WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 02, 2014 19:32 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

Walka o Azodyl : na razie 2:1 dla Urzędu Celnego.
Kotkins pójdzie do piekła - kłamolił jak najęty.
Kiedyś Wam opowiem...

Nie wydadzą bo to lek.
Niezarejestrowany w Polsce.
Jeszcze się odwołają , jeszcze zapytają. Ale nie mają zgody naczelnego weterynarza i kropka.
Więc nie, ale jeszcze coś tam spróbują.
Poczekamy.

Mam armageddon w domu- wszystkie koty mają biegunkę (Leoś już nie ma a Amelka jeszcze...), w nocy Laluś miał straszną , a ja GŁUPIA dałam mu węgiel- wszystko os*** w kolorze smolisto czarnym. Fio już lepiej , ale chyba wyżeranie karmy dla nerkowców jej nie służy. Z Lalem też nieco lepiej- już wsunął porcyjkę mięska i nie było luźnej kupki. Nawodniłam go więcej kroplówką, mam nadzieję ,że się uda bez weterynarza.
Który nawiasem mówiąc chyba powinien zgłosić na policję ,że go Kotkins molestuje.
Bo jestem u niego ostatnio codziennie prawie...


Zlikwidowałam tę nerkową karmę- Lal jej nie tyka ,za to wszyscy podżerają a są przyzwyczajeni do porządnych bezzbożówek. Pewnie im szkodzi.

Chory jest też Małż (ma moją infekcję) , ja się nie za bardzo czuję jeszcze...

Szalony Kocie Azodyl jest mi potrzebny w ilości na ok pół roku na początek. Kilkanaście tabletek wiosny nam nie czyni.
Kupimy u dr Neski, musimy.
A w czerwcu nam przywiezie pasierb.

A! Odwiedziłam Maurycego- toć to śliczny koteczek jest!
Wpadłam , wyczesałam podwozie, obcięłam pazurki, pogadałam a kot obrażony poszedł spać, że go tak bezpardonowo i zwyczajnie jakby on nie był królem Mau I, a jakimś ZWYKŁYM persem!!!
No skandal, ruja i poróbstwo normalnie!!!!

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro kwi 02, 2014 19:46 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

kotkins pisze:Walka o Azodyl : na razie 2:1 dla Urzędu Celnego.
Kotkins pójdzie do piekła - kłamolił jak najęty.
Kiedyś Wam opowiem...

Nie wydadzą bo to lek.
Niezarejestrowany w Polsce.


No więc jak sprowadzają go inni ????
Niejeden taki casus jest, prawda ?Dowolna interpretacja przepisów ???

Kotkins - nie ponaglam, ale wąt by się nowy przydał.....

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15035
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro kwi 02, 2014 20:31 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

Tez mi się tak widzi.
To kto zakłada...?

Jakoś mi się nie chce...a co zły ten stary?
Się przyzwyczaiłam.
Idę odespać lalową biegunkę nocną.

Nie wiem jak sprowadzają inni, ale pani celnik powiedziała ,że nie da się.
Można przewieźć trzy opakowania w bagażu z USA.
Tylko ja mam taki transport dopiero w czerwcu:(

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro kwi 02, 2014 20:37 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

kotkins pisze:Nie wiem jak sprowadzają inni, ale pani celnik powiedziała ,że nie da się.
Można przewieźć trzy opakowania w bagażu z USA.
Tylko ja mam taki transport dopiero w czerwcu:(

znajdź jej zaćmę albo zeza albo co i wspomnij, że leczysz takie rzeczy to szybiorem się da :twisted:
u Stokroty znalazłaś to u niej tez dasz radę :twisted:
Obrazek

dalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17361
Od: Nie maja 09, 2004 16:08
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro kwi 02, 2014 20:40 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

Alienor pisze:Jak koteczekanusi ma głód tymczasa, to jest nawet na forum do wzięcia pers colorpoint : viewtopic.php?f=13&t=161404

To nie ja - to Fairey po oddaniu Maurycego. Ja mam teraz białą. Pisałam tylko, że kto wie, może bym miała dom dla dwóch białych.
Obrazek Kawunia?

koteczekanusi

 
Posty: 3666
Od: Pon sty 07, 2008 12:03
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Post » Śro kwi 02, 2014 20:44 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

Masz dom dla dwóch białych???
Wiesz co , ja bym miała taka jedną małom bjałom z ogonkiem jak przecinek i kupą kłaków.
Tylko ona mnie kofai nie mogę jej oddać. Rano, po znalezieniu siczków jestem bardziej skłonna...

