Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 03, 2016 16:11 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Ojej... :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 04, 2016 20:41 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Ze względu na wielkość tatuażu ma on charakter symboliczny.

Ale wtajemniczeni wiedzą, że to Melunia. :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Dla dobrego efektu końcowego Melcia ma wszystkie 4 łapki i obie przednie białe (aby wszystko się nie zlało)

Ogólnie jestem zachwycona tatuażem. Mam Melunię już na zawsze!!!

Obrazek

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Pon gru 05, 2016 10:11 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

O! Ładny ten tatuaż bardzo :D
W końcu Mela miała 4 łapki, więc to tak jakby zdjecie z przeszłości - jakbyś wtedy robiła tatuaż to by tak było.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 05, 2016 10:59 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

morelowa pisze:O! Ładny ten tatuaż bardzo :D
W końcu Mela miała 4 łapki, więc to tak jakby zdjecie z przeszłości - jakbyś wtedy robiła tatuaż to by tak było.

W sumie tak.
Bardzo się cieszę, z tej drugiej Melusi i z tego, że ta prawdziwa oraz ta na ręce bardzo się wszystkim podobają

Melunia to jest kochane, cudne Słoneczko.

Morelowa, dzięki Tobie i Alienor to Słoneczko jest moje!!!
Jestem Wam ogromnie wdzięczna!!!

A o dokoceniu nie myślę, nie musicie się martwić. Wiem doskonale, że Melunia boi się innych kotów.
Wystarczą jej 2 psiaki i papuga.

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Pon gru 05, 2016 11:18 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

A zdjecie modelki?
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon gru 05, 2016 13:31 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

zuza pisze:A zdjecie modelki?


Nie mam czym zrobić.
Jak robiłam poprzednim telefonem wychodziły znośne, tym który mam teraz wychodzą mega zamazane, ale postaram się coś cyknąć.

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Pon gru 05, 2016 14:07 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

tatuaz piekny :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon gru 05, 2016 17:22 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Gabi79 pisze:A o dokoceniu nie myślę, nie musicie się martwić. Wiem doskonale, że Melunia boi się innych kotów.
Wystarczą jej 2 psiaki i papuga.


Gabi, ona się nie boi innych kotów. Nienawidzi ich, bo prawdopodobnie nie znała innych kotów przez większość życia. Pogryzła mnie bezzębnymi szczękami i podrapała szczątkami pazurów gdy ją odciągałam od ataku na koty, co - w zestawieniu z wyciem oznaczającym "zabiję cię i z twoich flaków zrobię girlandy" - było raczej jednoznaczne. To Maurycy bał się innych kotów - on zwiewał przed dowolnym kotem zostawiając jedzenie i wołając o pomoc, a nie leciał prawie metr do przodu by zabijać...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon gru 05, 2016 20:21 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Alienor pisze:
Gabi79 pisze:A o dokoceniu nie myślę, nie musicie się martwić. Wiem doskonale, że Melunia boi się innych kotów.
Wystarczą jej 2 psiaki i papuga.


Gabi, ona się nie boi innych kotów. Nienawidzi ich, bo prawdopodobnie nie znała innych kotów przez większość życia. Pogryzła mnie bezzębnymi szczękami i podrapała szczątkami pazurów gdy ją odciągałam od ataku na koty, co - w zestawieniu z wyciem oznaczającym "zabiję cię i z twoich flaków zrobię girlandy" - było raczej jednoznaczne. To Maurycy bał się innych kotów - on zwiewał przed dowolnym kotem zostawiając jedzenie i wołając o pomoc, a nie leciał prawie metr do przodu by zabijać...

Faktycznie, jest różnica między strachem, a nienawiścią.
Tak, czy siak kociego towarzysza nie mam zamiaru Melci fundować.

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Pon gru 05, 2016 21:05 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Alienor pisze:Gabi, ona się nie boi innych kotów. Nienawidzi ich, bo prawdopodobnie nie znała innych kotów przez większość życia. Pogryzła mnie bezzębnymi szczękami i podrapała szczątkami pazurów gdy ją odciągałam od ataku na koty, co - w zestawieniu z wyciem oznaczającym "zabiję cię i z twoich flaków zrobię girlandy" - było raczej jednoznaczne. To Maurycy bał się innych kotów - on zwiewał przed dowolnym kotem zostawiając jedzenie i wołając o pomoc, a nie leciał prawie metr do przodu by zabijać...


Chyba dziewczyny o tym imieniu mają dużo wspólnego...

megan72

 
Posty: 3473
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Pon lut 06, 2017 18:00 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

U nas po staremu, czyli sielanka.
Melcia ostatnio śpi w nocy na poduszce przy moim policzku.

To jest, jak wiadomo najcudowniejsza koteczka na świecie!!!

Pod koniec stycznia minęly 3 lata od adopcji Meluni.

Dzięki dziewczyny za Melunię!!!

Pozdrawiam gorąco!!!

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Pon lut 06, 2017 18:47 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Cudownosci :) A foty? :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lut 06, 2017 19:27 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Bardzo się cieszę, że od 3 lat zachwycacie się swoim towarzystwem nadal i niezmiennie i że to gorące uczucie nadal w Was płonie. :1luvu: . Dziękuję, że zaopiekowałaś się tą cudowną do ludzi i wredną do innych kotów Melusią. Oby było przed Wami jeszcze wiele wspólnych lat w szczęściu i zdrowiu :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon lut 06, 2017 19:45 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Och, Gabi.. :1luvu:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 07, 2017 1:08 Re: Mela - kocia nastolatka po przejściach u mnie w DS

Cała przyjemność po mojej stronie.

To jest zaszczyt mieć w swoim domu i sercu tak cudowną istotę, jaką jest Melunia.

Zacytuję Korę: "kocham, kocham, kocham" :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Jeśli chodzi o fotki, błagam o cierpliwość, muszę pożyczyć aparat.


Ps. Uwielbiam koty na równi z psami, a może nawet koty są na pierwszym miejscu?

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości