12 łap i 8 kopyt – gadał dziad do obrazu

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 29, 2014 20:33 Re: 8 łap i 4 kopyta III: tak jakby od nowa

Nie zaimponujecie Dziewczyny Kochane. Parę lat wstecz spędziłem zimę w budynku bez ogrzewania. Prąd był, ale bez szału - bo instalacja dogorywała. + 13 w jednym pokoju dało się nakrzesać. Na dworze - 20, w budynku jakieś - 2 no i trzeba było odpalać ogromny odrzutowiec na ropę (dmuchawę taką) około północy, żeby nie rozpierdaczyć wodociągu...
Jazda była po bandzie, przeżyłem dzięki pożyczonemu Elektrycznemu Prześcieradłu.
Jeszcze dziś się przeciągam z lubością na przypomnienie tego ciepła.
Może ja kot jestem!??
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Maupo, moja Mam też tak ma. Stać Ją, ale ma taki odruch. I ciągle zamknięty grzejnik w jednym pokoju zamulił się na amen. Nawet otwarty nie grzeje, :evil:
Obrazek Obrazek

Koty roznoszą ludziom po świecie światełka. Małe, grzejące płomyczki. Kiedy gasną, wokół robi się ciemno i zimno...
Czy z kotami się idzie przez życie? Skądże! Z kotami przez życie się tańczy!

Nigdy nie wiesz, kiedy dopadnie Cię nienawiść. Nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię przyjaźń.

Villentretenmerth

 
Posty: 2737
Od: Pon sie 27, 2012 17:47

Post » Śro sty 29, 2014 21:02 Re: 8 łap i 4 kopyta III: tak jakby od nowa

Ja też się zamelduję, żadko piszę ale zawsza czytam

korbacz9

 
Posty: 625
Od: Czw maja 31, 2012 20:38

Post » Czw sty 30, 2014 12:34 Re: 8 łap i 4 kopyta III: tak jakby od nowa

Łączę się w bólu Bracie :evil:
Będąc młodą nauczycielką na rubieżach, przeżyłam awarię etażówki przy - 30' na zewnątrz.
W mieszkaniu -5', w kuchni, przy żeliwnej kozie z rurą odprowadzoną do dziury w ścianie radosne 0' :mrgreen:

Zebrałam materace i wszystkie kołdry oraz psa razy przerośnięty wilczur i zastosowałam dwudobową okupację celem wymuszenia na administracji [mieszkanie służbowe] stosownych działań. :mrgreen:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Czw sty 30, 2014 15:15 Re: 8 łap i 4 kopyta III: tak jakby od nowa

iiiiiiiii tam :mrgreen:

W pokoju rano ok 10 st, w kuchni i łazience 5. :evil: Można się przyzwyczaić

Zmieniam temat - mam ptasi teatr za oknem. Wielkie stado wróbli czy też mazurków / nie odróżniam :oops: /, drugie stado sikorek i do tego grubodzioby, kosy i sójki. 8O 4-5 m ode mnie. A ja nie mam aparatu fot :cry: :cry: :cry:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15076
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sty 30, 2014 20:54 8 łap i 4 kopyta III: pójdę z czapką między ludzi :/

Żeby zbierać kasę. Oprócz turbiny zdechł intercooler, coś się dzieje z jednym zaworem, trzeba wymienić poduszki pod silnikiem… Oczywiście na zrobienie tego wcześniej niż po weekendzie nie ma co liczyć (nie byłam u Chimery dwa tygodnie!), jutro dostanę kosztorys (mam nadzieję) i pewnie zejdę na zawał, jak usłyszę cenę tych przyjemności :/

floxanna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4088
Od: Pon paź 27, 2008 18:41
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Czw sty 30, 2014 23:45 Re: 8 łap i 4 kopyta III: pójdę z czapką między ludzi :/

ozesz w mordke.....
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Czw sty 30, 2014 23:50 Re: 8 łap i 4 kopyta III: pójdę z czapką między ludzi :/

nie nastawiaj się aż tak negatywnie, jednak. "Hoping for the best, but expecting the worst" - może i to słuszne do pewnego stopnia, ale nie dajmy się zwariować.
I jeszcze czegoś spróbuj - jeśli chcesz, oczywiście - ja tę metodę ćwiczę od pewnego czasu z dość ciekawymi efektami:
za każdym razem, gdy masz do wydania pieniądze, powiedz sobie w myślach tak
"chętnie i z radością wydaję pieniądze, bo wiem, że one zawsze wracają do mnie wielokrotnie pomnożone, a ja czuję się z tym bezpiecznie, bez poczucia winy i dobrze" - jest to rodzaj autoprogramowania własnego umysłu, i jakkolwiek wydaje się śmieszne, niepoważne, potrafi się w zaskakujący sposób sprawdzać.
KotkaWodna
 

Post » Pt sty 31, 2014 8:39 Re: 8 łap i 4 kopyta III: pójdę z czapką między ludzi :/

Floxanno, łączę się w bólu. Mnie w tym miesiącu czeka kanałówka jednego zęba (w zasadzie poprawka starej kanałówki - z mikroskopem, bo inaczej się nie da), wysoki rachunek za prąd (zastanawiam się, co ja z tym prądem robię, że tak dużo zużywam 8O ) i parę innych wydatków. Ale cóż, trzeba żyć dalej. Tylko ja przynajmniej mogę mieć nadzieję, że trzynastka wpłynie już w lutym i poratuje budżet (miło by było :roll: ).