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro kwi 02, 2014 20:48 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

kotkins pisze:Tez mi się tak widzi.
To kto zakłada...?

Jakoś mi się nie chce...a co zły ten stary?
Się przyzwyczaiłam.(

Ale wtedy nie bedziesz mogla zmieniac tytulow. A co za problem zalozyc? Nawet tytul mozna przekopiowac i pierwszy post. Zreszta nie potrzebujemy wprowadzenia.

Dla takiej bez siczkow. Na razie mam chetny jeden, potencjalnie dobry, tylko trzeba jeszcze przepytac i przepatrzec, a nie zdazylam przed wyjazdem.
Obrazek Kawunia?

koteczekanusi

 
Posty: 3666
Od: Pon sty 07, 2008 12:03
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Post » Śro kwi 02, 2014 21:34 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

sorry, ze tak to wałkuję, ale to jest nielogiczne...

kotkins pisze:Nie wiem jak sprowadzają inni, ale pani celnik powiedziała ,że nie da się.
Można przewieźć trzy opakowania w bagażu z USA.


Skoro wolno przewieźć trzy opakowania, to one muszą tez być zgłoszone i oclone ....i wtedy nie ma sprzeciwu i oporu, ze lek nie zarejestrowany ???

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15035
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro kwi 02, 2014 22:01 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

zamieszczam skany z dwóch ostatnich wizyt Herezji u weterynarza
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

dalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17361
Od: Nie maja 09, 2004 16:08
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw kwi 03, 2014 0:27 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

Kotkins, jak wydobycie Azodylu od celników odwleka się w nieskończoność, kup w aptece probiotyk Biopron. Działa podobnie. Kot mojej znajomej dostaje go od miesiąca i ma nerkowe wyniki najlepsze od 2 lat (nie ma pnn, ale nerki takie sobie) to w dużej części te same bakterie są
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16113
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Czw kwi 03, 2014 14:22 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

dalia pisze:zamieszczam skany z dwóch ostatnich wizyt Herezji u weterynarza

No, ten wynik badania kardio nie brzmi źle :)

floxanna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4088
Od: Pon paź 27, 2008 18:41
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Czw kwi 03, 2014 14:46 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

Czytam o przygodach z celnikami - było by śmieszne, gdyby nie tak straszne, bo jakby kotuś był w stanie ciężkim, to prędzej by za TM powędrował niż lek dostał. Co za masakra!
...

czarnekoty123

 
Posty: 4209
Od: Śro wrz 12, 2012 18:34
Lokalizacja: Mysłowice, śląskie

Post » Czw kwi 03, 2014 19:00 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

Kotkins, nasza wetka bardzo poleca LAVETA SUPER z beaphar. Uważa to za jedno z lepszych specyfików witaminowych dla kotów. Może spróbuj podawać swoim wiruskom. U mnie świetnie pomaga.
Koty żyją akurat tyle, żeby zdążyły spleść się z naszym życiem i zapaść
głęboko w serce. Potem je łamią. Ale ile warte byłoby życie bez nich...


Dwie baby i rudy ...

tosiula

 
Posty: 23190
Od: Sob lut 24, 2007 17:42
Lokalizacja: Kujawy; między miskami a kuwetą

Post » Czw kwi 03, 2014 19:28 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

Założyłam od niechcenia:)

viewtopic.php?f=46&t=161443

I nie proszę nikogo o zamknięcie tegoż.
Bo co komu przeszkadza wątek?


*********************

Nie jestem księżniczką, nie siedzę na tronie
więc się tu wpisałam na ostatniej stronie
Zamykam. N/K
Obrazek

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw kwi 03, 2014 20:56 Re: WSZYSTKIE KOTY JAMNIKA MELONA VIII- a życie sobie płynie

to ja wam na koniec Herezję okażę, Neigh - czy Ty specjalnie mi tak tymczasy dobierasz?

Obrazek

więcej fot na wątku moich chłopaków :)
Ostatnio edytowano Czw kwi 03, 2014 21:13 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 2 razy
Powód: zmniejszyłam zdjęcie do regulaminowych rozmiarów
Obrazek

fairey

Avatar użytkownika
 
Posty: 441
Od: Wto paź 11, 2011 7:04

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 122 gości