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Neigh pisze:Teraz sie natomiast powywyższam. Uwaga: okularów mam 2 ( słownie: DWIE ) pary + sloneczne. Co ciekawe chodzę głównie w szkłach kontaktowych. Ale zniewaga, c'nie?

Też „kontaktuję”, chociaż głównie wtedy, gdy wypełzam z pieleszy domowych w świat szeroki (o, u Ciebie po Newę byłam „zakontaktowana”), w związku z czym w schowku w aucie mam 3 (!) pary okularów przeciwsłonecznych w różnym stopniu zmaltretowania.

Ha, to Wam pojechałam, taka ze mnie całą grządka buraków. Pastewnych.

floxanna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4088
Od: Pon paź 27, 2008 18:41
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon mar 03, 2014 8:57 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Anneke_ - buty pod spd rzondzom! Mój małż mnie nimi budzi w niedzielę rano. (kiedy jest w domu :mrgreen: )
Tak więc - jeździj na tem rowerze, jeździj do upadłego!
I nie zamykaj drzwi!

U mojej cioteczki był pies, co się zwał Whisky. W skrócie mówiło się na niego Łysy i to bardziej do niego pasowało, bo miał ogromny kark i zachowywał się jak blokowy dres.

Wracając do okularów - skoro już się wywyższamy - ja wożę w samochodzie 3 pary okularów małża. Żadna z nich nie nadaje się do noszenia, bo albo porysowane, albo pęknięte, albo pokrzywione.
A wyrzucić ich nie wolno, bo mają wartość sentymentalną (czyt. pochodzą z czasów, kiedy małż nosił włosy na żel, bo miał jeszcze na tyle włosów, że nie było prześwitów i grzywka kończyła się na czole właściwym).

Edit: "Jeździj" się pisze?
Coś mi nie pasuje... Zaczynam świrować językowo...
To wszystko przez Was, przez intelektualne wywody i ogromny nacisk na poprawność językową na tym wątku.
Przez Wasze wywyższanie się!
O!

(flox - czy to jest poprawnie napisane?)
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Pon mar 03, 2014 12:12 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Zosik pisze:Edit: "Jeździj" się pisze?
Coś mi nie pasuje... Zaczynam świrować językowo...
To wszystko przez Was, przez intelektualne wywody i ogromny nacisk na poprawność językową na tym wątku.
Przez Wasze wywyższanie się!
O!

(flox - czy to jest poprawnie napisane?)

„Jeźdź” powinno być. Jak ja lubię zarażać ludzi takimi wątpliwościami :twisted:

floxanna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4088
Od: Pon paź 27, 2008 18:41
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon mar 03, 2014 12:18 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

floxanna pisze:
Zosik pisze:Edit: "Jeździj" się pisze?
Coś mi nie pasuje... Zaczynam świrować językowo...
To wszystko przez Was, przez intelektualne wywody i ogromny nacisk na poprawność językową na tym wątku.
Przez Wasze wywyższanie się!
O!

(flox - czy to jest poprawnie napisane?)

„Jeźdź” powinno być. Jak ja lubię zarażać ludzi takimi wątpliwościami :twisted:


Jeźdź...
Brzmi nieco głupio, ale skoro mówisz, że tak jest poprawnie, to zakoduję.
Wiesz, moja matula jest polonistką, więc bez przerwy mam wątpliwości, czy dobrze mówię/piszę. :mrgreen:

A tak poza tym - zgłaszam Cię za wywyższanie się i szpanowanie tym, że wiesz lepiej, niż inni. :smokin:
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Pon mar 03, 2014 13:18 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Neigh pisze:Teraz sie natomiast powywyższam. Uwaga: okularów mam 2 ( słownie: DWIE ) pary + sloneczne. Co ciekawe chodzę głównie w szkłach kontaktowych. Ale zniewaga, c'nie?

Ja też chcę, ja też!
Mam co prawda jedną parę plus szkła kontaktowe, ale jaką - same szkiełka wyszły koło 2tyś. I to wcale nie jakieś kosmiczne tylko całkiem zwykłe pocieniane.

Oj dziewczyny - co ja się przez Was naśmieję.

A co do bazarku - moja kochana kota wygrała 2xBIS na wystawie. Zamiast pucharków dostaliśmy drewniane koty... mają z 50+ cm i z chęcią poszukam im nowego domu. Nawet wychodzący może być, a co :twisted:

kfiatek 1983

 
Posty: 1436
Od: Wto paź 04, 2011 22:15
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Pon mar 03, 2014 13:35 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Zosik pisze:Jeźdź...
Brzmi nieco głupio, ale skoro mówisz, że tak jest poprawnie, to zakoduję.
Wiesz, moja matula jest polonistką, więc bez przerwy mam wątpliwości, czy dobrze mówię/piszę. :mrgreen:

A tak poza tym - zgłaszam Cię za wywyższanie się i szpanowanie tym, że wiesz lepiej, niż inni. :smokin:

Głupio, nawet mnie się nie podoba, ale słowniki się upierają, że właśnie tak. O, przy okazji się powywyższam, że umiem sprawnie korzystać ze słowników :twisted:

kfiatek 1983 pisze:Ja też chcę, ja też!
Mam co prawda jedną parę plus szkła kontaktowe, ale jaką - same szkiełka wyszły koło 2tyś. I to wcale nie jakieś kosmiczne tylko całkiem zwykłe pocieniane.

Oj dziewczyny - co ja się przez Was naśmieję.

A co do bazarku - moja kochana kota wygrała 2xBIS na wystawie. Zamiast pucharków dostaliśmy drewniane koty... mają z 50+ cm i z chęcią poszukam im nowego domu. Nawet wychodzący może być, a co :twisted:

Oż w to i owo! To Ty musisz mieć interesującą wadę wzroku! A ja myślałam, że moja to już taka całkiem do wywyższania się.

A z wychodzącymi drewnianymi kotami to mi się skojarzyła piękna historyjka znajomej:

http://undeviginti.wordpress.com/2014/0 ... -na-morze/

floxanna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4088
Od: Pon paź 27, 2008 18:41
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon mar 03, 2014 17:59 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Zosik pisze:(...) "Jeździj" się pisze?
Coś mi nie pasuje... Zaczynam świrować językowo...
To wszystko przez Was, przez intelektualne wywody i ogromny nacisk na poprawność językową na tym wątku.
Przez Wasze wywyższanie się!
O!


„Jeźdź” powinno być. Jak ja lubię zarażać ludzi takimi wątpliwościami :twisted:


floxanna pisze: Jeźdź...
Brzmi nieco głupio, ale skoro mówisz, że tak jest poprawnie, to zakoduję.
(...)



Jeźdź używamy gdy jest krótszy dystans, a jeździj gdy dłuższy . :wink:
Analogicznie pewnie jest - poszłem i poszedłem. :wink:


---------------------------------------------------------------

Co do kotki - to drugie ogłoszenie ( nie o Pyniunię lecz o Hawę ) jest faktycznie kot z Krakowa.
Mam już adres i telefon , ale dodzwonić się dziś nie dałam tam rady.
Sprawdzę gdy mi się uda skontaktować co to za ludzie.

( o maaatko moja ! dodzwoniłam to w ogóle nie można napisać chyba - ja też schizuję i chcę
być poprawna, językowo ) .

A zatem - dziś nie przydzwoniłam nikomu.

Ciekawe czy w sprawie Pyniuni odbierają telefon czy odpisują e-mail ?

Imię kotki póki co trzeba zostawić jak jest , bo przecież nie jest jeszcze BAR zdobyty.
( oficjalnie i uprzejmie na siebie donoszę, żeby nie było niejasności - chodzi mi o : BAR - taką twierdzę co o niej Sienkiewicz pisał ).
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Pon mar 03, 2014 18:03 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

To ja idę umówić się do okulisty, bo coraz gorzej widzę, a przez brak okularów nie mogę się wywyższać.
Może kotkins mnie zaocznie zbadaj........ dostaniesz bana za leczenie na wątku.
Co Ty na to?

Cena za zdjęcie aparatu zależy od ortodonty.
Miałam to szczęście, że nasz nie był krwiopijcą i zapłaciłam za wizytę tylko 100zł.
Obrazek Obrazek
Klarunia [*] 06.2004 - 10.02.2013 czekaj na mnie za TM BARF-ujemy od września 2013r.

ab.

 
Posty: 8557
Od: Pt kwi 12, 2013 21:10
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon mar 03, 2014 18:47 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

floxanna pisze: (...)
A z wychodzącymi drewnianymi kotami to mi się skojarzyła piękna historyjka znajomej:

http://undeviginti.wordpress.com/2014/0 ... -na-morze/


To jest świetne - umiliło mi dziś życie .

I Tarot ciekawy, niezbyt "przeładowany symboliką" ale wymowny. Czyli sama esencja .
Gdzie można by zobaczyć XIII kartę ?
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Pon mar 03, 2014 20:29 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Nie jest dobrze. Zdecydowanie nie. I tym razem nie będziemy niczego ukrywać tylko otwartym tekstem.