A może pora zagonić koty do jakiejś roboty? :wink:
Newa mogłaby reklamować jakiś płyn do płukania tkanin albo odżywkę do włosów...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt sty 31, 2014 14:10 Re: 8 łap i 4 kopyta III: pójdę z czapką między ludzi :/

Wita się cicha podczytywaczka i także cicha wielbicielka Newki. Wszystkie długowłose nasze są !

KotkaWodna pisze:za każdym razem, gdy masz do wydania pieniądze, powiedz sobie w myślach tak
"chętnie i z radością wydaję pieniądze, bo wiem, że one zawsze wracają do mnie wielokrotnie pomnożone, a ja czuję się z tym bezpiecznie, bez poczucia winy i dobrze" - jest to rodzaj autoprogramowania własnego umysłu, i jakkolwiek wydaje się śmieszne, niepoważne, potrafi się w zaskakujący sposób sprawdzać.


Siostro! Kiedy też się zabawiałam afirmacjami i takimi tam i potwierdzam, nie wiadomo jak ale to do cholery działa :) Jedyne "czary" które mi nie wyszły to związane z chłopem hehehe

Nemeziss

Avatar użytkownika
 
Posty: 420
Od: Pon kwi 21, 2008 10:52
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Pt sty 31, 2014 14:16 Re: 8 łap i 4 kopyta III: pójdę z czapką między ludzi :/

Czynastek niestety nie dostaję, bom uprawiaczka tzw. wolnego zawodu. A teraz, jak się właśnie okazało, będę „z radością” musiała wydać 2 i pół kafla, które będą musiały jakoś do mnie przyjść, zanim je wydam, bo nie mam ich jak wydać, nie mając :twisted:

Ale przynajmniej już wiem, ile mi brakuje :>

To teraz poczymajta kciuki, coby u mnie szybko się jakieś pieniądze solidne zameldowały. Mogą być w postaci dobrego zlecenia ;)

floxanna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4088
Od: Pon paź 27, 2008 18:41
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pt sty 31, 2014 14:18 Re: 8 łap i 4 kopyta III: pójdę z czapką między ludzi :/

:1luvu: Ktoś mówił trzynastka? Zapomniałam na śmierć, dzięki.... To se jednak kupie tą kieckę co się na nią ślinię, mam nadzieje, że tym razem nie za MAŁĄ :evil:
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Pt sty 31, 2014 14:20 Re: 8 łap i 4 kopyta III: pójdę z czapką między ludzi :/

rety, to jeszcze wypłacają 13-ki??

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pt sty 31, 2014 14:37 Re: 8 łap i 4 kopyta III: pójdę z czapką między ludzi :/

Wypłacają 13-tki. Gdzieniegdzie. Np. w co niektórych urzędach (tych państwowych, podległych wojewodzie, bo w samorządówkach nie wiem; ale też w samorządówkach są na ogół lepsze zarobki).
Co by się zrobiło bez tej trzynastki... :roll: No fakt, jakoś by się żyło, ale ewidentnie byłoby ciężej.

Floxanna, potrzymam kciuki za jakieś dobrze płatne zlecenie :ok: :ok:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt sty 31, 2014 16:02 Re: 8 łap i 4 kopyta III: pójdę z czapką między ludzi :/

Kiedyś dostawałam 13......teraz już nie.

Na temat pieniedzy się nie wypowiadam bo się cholernie nerwowa robię........
Ci którzy nie lubią kotów w poprzednim wcieleniu musieli być myszami......

Obrazek

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Neigh

 
Posty: 7230
Od: Pt lis 16, 2007 17:10
Lokalizacja: podwarszawska wieś:-)

Post » Pt sty 31, 2014 16:04 Re: 8 łap i 4 kopyta III: pójdę z czapką między ludzi :/

floxanna pisze:Czynastek niestety nie dostaję, bom uprawiaczka tzw. wolnego zawodu. A teraz, jak się właśnie okazało, będę „z radością” musiała wydać 2 i pół kafla, które będą musiały jakoś do mnie przyjść, zanim je wydam, bo nie mam ich jak wydać, nie mając :twisted:

Ale przynajmniej już wiem, ile mi brakuje :>

To teraz poczymajta kciuki, coby u mnie szybko się jakieś pieniądze solidne zameldowały. Mogą być w postaci dobrego zlecenia ;)

Czymam :ok: :ok: :ok: :ok:

Spilett

Avatar użytkownika
 
Posty: 14588
Od: Śro wrz 25, 2013 14:57
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Google [Bot] i 310 gości