Link do ogłoszenia o kocie znalazłam na Puchatkowie zamieszczony przez Dorcia44. Nie mogła mi wyjść z głowy, wiec zaczęlam się rozglądać podpytywać.
Dorcia nawiązała kontakt z osobą, troszkę się dowiedziała, ale niewiele. W każdym razie kot miał na razie nie być do odbioru bo wlascielka "była u męża w innym mieście". Ok. Jest czas na podziałanie.

Kota potymczasować zgodziła sie Koteczekanusi ( mam nadzieję, ze nie obrazisz się za ujawnienie ), były Wasze dekalaracje pomocy. Dziś Koci Świat załatwił miejsce w lecznicy i obiecał ew. pomoc. Wszystko wiec zostało zapięte na ostatni guzik. Tak? Tylko kota odebrać i po sprawie.

Do Pani zadzwonila Kotkins. Pani okazała się bardzo młodą ( przynajmniej z głosu osobą). Przebieg rozmowy przekaże Kotkins. W każdym razie Mloda Osoba była mocno wystraszona.........
W każdym razie kota niby jest, ale już nie ma bo było mnóstwo chętnych. Ona nie jest właścielką tylko posredniczką, wolontariuszką. Tuż po telefonie Kotkinsa ogłoszenie zniknęło.
Próbowała się także kontaktowac Dorcia - Pani nie odbiera, nie odpisuje

Być może ktoś, równie życzliwie, jak w przypadku donosu na Zosika zadzwonil i tę osobę wystraszył.....Bo jak wiadomo powierzenie nam kota moze się skończyć tragicznie. Jeśli taki fakt miał miejsce, to POKRĘCIE masz zwierzę na sumieniu.........

Być może osoba wpadła w popłoch.......bo hmm noo niewykluczone, ze to jedna z wolontariuszek, które pośredniczyły w adopcji persów wroclawskich....jakieś takie dziwnie podbieństwo czasu i akcji...


Jeśli jest jakikolwiek inny powód - osoba ogłaszająca czyta ten wątek to przysięgam na wszystko co ważne. NIE MAM zamiaru nikogo tropić, poznawać pobudek, karać, straszyć i co tam jeszcze. Interesuje nas kot. On jest ważny. I jestem gotowa podjechać pod niego np. do jakiegoś śmietnika i zabrać nie zadając ZADNYCH pytań. I nie interesuje mnie czy jest z pseudo, czy też efektem "udanej" adopcji którejś z naszych koleżanek z forum.
Ci którzy nie lubią kotów w poprzednim wcieleniu musieli być myszami......

Obrazek

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Neigh

 
Posty: 7230
Od: Pt lis 16, 2007 17:10
Lokalizacja: podwarszawska wieś:-)

Post » Pon mar 03, 2014 20:39 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Monika_Krk pisze:I Tarot ciekawy, niezbyt "przeładowany symboliką" ale wymowny. Czyli sama esencja .
Gdzie można by zobaczyć XIII kartę ?

Nigdzie, jest tylko dla autorki i najbliższych jej osób, niezamieszczona w sieci. Cała talia zresztą raczej prywatnie robiona, nie do wydania.

Neigh, cisną mi się wyrazy. Wszystko ch…oinka, ale kot! Naprawdę jeśli ktoś narobił smrodu i przez to zablokował ratunek dla kota, to niech się wybierze na najbliższy oddział zamknięty, bo stanowi zagrożenie dla żywych stworzeń.

floxanna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4088
Od: Pon paź 27, 2008 18:41
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pon mar 03, 2014 20:45 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

floxanna pisze: Naprawdę jeśli ktoś narobił smrodu i przez to zablokował ratunek dla kota, to niech się wybierze na najbliższy oddział zamknięty, bo stanowi zagrożenie dla żywych stworzeń.

I Kurę mu Wychodzącą, mrauwa! :evil: :evil: :evil:
Obrazek
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon mar 03, 2014 20:46 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- my ulubieńcy modercj

Neigh - na moje jedynym sposobem na dowiedzenie się gdzie jest teraz kot byłoby dodzwonienie się do tej kobiety i błaganie jej żeby powiedziała, płakanie, zrobienie z siebie debilki, blondynki, z rozmazanym makijażem.
Ona może się teraz bać rzeczowego tonu i inteligentnego rozmówcy.
Ja bym tak zrobiła.

Żeby tylko odebrała...

Próbowałyście z różnych numerów?
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 145 gości